3/4 samonafukovačky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

3/4 samonafukovačky

Příspěvekod R.B. » čtv úno 8, 2007 21:57

Jak se spí na 3/4 samonafukovacích karimatkách (120 cm a tak) ? Já si původně myslel, že to jsou nějaké dětské karimatky,ale pak jsem nabyl dojmu , že to jsou normální regulérní karimatky ... jenže nohy jsou tím pádem na zemi ?
Podle mapy jsme přesně na támhletom kopci...
R.B.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: ned pro 31, 2006 11:18

Re: 3/4 samonafukovačky

Příspěvekod Schnappi » čtv úno 8, 2007 22:04

Bohužel při mé výšce jsou to spíš málem poloviční karimatky :P Stačí mi, že tahám nohy po zemi se 190 cm karimatkou, takže na tohle jsem si nechal zajít chuť. Ale prodavači, se kterými jsem se o těchhle podložkách pod prdel bavil, uznávali, že jediným řešením je batoh/pončo/bunda/kalhoty apod. pod nohy...
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod R.B. » čtv úno 8, 2007 22:59

Hmm. TAk než to takhle dramatizovat, tak to raději klasickou délku, byť to přidá na hmotnosti i na ceně ..
Podle mapy jsme přesně na támhletom kopci...
R.B.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: ned pro 31, 2006 11:18

Re: 3/4 samonafukovačky

Příspěvekod Hafi » čtv úno 8, 2007 23:06

no ja bych rek ze sou uplne na nic...možná pro nosocvani ve stanu a pokud mi velmi zalezi na vaze a velikosti vybaveni...takže možná expediční cyklistika. jinak to nemá moc výhod. I na záda si radči vezmu o těch cca 200 gramu vic...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod R.B. » čtv úno 8, 2007 23:22

Už to tak bude. KDyž budu chtít ušetřit na váze a ceně, tak bych šel do této Ferrino samonafuk.
http://gamisport.cz/xVP-ferrino_super_mummy
Podle mapy jsme přesně na támhletom kopci...
R.B.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: ned pro 31, 2006 11:18

Příspěvekod Hafi » čtv úno 8, 2007 23:27

R.B. píše:Už to tak bude. KDyž budu chtít ušetřit na váze a ceně, tak bych šel do této Ferrino samonafuk.
http://gamisport.cz/xVP-ferrino_super_mummy

čéčé, nedávno sem někde (a nemám tušení kde, možná kalimera, svět odéru :) , nebo možná nejspíš nějaký soukromý web, možná to byl i něaký odkaz odtud z OF), viděl dvě karimatky ferrino, u nichž se odlepila vrchni latka od naplne a karimatka pak nedrzela tvar...teda drzela ale kulový:-) Takže na karimatky ferrino bacha...ja sem mel stejny problem s karimatkiou Sunset, ale tam sem měl jen lokální vyboulení...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Hanzik » čtv úno 8, 2007 23:30

R.B. píše:Už to tak bude. KDyž budu chtít ušetřit na váze a ceně, tak bych šel do této Ferrino samonafuk.
http://gamisport.cz/xVP-ferrino_super_mummy


No tak tohle vazi i 3,5 cm karimatka od [url=http://www.rockpoint.cz/detail.php?item=1010&dbblock=6&dbpointer=&kat=39&subkat=%&search=&sort=%20kat_poradi,%20zbozi_id%20&section=&sestupne=&desc=1&switch=Therm-a-Rest&switch2=]Therm-a-Restu[/url]...Cena je ale podstatne vyssi... Ale Therm-a-Rest je proste Therm-a-Rest... :mrgreen:
Hanzik
účastník
účastník
 
Příspěvky: 726
Registrován: stř lis 1, 2006 14:07
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Hafi » čtv úno 8, 2007 23:33

Hanzik píše:
R.B. píše:Už to tak bude. KDyž budu chtít ušetřit na váze a ceně, tak bych šel do této Ferrino samonafuk.
http://gamisport.cz/xVP-ferrino_super_mummy


No tak tohle vazi i 3,5 cm karimatka od [url=http://www.rockpoint.cz/detail.php?item=1010&dbblock=6&dbpointer=&kat=39&subkat=%&search=&sort=%20kat_poradi,%20zbozi_id%20&section=&sestupne=&desc=1&switch=Therm-a-Rest&switch2=]Therm-a-Restu[/url]...Cena je ale podstatne vyssi... Ale Therm-a-Rest je proste Therm-a-Rest... :mrgreen:

no jasně, kdyby čapnul ajungilaka nebo termarestk, tak má to nejlepší co může mít (přípluve, jaktože nebyla kategorie karimatky v OF awarsd...aspon myslim, ze tam nebyla).
ale chalan bych řek kouká po poněkud jinčí cenová kategorii...bo termarestka je tak skoro trikrat drazsi nez toto ferino...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Schnappi » čtv úno 8, 2007 23:36

