Spacáky Ajungilak (od Mammuta)

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Spacáky Ajungilak (od Mammuta)

Příspěvekod Návštěvník » úte dub 26, 2005 14:53

Zdravím,

máte s nima někdo zkušenosti? Mám možnost koupit z druhý ruky nepoužitej Ajunglilak Nordic Winter http://www.climbing.cz/outdoor/spacaky/nordic.html
za dobrou cenu (pod 2000,-Kč)

Je mi o to, aby to nebyly vyhozený peníze za sice značkovej, ale šitovej spacák, jestli radši nemám jít třeba do Prima spacáků. Ješte k tem Prima spacákům, neviděli jste někde údajě k váze jejich spacáků? Nikde jsem to nenašel...

Díky
Návštěvník
 

Re: Spacáky Ajungilak (od Mammuta)

Příspěvekod Vojtos » stř dub 27, 2005 8:10

Anonymous píše:Zdravím,

máte s nima někdo zkušenosti? Mám možnost koupit z druhý ruky nepoužitej Ajunglilak Nordic Winter http://www.climbing.cz/outdoor/spacaky/nordic.html
za dobrou cenu (pod 2000,-Kč)

Je mi o to, aby to nebyly vyhozený peníze za sice značkovej, ale šitovej spacák, jestli radši nemám jít třeba do Prima spacáků. Ješte k tem Prima spacákům, neviděli jste někde údajě k váze jejich spacáků? Nikde jsem to nenašel...

Díky


No hele neni to taková výhra spacák má komfort do -1 stupně a na to jakej má komfort je těžkej jako prase 1.850g :roll: prostě normoš dutinky. Nehledě na to že tenhle spacák prodávaj v německu za 55 EU tzn. 1815,-
cena odpovídá kvalitě, na to že u nás se prodává nebo prodával za 4000,- bych vůbec nebral ohled.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Návštěvník » stř dub 27, 2005 9:18

cusik,

díky...btw. primo na to spacáku stoji komfort -10, extrem -15.....

myslis, ze nejakej Prima spacak by byl lepsi?
Návštěvník
 

Příspěvekod Vojtos » stř dub 27, 2005 9:26

Anonymous píše:cusik,

díky...btw. primo na to spacáku stoji komfort -10, extrem -15.....

myslis, ze nejakej Prima spacak by byl lepsi?


Hmm cerpal sem z udaju německého prodejce

http://www.globetrotter.de/de/shop/deta ... dic+Winter

Kazdopadne bych sel spis do Primy. Zalezi kolik chces do toho spacaku investovat a na jaky pouziti ho chces. Ja sem si napriklad koupil na podzim zimu Condora Z400 a jsem s nim maximalne spokojenej. No a na leto mam Scouta od Hannahu je to takovej lehouckej prcek v lete se v nem clovek v poho vyspi a netaha dovukilovy bago + se da vzit i na kolo. Anebo jestli chces spojit oboji vahu a komfort pak jdi do peraku ale hold cena je taky jinde cca 7000,-
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Návštěvník » stř dub 27, 2005 9:45

koncem leta se chystam do Slovenskyho raje, mozna i upati Tater, to bude zavist na tom, s kym pojedu, kazdopadne asi nekam do kepu pod stan, takze to uz chce trosku neco teplejsiho, pac kdyz jsem tam byl minule (leto 2003, jak byly ty vedra), tak v Tatrach v noci bylo kolem nuly....

na peri nemam(student), takze bud tohle nebo prima, ostatni co jsem videl byly o dost drazsi nebo naopak mizerny zpracovani. Ten ajungilak vypada dost dobre, samozrejme clovek nepozna, za jak dlouho se prolezi, muze to bejt za tejden nebo za 3 roky....

pokud Primu, tak asi tulak 3d eco...nebo neco jinyho do tech 2 litru?

diky
Návštěvník
 

Příspěvekod Vojtos » stř dub 27, 2005 11:16

Anonymous píše:koncem leta se chystam do Slovenskyho raje, mozna i upati Tater, to bude zavist na tom, s kym pojedu, kazdopadne asi nekam do kepu pod stan, takze to uz chce trosku neco teplejsiho, pac kdyz jsem tam byl minule (leto 2003, jak byly ty vedra), tak v Tatrach v noci bylo kolem nuly....

na peri nemam(student), takze bud tohle nebo prima, ostatni co jsem videl byly o dost drazsi nebo naopak mizerny zpracovani. Ten ajungilak vypada dost dobre, samozrejme clovek nepozna, za jak dlouho se prolezi, muze to bejt za tejden nebo za 3 roky....

pokud Primu, tak asi tulak 3d eco...nebo neco jinyho do tech 2 litru?

diky


Bud anebo tohle http://gesto.servery.cz/shop/php/main.p ... ghlight=10

Jsem na ty Condory postizenej, ale fakt is nemuzu stezovat krom toho ma o 100g vetsi plneni nez ta prima.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Návštěvník » stř dub 27, 2005 12:58

nevypada spatne, ale ten uz vazi stejne jako ten ajungilak, ma udajne stejny teploty...no jeste se mrknu a uvidim,,kazdopadne dikes
Návštěvník
 

Příspěvekod Sigi » stř dub 27, 2005 21:55

Anonymous píše:nevypada spatne, ale ten uz vazi stejne jako ten ajungilak, ma udajne stejny teploty...no jeste se mrknu a uvidim,,kazdopadne dikes


Otazkou jestli ty hodnoty jsou stejne to co uvadi vyrobce jako komfort neni moc smerodatne hledel bych spis na pouzity material pri plneni spacaku a gramaz
Sigi
 


Zpět na Spacáky a karimatky