Spacáky od JUREK S+R

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Spacáky od JUREK S+R

Příspěvekod Tom077 » čtv čer 23, 2005 14:51

Ahoj chci se zeptat.Od podzimu přišel Jurek S+R na trh i se spacáky.Má už někdo s nima konkrétní zkušenosti?
Cenově mě zaujal HILLY DV ale trochu mám obavy z té náplně. Starší jednokanálkové duté vlákno Hollowfiber.Co říkáte na tu náplň a má prosím už někdo zkušenost?
Díky za odpovědi Tom.
Tom077
 

Příspěvekod NAE » čtv čer 23, 2005 15:02

Podle toho, na co spacák potřebuješ. Například jako třísezónní s letním nocováním nad 2000 mi Jurek doporučil spacáky trek a nebo wintry...
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod Návštěvník » čtv čer 23, 2005 15:15

NAE píše:Podle toho, na co spacák potřebuješ. Například jako třísezónní s letním nocováním nad 2000 mi Jurek doporučil spacáky trek a nebo wintry...



Používat bych ho chtěl opravdu od jara do podzimu,žádné vyložené vysokohorské spaní...ale občas vyrazíme i na zimní táboření-u nás do Beskyd..tedy výška kolem 1100-1200m.n.m.???
Díky za další reakci,T.
Návštěvník
 

Příspěvekod Vojtos » čtv čer 23, 2005 15:30

Anonymous píše:
NAE píše:Podle toho, na co spacák potřebuješ. Například jako třísezónní s letním nocováním nad 2000 mi Jurek doporučil spacáky trek a nebo wintry...



Používat bych ho chtěl opravdu od jara do podzimu,žádné vyložené vysokohorské spaní...ale občas vyrazíme i na zimní táboření-u nás do Beskyd..tedy výška kolem 1100-1200m.n.m.???
Díky za další reakci,T.



No já nevim spacák s vláknem Hollowfiber, když můžeš mít za 2000 nebo 2500,- spacák od primy s Polyguardem. Jeslti s ho chceš používat seriózně od jara do podzimu tak na timhle modelem moc neuvažuj. Obecně platí - třísezonní spacák: Váha min. 1,6 Kg a plnění aspoň 3x100g čehokoliv 8)
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod NAE » čtv čer 23, 2005 15:44

No...ten dražší Jurek je plněnej Primaloftem, který prý neztrácí izolační vlastnosti při namočení!

Ale spacáky Prima jsou takhle levné jenom v doprodeji, musíš si je objednat z Brna...a není jisté, kolik jich ještě mají. Nové jsou za víc, než tři a půl.

Já sám asi koupím RockEmpire Arktida...co vy na něj?
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod mifr » pát čer 24, 2005 7:49

NAE píše:No...ten dražší Jurek je plněnej Primaloftem, který prý neztrácí izolační vlastnosti při namočení!

Ale spacáky Prima jsou takhle levné jenom v doprodeji, musíš si je objednat z Brna...a není jisté, kolik jich ještě mají. Nové jsou za víc, než tři a půl.

Já sám asi koupím RockEmpire Arktida...co vy na něj?


Neni problem do Primy zavolat a zeptat se,ne? Pripadne i na barevne varianty... Pro me neprichazeji Primy v akci v uvahu, nebot mam rad veci zelene a tuto barvu nenabizeji... Proto od Jurka bych bral jen ty "nejslabsi" spacaky - jsou zelene :mrgreen:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno


Zpět na Spacáky a karimatky