Je Husky opravdu kvalitní outdoor vybavení? - Otevřený dopis

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Zaškrtněte 1 z A a 1 z B. Výrobky Husky pro vícedenní outdoor použití v podmínkách ČR vnímám jako:

A1) Vysoce kvalitní - špičkové
0
Žádná hlasování
A2) Kvalitní
4
4%
A3) Průměrné
24
24%
A4) Podprůměrné - použitelné jen pro občasné nenáročné rekreační účely
18
18%
B1) Používám, jsem spokojen a doporučuji
5
5%
B2) Nikdy bych si nekoupil kvůli jejich kvalitě a vlastnostem
13
13%
B3) Nikdy bych si nekoupil kvůli manipulativnímu způsobu sdělování jejich technických vlastností zákazníkům
7
7%
B4) Výrobky od nich jsem měl a uz je příště nechci
28
28%
 
Celkem hlasů : 99

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod mike » úte pro 9, 2014 18:56

Ceske stereotypy:
Sikula píše:Přijde mi, že to bereš strašně osobně, radši bych se víc soustředil na ženský a chlast :drinkers:

http://kcc.misantrop.info/2014/11/26/starosti/

Postoj ke kritice, to uz jsme nacali vyse. Na jednu stranu si nechame si srat na hlavu a na druhou neumime kritiku prijimat. Plus se navic, kdyz uz se do kritiky nekdo pusti, pusti se nezucastneni do nej, jako v teto diskusi.

Prenaseni viny na obet. Znasilnena zenska urcite provokovala, podvedeny duchodce by mel byt zbaven svepravnosti, kdo si koupi spacak do -22 a pak v nem v zime mrzne si za to muze sam a mel si zjistit, co to cislo doopravdy znamena.

Chtel bych verit tomu, ze takto se na nas podepsali komunisti (kritiku ano, ale konstruktivni, soudruzi), ale kdyz vidim, ze to dela i mladsi generace, nemam z toho dobry pocit. Docela rad bych zil v zemi, kde se poctivost nebere jako slabost, ale jako standard. Kde si clovek porad nemusi hlidat, aby ho nekdo nevojebal a kdyz uz se to stane, tak se mu ostatni misto podpory a pomoci jeste nevysmeji. A na emigraci jsem uz moc stary a liny.

Ne ze by to zrovna na OF bylo tak hrozne, podobna diskuse na libovolnem zpravodajske webu by byla mnohem horsi, ale ty tendence jsou proste i tady. Co se tyce puvodniho dopisu, forma mi taky moc nesedi a sam bych to udelal jinak, jenze jsem neudelal nic (protoze je mi Husky uprdele) a vylozene ujete to neni, takze mi to neprijde spatne. Vidim to podobne, jako pickard v diskusi vyse.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49419
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod progym » úte pro 9, 2014 19:18

mike píše:Chtel bych verit tomu, ze takto se na nas podepsali komunisti (kritiku ano, ale konstruktivni, soudruzi), ale .

Nějak se mě vybavil inzerát z Dikobrazu (cca 6-7/1968):
"soudruzi, nebojme se sebekritiky a otevřeně a nekompromismě si přiznejme: Za všechno může Antonín Novotný" :wink:
Po trávě se nechodí, po trávě se směje
http://www.moje-hory.webnode.cz
progym
účastník
účastník
 
Příspěvky: 762
Registrován: úte říj 13, 2009 14:14
Bydliště: Chulimanga-Kingjaba

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod mike » úte pro 9, 2014 19:27

:D tos ale jeste nebyl na svete nebo aspon neumel cist, ne? ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49419
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod progym » úte pro 9, 2014 19:38

...tou dobou se tak nějak přemýšlelo, zda budu dýchat vzduch tohoto světa #-o
Jsem klasické normalizační dítě, vnuk kulaka :lol:.

Výtisk tohoto Dikobrazu (který mimochodem vydávalo Rudé právo) plného naprosto fantastických forků (na tu dobu) mě zabavil v 6 třídě tělocvikář a kupodivu to nikde dál "neřešil".

Sorry za OT :rolleyes:
Po trávě se nechodí, po trávě se směje
http://www.moje-hory.webnode.cz
progym
účastník
účastník
 
Příspěvky: 762
Registrován: úte říj 13, 2009 14:14
Bydliště: Chulimanga-Kingjaba

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod [b2e] » úte pro 9, 2014 20:14

Tema Husky je pro me taky trochu emotivni, takze se budovi ani moc nedivim, obcas mi skripou zuby, kdyz nekde ctu jejich popisky zbozi.
Co mi u nich vadi predevsim je ta manipulace, jak je vsechno nejlepsi a nejextremnejsi, a to pres celou cenovou skalu jejich nabidky, prestoze jsou to podprumerne az prumerne vyrobky vhodne mozna pro nejaky kempink.
A jestli mi to prijde na ci za hranici etiky, tak ano, prijde. Kde mohu, tak silne nedoporucuju jejich vyrobky, a to zcela pausalne pro celou znacku (a klidne vysvetlim, ze to delam kvuli vyse zminenym duvodum). Netvrdim sice, ze nemuze mit Husky obcas neco dobreho (treba penovou karimatku :mrgreen:), ale zcela se ji snazim vyhnout a odradit kazdeho, koho mohu.
Pokud si vybavim jednu dobrou vec, co mel/ma Husky v nabidce, tak je to stan Husky Flame, ale hned na to me napadne, jestli to prave naopak neni zamer ve smyslu "vyrobime jeden super stan, dame pres nej obri napis HUSKY a sponzorujme s nim vysokohorske expedice". Pak bude vsem jasny, ze Husky je opravdova spicka.
Kdyby propagovali sve vyrobky nejakym zpusobem, ktery se vice blizi pravde tak, jako to obvykle delaji jini vyrobci, tak proti nim nemam asi vubec nic, beru, ze vsechno ma svoji cilovou skupinu. Pro me je vsak jejich zbozi jak od Horsta Fuchse z televizni reklamy, a sere me to, kolik lidi na to skoci.