Ta kategorie tam byla a je (a asi i bude :) ). A komu z vás nestačí 25 mm, přiznejte se? :D
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod R.B. » čtv úno 8, 2007 23:43

Hafi píše:
R.B. píše:Už to tak bude. KDyž budu chtít ušetřit na váze a ceně, tak bych šel do této Ferrino samonafuk.
http://gamisport.cz/xVP-ferrino_super_mummy

čéčé, nedávno sem někde (a nemám tušení kde, možná kalimera, svět odéru :) , nebo možná nejspíš nějaký soukromý web, možná to byl i něaký odkaz odtud z OF), viděl dvě karimatky ferrino, u nichž se odlepila vrchni latka od naplne a karimatka pak nedrzela tvar...teda drzela ale kulový:-) Takže na karimatky ferrino bacha...ja sem mel stejny problem s karimatkiou Sunset, ale tam sem měl jen lokální vyboulení...


ÓKá. To jsou celkem podstatný info ...
Tak pak mám ještě v merku tuhle YATE:
http://www.bartsport.cz/smonafukovaci-k ... lite-kopie
Podle mapy jsme přesně na támhletom kopci...
R.B.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: ned pro 31, 2006 11:18

Příspěvekod Schnappi » čtv úno 8, 2007 23:46

Odlehčenou? :?
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod Hanzik » čtv úno 8, 2007 23:49

Hafi píše:
Hanzik píše:
R.B. píše:Už to tak bude. KDyž budu chtít ušetřit na váze a ceně, tak bych šel do této Ferrino samonafuk.
http://gamisport.cz/xVP-ferrino_super_mummy


No tak tohle vazi i 3,5 cm karimatka od [url=http://www.rockpoint.cz/detail.php?item=1010&dbblock=6&dbpointer=&kat=39&subkat=%&search=&sort=%20kat_poradi,%20zbozi_id%20&section=&sestupne=&desc=1&switch=Therm-a-Rest&switch2=]Therm-a-Restu[/url]...Cena je ale podstatne vyssi... Ale Therm-a-Rest je proste Therm-a-Rest... :mrgreen:

no jasně, kdyby čapnul ajungilaka nebo termarestk, tak má to nejlepší co může mít (přípluve, jaktože nebyla kategorie karimatky v OF awarsd...aspon myslim, ze tam nebyla).
ale chalan bych řek kouká po poněkud jinčí cenová kategorii...bo termarestka je tak skoro trikrat drazsi nez toto ferino...


Tak zrovna ta, kterou jsem posilal jo, ale treba [url=http://www.rockpoint.cz/detail.php?item=KA1&dbblock=6&dbpointer=&kat=39&subkat=%&search=&sort=%20kat_poradi,%20zbozi_id%20&section=&sestupne=&desc=1&switch=Therm-a-Rest&switch2=]tahle[/url] uz je celkem cenove prijatelna... :wink:
Hanzik
účastník
účastník
 
Příspěvky: 726
Registrován: stř lis 1, 2006 14:07
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Hanzik » čtv úno 8, 2007 23:50

schnappi píše:Ta kategorie tam byla a je (a asi i bude :) ). A komu z vás nestačí 25 mm, přiznejte se? :D


Zalezi v jakem rocnim obdobi...V zime bych teda radsi 380mm nez 250... :D
Hanzik
účastník
účastník
 
Příspěvky: 726
Registrován: stř lis 1, 2006 14:07
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod R.B. » čtv úno 8, 2007 23:54

Hanzik píše:
Hafi píše:
Hanzik píše:
R.B. píše:Už to tak bude. KDyž budu chtít ušetřit na váze a ceně, tak bych šel do této Ferrino samonafuk.
http://gamisport.cz/xVP-ferrino_super_mummy


No tak tohle vazi i 3,5 cm karimatka od [url=http://www.rockpoint.cz/detail.php?item=1010&dbblock=6&dbpointer=&kat=39&subkat=%&search=&sort=%20kat_poradi,%20zbozi_id%20&section=&sestupne=&desc=1&switch=Therm-a-Rest&switch2=]Therm-a-Restu[/url]...Cena je ale podstatne vyssi... Ale Therm-a-Rest je proste Therm-a-Rest... :mrgreen:

no jasně, kdyby čapnul ajungilaka nebo termarestk, tak má to nejlepší co může mít (přípluve, jaktože nebyla kategorie karimatky v OF awarsd...aspon myslim, ze tam nebyla).
ale chalan bych řek kouká po poněkud jinčí cenová kategorii...bo termarestka je tak skoro trikrat drazsi nez toto ferino...


