Jaký spacák do 1900 kč???

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Vojtos » stř čer 13, 2007 16:31

tuso píše:
Hans píše:Hele, tak to by mě fakt zajimalo jakou. Že je to Hannah? Samozřejmě že se chyba udělat dá, ale nemůžou bejt mezi spacákama tak propastný rozdíly. Když už jste ze mě udělali takovýho amatéra tak mě aspoň poučte o tý chybě. (Mimochodem čekal jsem že mě někdo na tady tom anti-Hannah foru zkritizuje.)

.


Nejde o amatéra. Jde o to, že kámoše, co maj Hannah a jsou spokojeni spočítám na jedné ruce. Daleko víc je těch, co ho mají a nadávají kam přijdou. Už se to tady několikrát rozebíralo. Prostě fušerské provedení. Přítelkyně má Hannah Wrapper- perfektní kalhoty,akorát první kus jsme museli vyměnit, protože ještě doma se odpáral komplet sucháč na jedný nohavici. A tak je to u hodně výrobků Hannah. Co ti je platná trechnologie, když i Ťamani šijou kvalitněji.


No ,ale na spácáky jsem zas tolik kritiky neslyšel, ostatně já mám taky jednu malou mrchu Scouta a v poho. Já nevim mne to prostě občas přijde tak, že nadávaj lidi co nevěděli co kupujou. Prostě když koupíš zátěrovku za 2000,- tak nemůžeš čekat že se bude chovat jako bunda za 5000,-. Jinak v Číně se všechno šije kolikrát v jedné fabrice, ty akorád kupuješ látku, určuješ střih a materiály a oni ti to spíchnou (+tě okradou o x metrů který jdou na černej trh). Ale s těma sucháčema je zajímavý, že je to obecně průser. První co mi na hadrech odchází velmi často to je suchej zip, buď se odpáře, nebo přestane fungovat. Např. jsme dostali cyklo brašny od Arsenalu a čtyři sucháče jsou blbě přišitý.
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Honik » stř čer 13, 2007 19:52

No ja mam Ferrino Nighttec 600 lite, ma PSANY comfort -10 a extrem -20, napln nejaky qualofil ci jak, a venku i vevnitr z nylon ripstom 240T (venku DWR proti vode), zatim teda sem ho testnul tak v -5 ve stanu, a to sem se celkem potil, ale jinak myslim ze i tech - 5 venku v nem preziju cpoho, snad. Akorat e po pul roce uz trochu splasklejsi, takze se tak po ocku divam na nejaky peri v techto parametrech. Jinak kupoval sem ho za rovnych 1900 slevneny z 2990, videl sem ho tak i na webu. A jedina vitka je k legovani zipu, ktere obcas selze a do zipe vjede tkanina. Jinak Ale super tvar a hlavne kapuce je super. Taze asi spokojenost.
Honik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 47
Registrován: ned lis 19, 2006 21:48
Bydliště: Devucha verna

Příspěvekod šíp » stř čer 13, 2007 20:11

Honik píše:No ja mam Ferrino Nighttec 600 lite, ma PSANY comfort -10 a extrem -20, napln nejaky qualofil ci jak, a venku i vevnitr z nylon ripstom 240T (venku DWR proti vode), zatim teda sem ho testnul tak v -5 ve stanu, a to sem se celkem potil, ale jinak myslim ze i tech - 5 venku v nem preziju cpoho, snad. Akorat e po pul roce uz trochu splasklejsi, takze se tak po ocku divam na nejaky peri v techto parametrech. Jinak kupoval sem ho za rovnych 1900 slevneny z 2990, videl sem ho tak i na webu. A jedina vitka je k legovani zipu, ktere obcas selze a do zipe vjede tkanina. Jinak Ale super tvar a hlavne kapuce je super. Taze asi spokojenost.


mám ten stený, za stejnou cenu, a i se stejnými zkušenostmi
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » čtv čer 14, 2007 8:50

Za ty prachy lze sehnat dobry spacak temer od kazde firmy, ktera se jejich vyrobou zabyva...Ja mam Condora a Primu - spokojenost s obema, ale take uz jsem spal v hodne jinych spacakach (v CR - zadny extrem, min. teplta kolem 0) a vsechny byly uchazejici...Je fakt,ze ty supermarketove maji horsi siti a treba zipy, take pohyblivou vyplnovou izolaci, ale na to prespani na chate ci ve stanu mi to stacilo...Samozrejme bych takovy spacak nechtel mit pri zimnim prechodu hor...Nicmene jsem tim chtel rici,ze ac preferuji Condora a Primu, tak bych se nebranil ani Jurkovi, Pinguinovi, Rock Empairu a spol. ...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Spacáky a karimatky