Ten prispevek s rocnim obratem tech firem mi prisel dost zajimavej... je to proste byznys a nic jinyho. Jako obchodnikovi znacky Husky by mi budova iniciativa prisla asi trochu usmevna, protoze moje cisla by tvrdily, ze ja svou praci delam dobre. Zas ale ve srovnani s Alpine Pro, jez maji za sebou masivni reklamu kvuli OH, ukazuje, ze reklama je proste mnohem vic. Nevybavuju si, ze by Alpine Pro meli na produktech takovou agresivni manipulaci, jako Husky.
Uživatelský avatar
[b2e]
účastník
účastník
 
Příspěvky: 231
Registrován: ned kvě 18, 2008 9:34

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod pickard » úte pro 9, 2014 21:14

Ještě jsem chtěl něco napsat k tomu, co tu pár lidí popisovalo a čemu se někdy "odborně" říká "obvyklé reklamní přehánění". To jsou všechny ty nejmáslovitější másla, počítače s turbomotory a auta tichá jako lesní palouček. A to je samozřejmě úplně legální a cajk.

Nemyslím, že to, co dělá Husky, do téhle kategorie spadá. Klíčové je to slovo "obvyklé". Ta obvyklost se poměřuje v rámci danýho trhu. Takže jsou trhy, kde je obvyklý přehánět velmi a absurdně (třeba šminky) a jsou trhy, kde je přehánět nežádoucí, neobvyklý a druhdy zakázaný (farmacie).

Osobně si myslím, že trh s outdoorovým vybavením je spíš trhem, kde není obvyklý příliš přehánět. Naopak, je běžné, že výrobci a prodejci dbají na velmi přesné popisování vlastností jednotlivých produktů a že leckterej výrobce dostane v diskusích pojeb, že tvrdil, že cepín važí 475 gramů, ale Franta to vážil a má 478.
Pokud je v outdoorovým segmentu obyklý nějak přehánět, pak tak, že je jasný, že je to přehnaný, prostě hodně - "S tímhle piklem je Eiger hračka".
Husky ale přehání jednak na trhu, kde není obvyklý přehánět - a druhak způsobem, z něhož nelze vždy jednoznačně poznat, že je to přehánění. Linkovaná bunda, kdyby byla udělaná pořádně a byla skutečně do velmi nízkých teplot, by mohla na pohled vypadat prakticky úplně stejně.

A nakonec - fakt, že údaje o výrobku jsou tam pak někde přesně uvedeny, nemá zpravidla na otázku, zda se jedná o klamavou reklamu, valný vliv. Reklama je rychlé a povrchní sdělení a jako taková se posuzuje.
Základní důvod, proč husky nidko za klamavou reklamu nehoní, je podle mě v tom, že to žudnýmu konkurentovi nestojí za tu práci.
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod dudy » úte pro 9, 2014 21:21

mike píše:.....Postoj ke kritice, to uz jsme nacali vyse. Na jednu stranu si nechame si srat na hlavu a na druhou neumime kritiku prijimat. Plus se navic, kdyz uz se do kritiky nekdo pusti, pusti se nezucastneni do nej, jako v teto diskusi........Prenaseni viny na obet. Znasilnena zenska urcite provokovala, podvedeny duchodce by mel byt zbaven svepravnosti, kdo si koupi spacak do -22 a pak v nem v zime mrzne si za to muze sam a mel si zjistit, co to cislo doopravdy znamena......

Ale kuš už.
Mám pocit, že tu nikdo nekritizoval to, že Budo kritizuje Husky, ale objevily se tu toliko výhrady k formě, kterou zvolil.
Já osobně si teda na hlavu srát nenechám a když u nějákého obchodníka či výrobce naletím (popř. někdo z blízkých), tak to s ním řeším dost nekompromisně a navíc mám vynikající právničku.
Stejně tak i v práci.
Ale veřejná forma řešení sporu či výhrad mi přijde jako naprosto krajní řešení, když začne selhávat systém a není jiné cesty, což tento případ, podle mě, rozhodně není.
Ona tomu už moje babička říkala "Prát špinavé prádlo na veřejnosti."
Ostatně já mám zkušenost, ale z druhé strany:
Při výkonu profese se mi stalo, že zákazník, který si nás zcela svéprávně vybral z několika adeptů na základě zvolené technologie a ceny, na nás, poté co odmítl zaplatit a my svý prachy chtěli, zavolal televizi. Ukázalo se, že mu soused vysvětlil, že by mu to jeho známej udělal líp.
Nakonec došlo k soudu, kterej sme vyhráli na celý čáře, protože sme dodrželi úplně všechno. Odsouhlaseným projektem počínaje, přes technologické postupy a materiály až po veškeré smluvní zakázky. Soud prostě uznal, že za svý prachy pán dostal co mu náleželo. Chytrej soused se ani nedostavil k soudu.
Jediný co mě nasralo bylo, že ze začátku všichni jeho sousedi říkali, že za ty prachy to chtěj samjabko taky a smrdělo to velikym kšeftem. Po celý tý podělaný medializaci samozřejmě všichni couvli a sehnali si jiný dodavatele, navzdory faktu, že pravdu a právo jsme měli na své straně my.
Dodneška a je to čtrnáct let, je pán co na nás zavolal televízi jedinej, komu dodaná technologie funguje bez problémů a ostatním sousedům jsme dokonce některé pozáruční opravy dělali my.
Ale kšeft za pár míčů byl v prdeli.
A přitom měl ten radivej strejda ze sousedství v podstatě pravdu.
Šlo by to líp!
Sice dráž a za použití lepších materiálů a sofistikovanějších technologií (kteréžto jsme ostatně měli zapracované v původní nabídce i my).
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod pickard » úte pro 9, 2014 21:29

True story.