Tak zrovna ta, kterou jsem posilal jo, ale treba [url=http://www.rockpoint.cz/detail.php?item=KA1&dbblock=6&dbpointer=&kat=39&subkat=%&search=&sort=%20kat_poradi,%20zbozi_id%20&section=&sestupne=&desc=1&switch=Therm-a-Rest&switch2=]tahle[/url] uz je celkem cenove prijatelna... :wink:


Tak tu už jsem měl taky v merku. Ale stačí mi 2,5 a zároveň aby to nevážilo kilo .. Přemýšlím o té YATE
Podle mapy jsme přesně na támhletom kopci...
R.B.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: ned pro 31, 2006 11:18

Příspěvekod Hanzik » pát úno 9, 2007 0:02

R.B. píše:
Hanzik píše:
Hafi píše:
Hanzik píše:
R.B. píše:Už to tak bude. KDyž budu chtít ušetřit na váze a ceně, tak bych šel do této Ferrino samonafuk.
http://gamisport.cz/xVP-ferrino_super_mummy


No tak tohle vazi i 3,5 cm karimatka od [url=http://www.rockpoint.cz/detail.php?item=1010&dbblock=6&dbpointer=&kat=39&subkat=%&search=&sort=%20kat_poradi,%20zbozi_id%20&section=&sestupne=&desc=1&switch=Therm-a-Rest&switch2=]Therm-a-Restu[/url]...Cena je ale podstatne vyssi... Ale Therm-a-Rest je proste Therm-a-Rest... :mrgreen:

no jasně, kdyby čapnul ajungilaka nebo termarestk, tak má to nejlepší co může mít (přípluve, jaktože nebyla kategorie karimatky v OF awarsd...aspon myslim, ze tam nebyla).
ale chalan bych řek kouká po poněkud jinčí cenová kategorii...bo termarestka je tak skoro trikrat drazsi nez toto ferino...


Tak zrovna ta, kterou jsem posilal jo, ale treba [url=http://www.rockpoint.cz/detail.php?item=KA1&dbblock=6&dbpointer=&kat=39&subkat=%&search=&sort=%20kat_poradi,%20zbozi_id%20&section=&sestupne=&desc=1&switch=Therm-a-Rest&switch2=]tahle[/url] uz je celkem cenove prijatelna... :wink:


Tak tu už jsem měl taky v merku. Ale stačí mi 2,5 a zároveň aby to nevážilo kilo .. Přemýšlím o té YATE


Pokud Ti staci 250, tak to potom jo...Yate by mela byt v pohode...Co se tyce vahy, podle me 300 gramu sem 300 gramu tam, to uz mas stejne jedno... :mrgreen:
Hanzik
účastník
účastník
 
Příspěvky: 726
Registrován: stř lis 1, 2006 14:07
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Schnappi » pát úno 9, 2007 0:11

Tak já mám tuhle a je moc fajn. Původně jsem chtěl Jurka, ale byl mi rozmluven. No, je fakt, že má o půl kila víc. A teď koukám na titulce na tuhletu obludnost - nápad dobrý, ale taky patřičně zaplacený a navíc to bohužel odnáší rozměry a hmotnost...
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod Hanzik » pát úno 9, 2007 0:17

schnappi píše:Tak já mám tuhle a je moc fajn. Původně jsem chtěl Jurka, ale byl mi rozmluven. No, je fakt, že má o půl kila víc. A teď koukám na titulce na tuhletu obludnost - nápad dobrý, ale taky patřičně zaplacený a navíc to bohužel odnáší rozměry a hmotnost...


