potrebuji moudrou radu

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

potrebuji moudrou radu

Příspěvekod Thompson » čtv čer 30, 2005 8:55

sháním spacák tak do 2000 Kc.
komfort kolem 0°C. samozrejme cim lehci tim lepsi.
mam vyhlidle: Hannah Scout, Coleman Bambusa 10 spring, Nadir 580, Condor VI 200DT,
moc se v tom ale nevyznam. dokazal by mi nekdo poradit???
Thompson
 

Re: potrebuji moudrou radu

Příspěvekod Vojtos » čtv čer 30, 2005 9:45

Thompson píše:sháním spacák tak do 2000 Kc.
komfort kolem 0°C. samozrejme cim lehci tim lepsi.
mam vyhlidle: Hannah Scout, Coleman Bambusa 10 spring, Nadir 580, Condor VI 200DT,
moc se v tom ale nevyznam. dokazal by mi nekdo poradit???


No Scouta mám ale do nuly s nim moc nepočítej, když se oblečeš je tak do +5 komfort, lehoučkej je ale parádně. Na spacáky od colemanu jsem slyšel převážně nepříznivou kritiku.

Asi to chce zvážit jestli chceš lehkej spacák na léto. Anebo ho budeš používat i na jaro a podzim. Jestli letní pak bych uvažoval o Hannah Scout, Prima Bike a Pinguin Micro. Jestli chceš třísezóňák do dvou tisíc pak bych uvažoval o Pinguin Comfort příp Savana anebo toho Condora.

Je třeba ale počítat že použitelnost takového spacáku pro jaro, léto, podzim zima je tak 3 roky max. Pak už sebou budeš tahat navíc oblečení do spacáku aby ti nebyla kosa.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: potrebuji moudrou radu

Příspěvekod Reinhard » čtv čer 30, 2005 11:21

Vojtos píše:
Thompson píše:sháním spacák tak do 2000 Kc.
komfort kolem 0°C. samozrejme cim lehci tim lepsi.
mam vyhlidle: Hannah Scout, Coleman Bambusa 10 spring, Nadir 580, Condor VI 200DT,
moc se v tom ale nevyznam. dokazal by mi nekdo poradit???


No Scouta mám ale do nuly s nim moc nepočítej, když se oblečeš je tak do +5 komfort, lehoučkej je ale parádně. Na spacáky od colemanu jsem slyšel převážně nepříznivou kritiku.

Asi to chce zvážit jestli chceš lehkej spacák na léto. Anebo ho budeš používat i na jaro a podzim. Jestli letní pak bych uvažoval o Hannah Scout, Prima Bike a Pinguin Micro. Jestli chceš třísezóňák do dvou tisíc pak bych uvažoval o Pinguin Comfort příp Savana anebo toho Condora.

Je třeba ale počítat že použitelnost takového spacáku pro jaro, léto, podzim zima je tak 3 roky max. Pak už sebou budeš tahat navíc oblečení do spacáku aby ti nebyla kosa.


Duothermovej spacák od Condora je skvělej, ale je děsně objemnej. Jde ti hodně o objem spacáku, nebo ti nevadí, že ač lehkej, bude o něco mohutnější, než jiné???
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod uplne jinej martin » čtv čer 30, 2005 13:17

čim větší spacák, tím víc hřeje. čív větší, tím většinou těžsí a dražší.

tzn. pokud chceš malej lehkej spacák co yb hodně hřál, hodně štěstí při koupi :-)
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Dee_cz » čtv čer 30, 2005 13:42

Co takhle Prima Tulák 3D eco? Maj to v akci 3000kc -> 2000 kc, sice to ma komfort -8° ale horni hranici +20 a vazi 1.2-1.4 Kg
Dee_cz
 

Příspěvekod Vilík » čtv čer 30, 2005 20:02

Dee_cz píše:Co takhle Prima Tulák 3D eco? Maj to v akci 3000kc -> 2000 kc, sice to ma komfort -8° ale horni hranici +20 a vazi 1.2-1.4 Kg


Ja mam taky tulak 3D, sice asi dva roky starej model (kupoval sem ho zima 2003/2004 a je uplne na pohodu...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Návštěvník » sob črc 2, 2005 22:36

jo diky za info. vazneji jsem zacal uvazovat o tom Scoutu od Hannahu, staci mi neco na leto, kdyz potrebuji na nejruznejsich akcich preckat noc, ale i v lete ty sfinske teploty k ranu klesaji blizko nule (nekdy i pod:)) Ten tulak v akci by taky mozna nebyl spatny, ale kde tu akci maji, koupil bych ho za tu cenu i nekde v Ostrave? jestli jo tak bych mozna do nej i sel. jinak to vidim na ten Scout.
Návštěvník
 

Příspěvekod norman_64 » ned črc 3, 2005 2:25

Anonymous píše:jo diky za info. vazneji jsem zacal uvazovat o tom Scoutu od Hannahu, staci mi neco na leto, kdyz potrebuji na nejruznejsich akcich preckat noc, ale i v lete ty sfinske teploty k ranu klesaji blizko nule (nekdy i pod:)) Ten tulak v akci by taky mozna nebyl spatny, ale kde tu akci maji, koupil bych ho za tu cenu i nekde v Ostrave? jestli jo tak bych mozna do nej i sel. jinak to vidim na ten Scout.


http://www.primaspacaky.cz/
Akce Prima léto . *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod thompson » ned črc 3, 2005 8:37

norman_64 píše:
Anonymous píše:jo diky za info. vazneji jsem zacal uvazovat o tom Scoutu od Hannahu, staci mi neco na leto, kdyz potrebuji na nejruznejsich akcich preckat noc, ale i v lete ty sfinske teploty k ranu klesaji blizko nule (nekdy i pod:)) Ten tulak v akci by taky mozna nebyl spatny, ale kde tu akci maji, koupil bych ho za tu cenu i nekde v Ostrave? jestli jo tak bych mozna do nej i sel. jinak to vidim na ten Scout.


http://www.primaspacaky.cz/
Akce Prima léto . *


aha :) diky
thompson
 


Zpět na Spacáky a karimatky