Ničeho se nebojím tak, jako když klientovi prodávám s jeho vědomím a svolením, na jeho vlastní žádost, suboptimální řešení.
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod budo » úte pro 9, 2014 22:58

Diskutujete tady o ničem a jen nahráváte tomu, že Husky ještě chvíli počká na pár dalších příspěvků a pak zvesela vyhodnotí jako optimální přístup to celé ignorovat.
Nedozvědí se ani oni nic od nás ani my nic od nich.

Dnes mi dudy řekl že je to v podstatě ok, že "lidi chtěj bejt klamaný". - Nemohu souhlasit. Není to tak. Naopak. Ti, kdo na nás chtějí ještě o trochu víc, pohodlněji a s menší námahou vydělávat, než kde je morální hranice, nám toto trpělivě podsouvají tak dlouho, že jsme to přijali za vlastní. Tak nenápadně, jako s použitím technologie Overtonova okna, jsme si během pár let nechali podsunout, že je normální, běžné, standardní a v pořádku, že při koupi prakticky jakéhokoli zboží nás výrobce nebo dodavatel drobnými krůčky manipulativně šidí, podvádí, poškozuje. A samozřejmě zcela legálně, mnohdy dokonce v rámci různých legislativních mezer či rád právě s oním s odvoláním na zákon, ovšem běžně popírajíc morální aspekt běžných každodenních projevů lidské činnosti a komunikace (mezi něž nákup/prodej samozřejmě patří). A tak máme výrobky obsahující "kurvítka", kupujeme výrobky s rizikovými vlastnostmi zmíněnými až dole drobným písmem pod čarou nebo třeba super spacáky do mínus dvaceti abychom posléze s překvapením zjistili, že nám v nich je zima třeba i v posteli na chatě a ještě dokázali být tak morálně na výši, že klademe vinu sami sobě a ne tomu, kdo nás zcela vědomě manipulativně a cílěně oklamal spoléhajíc prostě na to, že lžou všichni, protože lhát se stalo standardem a zákazník je buď vinen tím, že ve shonu dnešního světa nerozumí, nenastudoval, přehlédl, nepochopil nebo dokonce tím, že u druhé strany očekával existenci jakýchsi morálních zásad.

Formu veřejnou jsem zvážil pečlivě. Nebojte. A těm, kdo mají potřebu ji kritizovat nebo trousit poznámky, jak by to udělali nebo neudělali sami, důvody zde vysvětlovat nebudu. Prozatím. Za nemístné považuji připomínky typu nevim proč řešíš zrovna tyhle a neřešíš támhlety, kteří jsou taky něčím vinni. To je stejné pokrytectví, jako pokus o argument způsobem například proč ti vadí a upozorňuješ na to, že krade Pepa, když krade třeba i támhle Karel? Nahoře napsal mike něco, s čím se naprosto ztotožňuju. "Docela rad bych zil v zemi, kde se poctivost nebere jako slabost, ale jako standard. Kde si clovek porad nemusi hlidat, aby ho nekdo nevojebal a kdyz uz se to stane, tak se mu ostatni misto podpory a pomoci jeste nevysmeji."

EDIT: mimochodem například slovo reklama vnímáme jako běžný výraz a nepřipouštíme si na něm příliš negativa.
RE-KLAM-A = OPAKOVANÉ KLAMÁNÍ - To už asi zbystříme!
Ale neodbíhejme konkrétně k reklamě. O ní jako takové jsem původně nepsal.
Naposledy upravil budo dne úte pro 9, 2014 23:33, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod vonkreuz » úte pro 9, 2014 23:09

A mně se Buduv dopis líbil a basta. :twisted:
První co jsem přítulce vyhodil po našem seznámení byl "expediční" batoh HUSKY. Víc záda kurvící věc jsem do to doby a ani poté nepotkal.
Každej boží den se potkávám s tím, jak se mně zákazníci ptají na muj názor na HUSKY a já jim stále vysvětluji, že je to jako Dacie a Mercedes. Čtyři kola, volant a motor. Ale zdraví bych si v tom při cestě do Alp ničit nechtěl. Síla reklamy těchto kvalitativně a technologicky pochybných firem (na Slovensku tam zahrnuji i Zajo) je v tom, že cílí na tu tupější, moc nemyslící část populace. Lepší, funkčnější a více sebekritické firmy obsluhují onu ne tak tupou část, která více myslí a více se ptá a proto mají tyto firmy i těžší podmínky na trhu.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod mike » stř pro 10, 2014 1:23

dudy píše:Mám pocit, že tu nikdo nekritizoval to, že Budo kritizuje Husky, ale objevily se tu toliko výhrady k formě, kterou zvolil.

To mas spatny pocit. Precti si tu diskusi jeste jednou.

dudy píše:Ale veřejná forma řešení sporu či výhrad mi přijde jako naprosto krajní řešení, když začne selhávat systém a není jiné cesty, což tento případ, podle mě, rozhodně není.

V podstate souhlasim, ale je to efektivni cesta a kdyz mas pocit, ze mezikroky by k nicemu nevedly, muzes je takhle prekrocit.

dudy píše:Ona tomu už moje babička říkala "Prát špinavé prádlo na veřejnosti."

To se tyka jinych pripadu. Treba kdyz se hadaji lidi ve firme nebo instituci, pripadne manzele, a zacnou to ventilovat verejne. Vztahu zakaznik -- prodejce se to netyka, ten je verejny od zacatku.

dudy píše:Ostatně já mám zkušenost, ale z druhé strany...

Druha strana teze mince. Ovzdusi neduvery, kdy ma kazdy pocit, ze se ho ten druhy snazi vojebat a nakonec na to doplati vsichni. Docela pekny priklad.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49419
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod mike » stř pro 10, 2014 1:43

budo píše:Diskutujete tady o ničem a jen nahráváte tomu, že Husky ještě chvíli počká na pár dalších příspěvků a pak zvesela vyhodnotí jako optimální přístup to celé ignorovat.
Nedozvědí se ani oni nic od nás ani my nic od nich.