Jak rikas, napad dobry, cena, rozmery a hmotnost nic moc, ale tak uz to byva... Na druhou stranu, trvanlivost Therm-a-Restek je i tak dost velka...Kamarad ji mel v jednom miste lehce propalenou, na drevarnach se k ni taky nechoval zrovna vzorne a vydrzela mu asi 5 let, nez se na ni udelal pekne nafouknuty polstarek... :D
Hanzik
účastník
účastník
 
Příspěvky: 726
Registrován: stř lis 1, 2006 14:07
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Schnappi » pát úno 9, 2007 0:53

A navíc - tohle je příliš jasné k používání, nic nedostihne legendární dilema alumatek - polovina mých přátel spí na lesklé straně, druhá polovina na pěnové :D
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod patentik » pát úno 9, 2007 6:58

kurnik a neni lepsi obycejna karimatka za kilco? zadne strachovani ze ji nekde pichnes nebo ze ti ji propali ohen atd. na takove ty klasicke cundry me prijde docela praktictejsi - ale to se tady uz resilo :yawinkle:
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Rujir » pát úno 9, 2007 7:47

patentik píše:kurnik a neni lepsi obycejna karimatka za kilco? zadne strachovani ze ji nekde pichnes nebo ze ti ji propali ohen atd. na takove ty klasicke cundry me prijde docela praktictejsi - ale to se tady uz resilo :yawinkle:


Jasne, ze je. Ale to sa este divim, ze sa stale neozval Pripluv, ktory uznava jedine 3/4 klasickej karimatky a aj to len preto, lebo uz teraz uliha na 100% svojej vystroje a keby mal karimatku este kratsiu, tak uz by sa nemal cim podlozit... :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod R.B. » pát úno 9, 2007 7:57

patentik píše:kurnik a neni lepsi obycejna karimatka za kilco? zadne strachovani ze ji nekde pichnes nebo ze ti ji propali ohen atd. na takove ty klasicke cundry me prijde docela praktictejsi - ale to se tady uz resilo :yawinkle:


Tu mám, to je jasný, ale teď se potřebuji sbalit do letadla na pět týdnů, kdy budou ještě další dva přelety a cesty busem, takže teďka je to otázka praktičnosti ...
Podle mapy jsme přesně na támhletom kopci...
R.B.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: ned pro 31, 2006 11:18

Příspěvekod patentik » pát úno 9, 2007 9:15

toz nez poslels bagl letadlem tak si ho omotej kolem dokola tou obyc karimatkou jako "anti-shock layer" :lol: to vse si nech omotat tou stahovatelnou folii a je vyreseno. no a v baglu ti zbyde jeste misto :wink:
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod R.B. » pát úno 9, 2007 9:42

patentik píše:toz nez poslels bagl letadlem tak si ho omotej kolem dokola tou obyc karimatkou jako "anti-shock layer" :lol: to vse si nech omotat tou stahovatelnou folii a je vyreseno. no a v baglu ti zbyde jeste misto :wink:


Tož kurňa, podívejme se, jaký Patentik vymýšlí patenty :-)
A myslíš, že tu stahovatelnou fólii budou mít i na regionálních letištích v Jižní Americe ? :-)
Podle mapy jsme přesně na támhletom kopci...
R.B.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: ned pro 31, 2006 11:18

Příspěvekod patentik » pát úno 9, 2007 9:49

no ja pocital jenom s cestou tam. navic pokud budes mit karimatku za kilco tak bych ji tam klidne pak nechal. urcite bude mit sve zasebou.

no jinak kam tam jedete? ja planuji cundr tam tim smerem na prelom roku - jak nebude dovolena tak to vyresi vypoved
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod R.B. » pát úno 9, 2007 10:15

No, když jsem byl na NZ, tak jsem ji ani nebral sebou, koupil ji až na místě a taky ji tam nechal. Teď ale nepočítám s možností nákupu na místě a navíc ty přelety ....
Jinak my to máme takovou rychloakci (zjišťuju v poslední době při plánování :-), začínáme Argentinou Buenos Aires, vodopády Iguacu, Patagonie, přelet do Chile severní část, Atacama, pak Titicaca, La Paz, Machu Pichu, Lima - na pět týdnů. Kdyby něco, jsem na mailu, abysme nebyli moc out of topic...
Myslím si, že když si tu samonafuk. teď koupím (a tu naši expedici přežije :-), tak že se už mi neztratí a využiju ji. Když si ale vzpomenu, jak jsem si před 3, 4 roky z kámoše utahoval, jak je pohodlný, protože dostal od rodičů na to svoje občasné spaní v kempu karimatku za tři litry .... :-)... a teď sám vybírám optimální pohodlí :-)
Podle mapy jsme přesně na támhletom kopci...
R.B.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: ned pro 31, 2006 11:18

