Žďárák - Který z nich?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Žďárák - Který z nich?

Příspěvekod Ado » sob čer 2, 2007 21:42

O žďárácích se toho tu píše hodně. Nepochybně je to skvělá věc která se do batohu hodí. Máte někdo zkušenosti s těmito vaky: [url=http://www.net-sport.cz/?cmd=detail2&myid=196&backstr=cmd=kategorie%myid=1D]Condor[/url] nebo [url=http://www.net-sport.cz/?cmd=detail2&myid=571&backstr=cmd=kategorie%myid=1D]Salewa[/url] (nebo dejte tip na nějaký jiný). Jsou to ty nejlevnější (nějáká membrána nehrozí) - finance omezené. Myslím ale, že pro nouzové využití jsou dostačující. Bo se pletu? Co takový levný žďárák vydrží (celonoční déšť, sníh)? Dík za odpovědi *
Uživatelský avatar
Ado
nováček
nováček
 
Příspěvky: 152
Registrován: stř kvě 2, 2007 17:23
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod chonda » sob čer 2, 2007 23:57

Mám toho Condora - zatím vydržel celonoční sněžení, ale taky bylo tak -8...V nějakým prudkým dešti jsem ho zatím moc nezkoušel...Záleží na tom, na co ten žďárák budeš mít - jestli na fakt nouzovej bivak někde ve stěně nebo něco takovýho, tak to asi stačí...Ale pokud tím hodláš "nahradit" stan, tak to bych radši ten litr přidal a koupil si membránovýho Highpointa...
chonda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 763
Registrován: pát srp 11, 2006 22:44

Příspěvekod Ado » ned čer 3, 2007 9:12

chonda píše:Mám toho Condora - zatím vydržel celonoční sněžení, ale taky bylo tak -8...V nějakým prudkým dešti jsem ho zatím moc nezkoušel...Záleží na tom, na co ten žďárák budeš mít - jestli na fakt nouzovej bivak někde ve stěně nebo něco takovýho, tak to asi stačí...Ale pokud tím hodláš "nahradit" stan, tak to bych radši ten litr přidal a koupil si membránovýho Highpointa...
Dík za odpověď

Ten Highpoint vypadá skvěle a proti Condorovi je mnohem lepší, ale taky dražší :( . Já bych ten vak chtěl používat jen jako nouzové řešení - déšť je nouzová záležitost :) . Asi půjdu do Condora...

Jaký přibližný rozměry to má, když se zbalí(condor)? Předpokládám že to velké není.
Uživatelský avatar
Ado
nováček
nováček
 
Příspěvky: 152
Registrován: stř kvě 2, 2007 17:23
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod rysy » ned čer 3, 2007 9:45

Libi se mi Tilak. Zda se mi nejlepsi. Zatim ho nemam, ta cena :( ....
rysy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte bře 13, 2007 21:28

Příspěvekod chonda » ned čer 3, 2007 9:54

Mno, koukám, že seš z Hradce, takže jestli chceš, tak toho Condora sbalenýho můžu někdy ukázat nebo proti záloze klidne i půjčit...
chonda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 763
Registrován: pát srp 11, 2006 22:44

Příspěvekod Ado » ned čer 3, 2007 10:00

chonda píše:Mno, koukám, že seš z Hradce, takže jestli chceš, tak toho Condora sbalenýho můžu někdy ukázat nebo proti záloze klidne i půjčit...


Dík za nabídku * . Tož otom by se dalo zauvažovat, já ti když tak napíšu sz.

Taky z Hradce?
Na OF je spousta hradečáků :D :D
Uživatelský avatar
Ado
nováček
nováček
 
Příspěvky: 152
Registrován: stř kvě 2, 2007 17:23
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod chonda » ned čer 3, 2007 10:08

Já tady jenom přebývám na škole, jinak z Brna...
chonda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 763
Registrován: pát srp 11, 2006 22:44


Zpět na Spacáky a karimatky