Hmm, ty si snad myslis, zes jim napsal neco, co nevedi? Podle mne naprosto presne vedi, co delaji a proc to delaji. A dokud se jim vojebavani zakazniku vyplati, delat to budou. Ignorovat to muzou od zacatku, jelikoz clenove OF nejsou jejich cilova skupina. Sem chodi lidi, co se zajimaji, cimz Husky automaticky odpada. Cilova skupina jsou naopak lidi, co se nezajimaji, co zajdou do kramu a koupi levny spacak do -22 a jeste maji skvely pocit, jak usetrili, protoze jine takove stoji nekolikanasobek. Pak se to deli. Bud v nem budou spat v zime, budou mrznout a zacnou se zajimat a nic od Husky uz nekoupi nebo v nem budou spat na chalupe a budou spokojeni.

Co je muze trochu rozhodit je publicita. Na OF zas tak malo lidi nechodi a kdyz z Googlu na dotaz na Husky zacne vypadat tohle vlakno, tak to muze odradit i cast jejich cilove skupiny. Osobne si ale myslim, ze dokud se to neprojevi na prodejich, tak budou pokracovat jako dosud a az (jestli) se to projevi, tak uz bude pozde a zmena jim nepomuze. Protoze trendy maji setrvacnost.

Proto bych se za sebe zrovna na ne vykaslal. Podobne veci delam, ale jen tam, kde si myslim, ze to k necemu povede (a vetsinou vede) nebo v pripadech, kdy si chci ulevit (tam to obvykle k nicemu nevede). Ty to samozrejme muzes videt jinak a klidne muzes mit pravdu, takze nic proti a snahu neco delat ocenuju. Jen upozornuju, ze OF je diskusni forum, a kdyz zverejnis svuj dopis tady, diskuse se da cekat a jeji prubeh v zasade taky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49419
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod mike » stř pro 10, 2014 2:04

pickard píše:Ještě jsem chtěl něco napsat k tomu, co tu pár lidí popisovalo a čemu se někdy "odborně" říká "obvyklé reklamní přehánění". To jsou všechny ty nejmáslovitější másla, počítače s turbomotory a auta tichá jako lesní palouček. A to je samozřejmě úplně legální a cajk.

Nemyslím, že to, co dělá Husky, do téhle kategorie spadá. Klíčové je to slovo "obvyklé". ...

Ano, presne o to jde. Zakaznik automaticky ceka +/- obvykly zpusob, at uz je jakykoliv. Tohle je proste snaha zakaznika vojebat. Legalni, ale neeticka.

(A ne, nechci, aby byla nelegalni a byl zakon na to, jak se muzou nebo nemuzou jmenovat spacaky. Byl bych rad, aby to vyrobci delali sami od sebe.)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49419
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod dudy » stř pro 10, 2014 7:44

mike píše:.....
dudy píše:Ale veřejná forma řešení sporu či výhrad mi přijde jako naprosto krajní řešení, když začne selhávat systém a není jiné cesty, což tento případ, podle mě, rozhodně není.

V podstate souhlasim, ale je to efektivni cesta a kdyz mas pocit, ze mezikroky by k nicemu nevedly, muzes je takhle prekrocit.......

Já jsem popsal své vnímání slušnosti a to kdy je podle mě legitimní sáhnout k medializaci, což jsem se domníval by mělo být takové všeobecné. Ostatně zdá se, že to tak je.
Ale!
Normální a morální je, že veřejné či mediální řešení by mělo být až krajním krokem, když selžou ostatní cesty, ale když JÁ MÁM POCIT, tak mi to dává právo tu slušnou cestu přeskočit?
A to je přesně to oč mi od začátku jde.
Každý má právo se vyjádřit k věcem, které se mu nelíbí, ale měl by tak činit za svou osobu, popř. požádat o podporu okolí, ale nikdy by se neměl sám pasovat do pozice mluvčího mas, argumentovat tím a volit formu vyjádření pouze na základě toho, že MÁ POCIT, že může přeskočit elementární základy slušnosti.
Důrazně nesouhlasím s formou kterou Budo zvolil a s faktem, že se ve své argumentaci zaštiťuje názory uživatelů fóra bez jejich předchozího souhlasu. Bez konkrétní podpory konkrétních lidí nabývá tento argument relevance, jedna paní povídala.
Tady by byla na místě např. podpisová akce.
Nelíbí se mi část B ankety, která zcela nepokrytě podsouvá negativní stanovisko a vůbec nenabízí neutrální či k jedné straně umírněnou odpověď.
Celá akce je, podle mě, silně manipulativní.
To je zhruba vše, co k tomu můžu říct a proto končím.
Nadobro!
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod budo » stř pro 10, 2014 15:14

dudy píše:Důrazně nesouhlasím s formou kterou Budo zvolil a s faktem, že se ve své argumentaci zaštiťuje názory uživatelů fóra bez jejich předchozího souhlasu.


dudy důrazně tady nesouhlasíš, ale IMHO úplně nesmyslně.

Uvedl jsem toto: "Hledal jsem tedy informace. Velmi rychle jsem zjistil, že vybavení značky Husky je aktivními turisty, extrémními turisty, horolezci, fotografy krajináři a dalšími zkušenými uživateli outdoorového vybavení považováno za nekvalitní."