Příspěvekod šíp » pát úno 9, 2007 10:25

R.B. píše:No, když jsem byl na NZ, tak jsem ji ani nebral sebou, koupil ji až na místě a taky ji tam nechal. Teď ale nepočítám s možností nákupu na místě a navíc ty přelety ....
Jinak my to máme takovou rychloakci (zjišťuju v poslední době při plánování :-), začínáme Argentinou Buenos Aires, vodopády Iguacu, Patagonie, přelet do Chile severní část, Atacama, pak Titicaca, La Paz, Machu Pichu, Lima - na pět týdnů. Kdyby něco, jsem na mailu, abysme nebyli moc out of topic...
Myslím si, že když si tu samonafuk. teď koupím (a tu naši expedici přežije :-), tak že se už mi neztratí a využiju ji. Když si ale vzpomenu, jak jsem si před 3, 4 roky z kámoše utahoval, jak je pohodlný, protože dostal od rodičů na to svoje občasné spaní v kempu karimatku za tři litry .... :-)... a teď sám vybírám optimální pohodlí :-)


člověče ty máš odvahu si vzít na takový trek nevyzkoušenou samonafukovačku? co když se vyskytne nějaký problém? to není jako klas.karimatka, tam se dá vždy předpokládat funkčnost 100%. ale brát si takhle nevyzkoušenou věc....můžeš třeba natrefit na vadný kus,bude ti ucházet...
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod R.B. » pát úno 9, 2007 10:50

šíp píše:
člověče ty máš odvahu si vzít na takový trek nevyzkoušenou samonafukovačku? co když se vyskytne nějaký problém? to není jako klas.karimatka, tam se dá vždy předpokládat funkčnost 100%. ale brát si takhle nevyzkoušenou věc....můžeš třeba natrefit na vadný kus,bude ti ucházet...


---------------------------
Všechno chápu, ležím hodiny u internetu, všechno pročítám a lustruju, kombinuju a srovnávám, jenže prostě všechno má svoje klady a zápory. Jako klad se u samonafuk. uvádí mimo jiné skladnost a kde jinde tohle plus využiju líp než při přeletech apod. Na klasických čundrech ČR, SR je mi to úplně jedno, maximálně si ve vlaku musím sundat batoh, abych prošel, ale to je detail ....
Snad nebudu takový smolař .. i když i vadná mrška se může objevit ...Samozřejmě, že před odletem nafouknu doma a nechám cvičně nějaký den. No a nějakou noc se na ní vyspím :-) To by mohlo pomoct. A když zjistím závadu a nestihne se spravit, nedá se nic dělat, budu tam kde jsem byl a maximálně budu omotávat kolem báglu klasickou pěnovou :-)
Podle mapy jsme přesně na támhletom kopci...
R.B.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: ned pro 31, 2006 11:18

Příspěvekod R.B. » pát úno 9, 2007 11:21

Ještš by se dalo to pořešit tímto balením, které používá Přípluv a o kterém se zmínil v jiném topic. Cituji :-):
"Jinak spodní vstup používám jen minimálně, a to tak, že jak to všechno napěchuju vrchním (můj styl balení je legendární žlutej pytel, pak po obvodu karimatka, pak krámy), tak spodem doplním jídlem a špinavejma ponožkama ) "

Akorát bych musel vyzkoušet, jak to funguje ono kouzelný "po obvodu karimatka" :-)
Podle mapy jsme přesně na támhletom kopci...
R.B.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: ned pro 31, 2006 11:18

Příspěvekod Rujir » pát úno 9, 2007 11:26

R.B. píše:Akorát bych musel vyzkoušet, jak to funguje ono kouzelný "po obvodu karimatka" :-)


Mne napriklad vobec. Skusal som to viackrat a pride mi to zufalo nepratkicke. Ono sa to nezda, ale ta karimatka tam zaberie silene vela miesta. :((
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod R.B. » pát úno 9, 2007 12:13

Rujir píše:
R.B. píše:Akorát bych musel vyzkoušet, jak to funguje ono kouzelný "po obvodu karimatka" :-)


Mne napriklad vobec. Skusal som to viackrat a pride mi to zufalo nepratkicke. Ono sa to nezda, ale ta karimatka tam zaberie silene vela miesta. :((


Je fakt, že když si představím, že obvod batohu je vlastně hranatý a karimatka kulatá, tak to musí dělat pěknou paseku :-)
Podle mapy jsme přesně na támhletom kopci...
R.B.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: ned pro 31, 2006 11:18

Další

Zpět na Spacáky a karimatky