Znate nekdo spacak TOTEM - Gorissi ???

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Znate nekdo spacak TOTEM - Gorissi ???

Příspěvekod papun » úte kvě 8, 2007 18:43

Znate nekdo spacak TOTEM - Gorissi ???

Ja sem ho koupil tak pred dvema lety v marketu za 1.200,- To sem byl este neznaly outdooru.

Zatim z moji osobni zkusenosti drzi fajn a vzdycky kdyz sem vnem spal bylo to v pohode, ale zase je fakt, ze sem este nezkousel nejaky vetsi extrem. Jinak ma extremni teplotu -8 a material vnitrni je Soft Nylon a vnejsi 70D 190T Nylon Taffeta.

Nehodlam ho menit aspon zatim. Ale spise me zajimaji pripadne zkusenosti jinych.

Diky

Jo a a na kompresnim vaku pod velkym napisem TOTEM je napsane BY HUSKY. Takze asi to je trosku jasne...
Uživatelský avatar
papun
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1169
Registrován: sob úno 3, 2007 9:07
Bydliště: Zlín

Příspěvekod hanys » úte črc 10, 2007 11:57

Já ho mám taky, nějakých šest sedm let, dokonce s velkým nápisem Husky, tam je to ještě jasnější. :) Zkušenosti podobné, na komfort v běžných podmínkách si nemůžu stěžovat, vadí mi spíš, že je trochu těžký (1,7 kg) a neskladný, navíc jsem se v tom Carrefouru nebo kde to bylo přehlédl a vybral si ten delší 220centimetrový, což je pro mě trošku moc. Teď už nakupuju zodpovědněji, ale měnit spacák zatím není důvod. :)
Uživatelský avatar
hanys
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte srp 22, 2006 9:50
Bydliště: Brno

Příspěvekod papun » úte črc 10, 2007 12:07

To sem rad, ze je nekdo semnou. Ja mam taky tu 220 cm verzi a abych rekl pravdu kdyz sem ho kupoval ani sem to nereseil. Vahu teda nevim, ale sbalit si myslim se da slusne.
Uživatelský avatar
papun
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1169
Registrován: sob úno 3, 2007 9:07
Bydliště: Zlín


Zpět na Spacáky a karimatky