Nikde nepíšu, že co do množství výše jmenovaných skupin uživatelů se jedná o mnoho ... nebo všechny ... nebo většinu.
Takže naprosto mimochodem úplně odjinud na první cvrnknutí do Googlu:
http://www.spovednica.sk/detail.php?sta ... orderbyide
24.06.2007 18:17:03 - Já ti něco poradím... Když se na spacáku píše, že je do -5, tak to neznamená, že když je těch -5, tak ti je akorát. Já mám spacák od Husky za 2999.-, který je do -24 a abych pravdu řekl, tak v +2 mi v něm bylo akorát, chvílemi i trošku zima...Takže nekoukej na to do kolikati stupňů je, ale spíš se poraď s někým, kdo má spacák už nějaký ten rok, netrhá se mu a je mu v něm teplo, i když trošku mrzne... Já už bych si teda spacák od Husky nikdy nekoupil. R-I-K-I-T-A-N


Můžeš teď dělat, jakože přímo tady na OF nikdy nikdo nic takovýho nenapsal, ale opět Google to vidí kapku jinak.

Nebo tady...

To se mám jako každého, kdo kdy napsal do veřejného prostoru svůj negativní názor na Husky, písemně zeptat, jestli můžu napsat větu, kterou jsem napsal?
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod mike » stř pro 10, 2014 17:55

dudy píše:Důrazně nesouhlasím s formou kterou Budo zvolil a s faktem, že se ve své argumentaci zaštiťuje názory uživatelů fóra bez jejich předchozího souhlasu. Bez konkrétní podpory konkrétních lidí nabývá tento argument relevance, jedna paní povídala.

Jsem docela citlivy na to, kdyz nekdo mluvi mym jmenem, a tak jsem si to znovu precetl. Nevidim to tam. Podepsal se svym jmenem a to co pise je mozna selektivni, ale podklady se pro to najit daji a je to dostatecne obecne na to, abych nemel pocit, ze mluvi za mne.

dudy píše:Normální a morální je, že veřejné či mediální řešení by mělo být až krajním krokem, když selžou ostatní cesty, ale když JÁ MÁM POCIT, tak mi to dává právo tu slušnou cestu přeskočit?

To zalezi na tvem uvazeni a je to pripad od pripadu. Nekdo to muze brat jako ty, jiny voli nejefektivnejsi cestu, protoze ucel sveti prostredky. V tomhle pripade je to verejna reakce na verejnou prezentaci firmy, takze jako vylozene neslusne mi to nepripada.

dudy píše:Každý má právo se vyjádřit k věcem, které se mu nelíbí, ale měl by tak činit za svou osobu, popř. požádat o podporu okolí, ale nikdy by se neměl sám pasovat do pozice mluvčího mas, argumentovat tím a volit formu vyjádření pouze na základě toho, že MÁ POCIT, že může přeskočit elementární základy slušnosti.

Souhlasim, ale nevnimam to tak. Chapu ale, ze to tak nekdo videt muze, jelikoz u mne je to kousek pred hranou a u jineho to muze byt uz za ni.

dudy píše:Nelíbí se mi část B ankety, která zcela nepokrytě podsouvá negativní stanovisko a vůbec nenabízí neutrální či k jedné straně umírněnou odpověď.

Ano. Udelat vyvazenou anketu neni uplne snadne a clovek se musi oprostit od sve zaujatosti. Dosel jsem k tomu, ze aby se pomoci ankety dal zjistit opravdovy nazor, otazky musi respektovat Gaussovo rozdeleni a to jak odstupnovanim, tak poradim. To tady neni.

BTW, kdyz jsem delal anketu ohledne Prima spacaku, tak jsem se opravdu snazil, aby byla neutralni. A stejne ji majitel Primy vnimal jako anketu proti Prime ;-)

dudy píše:Celá akce je, podle mě, silně manipulativní.

Je. Ono je to ale z podstaty veci, cilem je druhou stranu presvedcit/donutit/zmanipulovat, aby zmenila sve chovani. No a pak uz jde jen o to, jake prostredky zvolim, to uz kazdy podle sve natury. Taky je dobre zvazit, ze manipulace muze fungovat jen kdyz neni na prvni pohled poznat. Jinak muze vest k presne opacnemu vysledku.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49419
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod Kuba Turek » stř pro 10, 2014 23:09

progym píše:Jediný výsledek byl, že jsem od nich zašal dostávat newsleter :lol:

Solidní firma!
Uživatelský avatar
Kuba Turek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 737
Registrován: úte říj 31, 2006 13:17
Bydliště: Praha

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod dudy » čtv pro 11, 2014 7:06

budo píše:.....To se mám jako každého, kdo kdy napsal do veřejného prostoru svůj negativní názor na Husky, písemně zeptat, jestli můžu napsat větu, kterou jsem napsal?


Ne!
Ale co třeba vyvážená anketa a výrobce seznámit až s jejími výsledky?
Co třeba otevřenému dopisu předcházející podpisová akce?
Takhle, (otevřený dopis publikovaný přes stránky zájmového a do jisté míry fundovaného diskusního fóra) to jeho obsahu dodává jistý punc odbornosti a široké podpory, kterážto ale nemá reálně podložený základ.
To je, jako když stížnost na postup Policie (který se mnohdy nelíbí mnohým z nás), napíše kotelník z krajského soudu na hlavičkovém papíře svého zaměstnavatele.
Naposledy upravil dudy dne čtv pro 11, 2014 16:33, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod Sikula » čtv pro 11, 2014 13:17

mike píše:Jsem docela citlivy na to, kdyz nekdo mluvi mym jmenem, a tak jsem si to znovu precetl. Nevidim to tam. Podepsal se svym jmenem a to co pise je mozna selektivni, ale podklady se pro to najit daji a je to dostatecne obecne na to, abych nemel pocit, ze mluvi za mne.

Ono už jen tím, že dopis umístil na tento server, může čitatel nabýt dojmu, že je celá akce OF zaštítěná

mike píše:To zalezi na tvem uvazeni a je to pripad od pripadu. Nekdo to muze brat jako ty, jiny voli nejefektivnejsi cestu, protoze ucel sveti prostredky. V tomhle pripade je to verejna reakce na verejnou prezentaci firmy, takze jako vylozene neslusne mi to nepripada.

