spacák od jara do podzimu?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

spacák od jara do podzimu?

Příspěvekod orlandak » čtv zář 15, 2005 19:51

Ahoj, potřebovala bych radu od nějakyho zkušenýho človíčka. Sháním spacák, plánuju používat ho od jara do podzimu, ale v tom množství různých značek a materiálů se moc neorientuju :cry: Jakožto holka koukám spíš na barvy a tak, což není nejlepší. Docela se mi líbí FERRINO Nadir Lady, ale o tý značce jsem nikdy neslyšela. Co se týče ceny, ráda bych se vešla tak max do 2 tis.Uvítám rady a tipy. Předem moc děkuji za rady O:)
orlandak
 

Příspěvekod norman_64 » čtv zář 15, 2005 20:38

Asi bych ti doporučil Primu -- já ji mám - je v pohodě - ale zatím jsem ji málo otestoval, ale jinak ji každý ve všech forech a diskuzich doporučuje - a mají celkem v poho ceny -- www.primaspacaky.cz -a tam zkus akce prima podzim...urc si vyberes *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod norman_64 » čtv zář 15, 2005 20:42

ten TULÁK 3D eco - by mohl bý to co hledáš... až možná na barvu :mrgreen:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Dee » pát zář 16, 2005 9:31

Ja mam Prima Bike 3D a na leto je to super, ale ten komfort (8 stupnu az do limitu komfortu -2, extrem okolo -7) jsou dost nadsazeny, spal sem v tom venku kdyz bylo okolo 12 a v kalhotech a kosili to bylo jen tak tak.

Mimochodem ja ted hledam nejakej spaci pytel prave na jaro / podzim s komfortem okolo 0 ale nechce se mi davat +- 3000 za Primu, mate nejaky navrhy?
Dee
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned čer 26, 2005 13:37

Příspěvekod norman_64 » pát zář 16, 2005 9:47

Dee píše:Ja mam Prima Bike 3D a na leto je to super, ale ten komfort (8 stupnu az do limitu komfortu -2, extrem okolo -7) jsou dost nadsazeny, spal sem v tom venku kdyz bylo okolo 12 a v kalhotech a kosili to bylo jen tak tak.

Mimochodem ja ted hledam nejakej spaci pytel prave na jaro / podzim s komfortem okolo 0 ale nechce se mi davat +- 3000 za Primu, mate nejaky navrhy?

Ten Tulak 3D eco - stojí 2000Kc - je sice komfortem až do -8 ,ale aspon to nebude tak tak :mrgreen:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Vilík » úte zář 27, 2005 19:44

Mam Tulak ne 3D a je v poho. A barva se ti bude libit. Zarive oranzova vypada dobre... :D Jen se nekdy musim, maskovat, protoze sem moc videt :(
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno


Zpět na Spacáky a karimatky