Co to jako znamená, "Vylozene neslusne"?

mike píše:
dudy píše:Každý má právo se vyjádřit k věcem, které se mu nelíbí, ale měl by tak činit za svou osobu, popř. požádat o podporu okolí, ale nikdy by se neměl sám pasovat do pozice mluvčího mas, argumentovat tím a volit formu vyjádření pouze na základě toho, že MÁ POCIT, že může přeskočit elementární základy slušnosti.

Souhlasim, ale nevnimam to tak. Chapu ale, ze to tak nekdo videt muze, jelikoz u mne je to kousek pred hranou a u jineho to muze byt uz za ni.

Přesně tak, pro někoho je to opravdu hodně za hranou.

mike píše:Udelat vyvazenou anketu neni uplne snadne a clovek se musi oprostit od sve zaujatosti. Dosel jsem k tomu, ze aby se pomoci ankety dal zjistit opravdovy nazor, otazky musi respektovat Gaussovo rozdeleni a to jak odstupnovanim, tak poradim. To tady neni.

myslim, že ke zjištění názoru vůbec nešlo, jen se snažil za každou cenu obhájit svou štvavou kampaň

mike píše:BTW, kdyz jsem delal anketu ohledne Prima spacaku, tak jsem se opravdu snazil, aby byla neutralni. A stejne ji majitel Primy vnimal jako anketu proti Prime ;-)

no, ani se mu nedivim

mike píše:
dudy píše:Celá akce je, podle mě, silně manipulativní.

Je. Ono je to ale z podstaty veci, cilem je druhou stranu presvedcit/donutit/zmanipulovat, aby zmenila sve chovani. No a pak uz jde jen o to, jake prostredky zvolim, to uz kazdy podle sve natury. Taky je dobre zvazit, ze manipulace muze fungovat jen kdyz neni na prvni pohled poznat. Jinak muze vest k presne opacnemu vysledku.

Mě nepřijde celá akce manipulativní, ale čistě útočná.

Ale hlavně furt nechápu, co Buda k téhle nesmyslné akci vedlo. Několikrát to tady zaznělo, Husky má úplně jinou cílovou skupinu zákazníků. Který jsou s výrobky a evidentně i s propagací firmy Husky spokojený, jinak by se prostě do těch obchodů nevracely. Vždycky bude někdo nespokojenej, ale to není důvod někoho napadat a ještě mu radit, jak to má dělat, obzvlášť, když si od nich stejně nikdy nic nekoupí. Konkurence je velká, tak proč to nenechat na ruce trhu?
Naposledy upravil mike dne čtv pro 11, 2014 16:36, celkově upraveno 1
Důvod: zkraceny citace
Sikula
nováček
nováček
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned dub 14, 2013 12:47

Příspěvekod budo » čtv pro 11, 2014 15:15

Sikulo uz te nekdy nekdo napadl? Evidentne netusis co to znamena.

~tapatalked~
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod Vachon » čtv pro 11, 2014 15:28

Sikula píše:Ono už jen tím, že dopis umístil na tento server, může čitatel nabýt dojmu, že je celá akce OF zaštítěná


V obyčejném vlákně na diskusním fóru? Jen proto, že svůj příspěvek nazval Otevřený dopis? A je podepsaný jedním z úplně obyčejných uživatelů (ani ne adminem nebo moderátorem)?

To bych už ani nemohl dát do inzertní rubriky MF Dnes parte, aniž bych zavdal důvod k podezření, že pohřeb a všechno co k němu vedlo zaštiťuje Babiš, Agrofert i ministerstvo financí.
Jde-li všechno podle plánu, stala se někde chyba.
Uživatelský avatar
Vachon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2261
Registrován: pát čer 3, 2011 12:01
Bydliště: matka měst

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod deckardph » čtv pro 11, 2014 16:52

Fakt ocenuju ze se nekdo ozval, me se totiz taky nelibi, jak ma husky manipulativni prezentaci produktu (u tech spacaku, uvadeni extremni teploty v nazvu to povazuju za nejvetsi marketoidni prasecinu, ktera snad nema v tomhle segmentu v CR obdobu) ale na druhou stranu si myslim, ze HUSKY uz vi, ze na narocnejsiho zakaznika nedosahne, tak to smeruje na nenarocnou klientelu, ktery se prezentuje jako neco hi-tec (a vsichni vime jak to doopravdy je ze :-D ).
Ted bude opravdu zajimavy jak se k tomu postavi, osobne bych nechtel bejt v kuzi toho, kdo to bude mit na starost :-D
Uživatelský avatar
deckardph
účastník
účastník
 
Příspěvky: 783
Registrován: stř říj 7, 2009 12:40
Bydliště: Krutý Sever

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod mike » čtv pro 11, 2014 17:03

@Vachon: :smt023 Sikulo, ver mi, ze kdyby mel nekdo z moderatoru pocit, ze Budo mluvi jmenem OF, tak se to tu neohreje dyl, nez bezny spam.

Sikula píše:Co to jako znamená, "Vylozene neslusne"?

Hmm, no proste vylozene neslusne ;-) Neco, co te svou neslusnosti pobouri nebo rozcili. A nejen tebe, ale vetsinu lidi.

Sikula píše:no, ani se mu nedivim

Ja vlastne taky ne, jelikoz to vzal od zacatku velmi osobne. Predpokladam, ze ty to ale myslis jinak, muzes to rozvest?

Sikula píše:myslim, že ke zjištění názoru vůbec nešlo, jen se snažil za každou cenu obhájit svou štvavou kampaň

Jelikoz tvuj postoj a volba slov je docela extremni (stvava kampan mi pripomela Rude pravo), nemuzu se nezeptat. Mas neco spolecneho s Husky nebo nejakym jeho prodejcem? Pripadne libovolnym vyrobcem nebo prodejcem outdooroveho zbozi?

Sikula píše:Konkurence je velká, tak proč to nenechat na ruce trhu?

Jak si predstavujes ruku trhu? Ze zakaznik zkousi a kdyz se spali, hlasuje nohama? To je jen cast. K trhu patri i to, ze si zakaznici sdeluji sve zkusenosti a ze davaji najevo, kdyz se jim neco nelibi. Klidne i verejne. Zpetna vazba, trh je dynamicky system a jako takovy zpetne vazby potrebuje. Zvlast ty zaporne, protoze stabilizuji.

Driv meli vyrobci a prodejci vyhodu, jelikoz reklama mela vetsi dopad, nez nejaci nespokojeni zakaznici. S Internetem se ale situace zmenila, podle mne k lepsimu. Chapu, ze se to nekomu nemusi libit, zvlast kdyz s tim jako nekteri u nas vubec neumi pracovat a kazdou kritiku berou jako utok. Holt se to budou muset naucit, jinak maji smulu. Prirozeny vyber a to je prave trh.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49419
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod Sikula » pát pro 12, 2014 11:10

Vachon píše:V obyčejném vlákně na diskusním fóru? Jen proto, že svůj příspěvek nazval Otevřený dopis? A je podepsaný jedním z úplně obyčejných uživatelů (ani ne adminem nebo moderátorem)?
To bych už ani nemohl dát do inzertní rubriky MF Dnes parte, aniž bych zavdal důvod k podezření, že pohřeb a všechno co k němu vedlo zaštiťuje Babiš, Agrofert i ministerstvo financí.

Ono OF se prezentuje jako komunitní server. Komunitu, kterou spojují nějaký cíle, podobný smýšlení. Srovnáváš ho s inzertním serverem? Trochu se zamysli

deckardph píše:Fakt ocenuju ze se nekdo ozval, me se totiz taky nelibi, jak ma husky manipulativni prezentaci produktu (u tech spacaku, uvadeni extremni teploty v nazvu to povazuju za nejvetsi marketoidni prasecinu, ktera snad nema v tomhle segmentu v CR obdobu)

Co by sis představoval aby bylo v názvu výrobku?

deckardph píše:Ted bude opravdu zajimavy jak se k tomu postavi, osobne bych nechtel bejt v kuzi toho, kdo to bude mit na starost :-D

no, já bych to ignoroval, proč bych měl reagovat na stížnosti někoho, kdo není a nebude mým zákazníkem a jen si potřebuje postěžovat? Leda že by na to měli vyhrazenýho psychiatra

mike píše:
Sikula píše:no, ani se mu nedivim

Ja vlastne taky ne, jelikoz to vzal od zacatku velmi osobne. Predpokladam, ze ty to ale myslis jinak, muzes to rozvest?

Zkus si znovu přečíst jeho reakci. Teď mi jde spíš jeho vysvětlení, ne emoce

mike píše:Jelikoz tvuj postoj a volba slov je docela extremni (stvava kampan mi pripomela Rude pravo), nemuzu se nezeptat. Mas neco spolecneho s Husky nebo nejakym jeho prodejcem? Pripadne libovolnym vyrobcem nebo prodejcem outdooroveho zbozi?

ne, jen se mi nelíbí, když někdo na někoho útočí a snaží se ho poškodit, aniž by se poškozený mohl účinně bránit.
Před lety jsem od nich koupil jen jednu karimatku a jeden batoh, obojí splnilo co jsem od nich očekával, takže ani v tomhle směru si nemůžu stěžovat. Tedy fakt je, že jsem nečekal, že si je vezmu na Everest

mike píše:Jak si predstavujes ruku trhu? Ze zakaznik zkousi a kdyz se spali, hlasuje nohama? To je jen cast. K trhu patri i to, ze si zakaznici sdeluji sve zkusenosti a ze davaji najevo, kdyz se jim neco nelibi. Klidne i verejne. Zpetna vazba, trh je dynamicky system a jako takovy zpetne vazby potrebuje. Zvlast ty zaporne, protoze stabilizuji.

Souhlasím s tebou, jenže tady je zpětné vazba značně zarušená. Nebo jsi snad jejich zákazník? Zase píšeš rychlejš než čteš, přečti si znovu můj poslední odstavec. Ty masy lidí jsou s jejich výrobky spokojený a komu nevyhovují tak si připlatí a pořídí jinde. Když jim přestanou vyhovovat tak mají jiný možnosti a jít jinam. Pak, pokud tedy už není pozdě, se firma buď přeorientuje, změní postoj, nebo zkrachuje. Takhle si představuju trh, ale možná dost zkresleně. Ekonomii jsem měl na elektru jen jeden semestr a na zkoušku z marketingu jsem radši ani nešel.


mike píše:S Internetem se ale situace zmenila.

Bohužel jo, každý blbec s klávesnicí může napáchat spoustu škody. Teď to nemysli nějak osobně, spíš ve smyslu "kdo stiskl to červený tlačítko"
Sikula
nováček
nováček
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned dub 14, 2013 12:47

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod deckardph » pát pro 12, 2014 14:08

Sikula:
1. Kvalitni, seriozni vyrobce obvykle v nazvu pouziva napr hmotnost naplne (ideal)
2. Mozna proto, ze OF uz v dnesni dobe neni jen otazkou nejnarocnejsich zakazniku, protoze i bezny uzivatel schani neco lepsiho, presto ze to nepotrebuje a prave proto to zasahuje mnohem sirsi skupinu potencionalnich zakazniku...
Ja bych to tedy urcite neignoroval - naopak bych vyuzil tohodle podanyho prstu a snazil se ze situace vytezit
Uživatelský avatar
deckardph
účastník
účastník
 
Příspěvky: 783
Registrován: stř říj 7, 2009 12:40
Bydliště: Krutý Sever

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod mike » pát pro 12, 2014 18:02

Sikula píše:Ono OF se prezentuje jako komunitní server. Komunitu, kterou spojují nějaký cíle, podobný smýšlení.

OF je diskusni forum. Na takovych samozrejme komunity vznikaji a tady je tomu taky tak (komunita alkoholiku, komunita asocialu ... oh wait... ;-)). Tyhle komunity ale spojuji spolecne zajmy a ne spolecne nazory.

Podstatne ale je, ze OF nema zadneho oficialniho mluvciho a kazdy mluvi sam za sebe. Uznavam, ze kdyby neco podobneho napsal nekdo z modu nebo admin, jak naznacil Vachon, tak to nekdo muze chapat jinak, ale to se nestalo.

Sikula píše:no, já bych to ignoroval, proč bych měl reagovat na stížnosti někoho, kdo není a nebude mým zákazníkem a jen si potřebuje postěžovat?

Taky od zacatku predpokladam, ze to budou ignorovat, jen z trochu jinych duvodu. Protoze situaci moc vylepsit nemuzou, zato by ji mohli znacne zhorsit.

Sikula píše:Zkus si znovu přečíst jeho reakci. Teď mi jde spíš jeho vysvětlení, ne emoce

Jeho reakci jsem cetl a reagoval na ni. V tehle odbocce mi ale slo ciste o anketu, na kterou reagoval jen tak, ze je to anketa proti Prime, coz nebyla.

Sikula píše:ne, jen se mi nelíbí, když někdo na někoho útočí a snaží se ho poškodit, aniž by se poškozený mohl účinně bránit.

Utoci? Snazi se poskodit? Porad pises o tomhle pripadu? Ja to tam nevidim, snad jen kdyz nekdo kritiku bere jako utok a poukazani na neeticke praktiky jako snahu poskodit. Coz je ovsem jeho problem. Kdyz pomineme formu, tak zaklad je naprosto realny.

Proc by se "poskozeny" nemohl branit? Nic jim nebrani reagovat primo tady a predpokladam, ze kdyby Budovi odpovedeli, tak to sem taky da. Druha vec je ucinne. To je v tomhle pripade problem, ale na jejich strane, prave proto, ze zaklad je realny. Jedina moznost by byla s neetickymi praktikami skoncit a omluvit se za ne, coz samozrejme neudelaji.

Sikula píše:Souhlasím s tebou, jenže tady je zpětné vazba značně zarušená. Nebo jsi snad jejich zákazník?

Ja ne a taky ta zpetna vazba nepochazela ode mne. Jinak je ale tohle uvazovani mimo, proc by si na neeticke chovani mohl stezovat jen jejich zakaznik? Co je spatneho na tom, poukazat, ze se nekdo chova jako prase ciste jen proto, ze se ti prasacke chovani nelibi? A ne, ceske nehas co te nepali rad nemam.

Sikula píše:Ty masy lidí jsou s jejich výrobky spokojený a komu nevyhovují tak si připlatí a pořídí jinde.

Mas pro sve tvrzeni o spokojenych masach nejake podklady? Ono to klidne muze byt i tak, ze se spousta lidi se necha nachytat a spokojena neni, ale porad je jeste dost tech, kteri se nachytat nestihli a tudiz to funguje. Viz posledni radek ankety, hlasu je celkove malo, ale tohle je velke procento.

Sikula píše:Bohužel jo, každý blbec s klávesnicí může napáchat spoustu škody.

Blbec moc skody nenapacha prave proto, ze je blbec. Leda kdyz se nahodou trefi a pak je uplne jedno, kdo to udelal. Samozrejme, ze neni vsechno idealni, ale porad je to mnohem lepsi stav, nez kdyz tahle moznost nebyla.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49419
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod mike » pát pro 12, 2014 18:06

deckardph píše:Ja bych to tedy urcite neignoroval - naopak bych vyuzil tohodle podanyho prstu a snazil se ze situace vytezit

Nevidim zpusob, jak by z tohodle mohli neco vytezit (ale rad se necham prekvapit ;-)). To co delaji delaji naprosto zamerne a obhajit se to neda, zvlast ne tady. Proto je nejjednodussi vec ignorovat a nechat ji vysumet.

Teda, kdyby verejne vyhlasili, ze meni taktiku a za mateni zakazniku se omluvili, tak by si image nejspis vylepsili, ale neco takoveho opravdu necekam.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49419
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod RUMcajs » pát pro 12, 2014 18:18

Mel jsem od Husky kalhoty a rozparali se mi ve svech.
Nic vic, nic min.

Radsi si priplatim za kvalitnejsi provedeni.
Cim mene jde v mlze videt do dalky, tim vice jde videt do sebe.
Uživatelský avatar
RUMcajs
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2419
Registrován: čtv lis 24, 2005 15:00
Bydliště: Sligo, Ireland

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod JohnyFK » pát pro 12, 2014 19:06

mike píše:Mas pro sve tvrzeni o spokojenych masach nejake podklady? Ono to klidne muze byt i tak, ze se spousta lidi se necha nachytat a spokojena neni, ale porad je jeste dost tech, kteri se nachytat nestihli a tudiz to funguje.


Co Heureka - http://spacaky.heureka.cz/ první tři místa podle oblíbenosti tam jsou Husky... :roll:
Uživatelský avatar
JohnyFK
účastník
účastník
 
Příspěvky: 264
Registrován: pát říj 14, 2011 10:49
Bydliště: Už zase Stověžatá

Re: Otevřený dopis společnosti Husky cz, s.r.o.

Příspěvekod mike » pát pro 12, 2014 19:28

To je ale tim, jak Heureka funguje. Neco koupis a behem par dni ti prijde mail se zadosti o recenzi. Takze vetsina jsou jen prvni dojmy po vybaleni bez zkusenosti s realnym pouzitim. Kdyz si par tech recenzi prectes, tak je to videt. IMO maji smysl jen zaporne, kdyz dotycny napise konkretne, v cem byl problem. Ale takhle je to i na zahranicnich serverech.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49419
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Spacáky a karimatky