Malé upozornění

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Malé upozornění

Příspěvekod Mirek » úte srp 22, 2006 8:58

určitě alespoň pár z vás znáte moji spacákovou anabázi, neb jsem trošku metabolicky větší....prostě každej spacák mi byl těsný...ale proč to píšu...u Condora mi vyšli vstříc a ušili mi "letadlovou loď" ale třeba Pinguin, když jsem vznesl dotaz, tak mi bylo řečeno, že to nedělají a širší nelze..."neděláme bohužel"....takže tak....
Když je hlad, tak je i husa dobrá.
Mirek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 187
Registrován: pon črc 17, 2006 11:22
Bydliště: Praha

Příspěvekod pripluv » úte srp 22, 2006 9:08

Všechno jde, když se chce :wink: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod norman_64 » úte srp 22, 2006 9:22

Jejich problém...jejich kšeft...jejich ztráta... :wink:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Rujir » úte srp 22, 2006 18:03

Myslim, ze aj Prima deklaruje, ze ti usije spacak na mieru, ale ja mam tak strandardnu velkost az mi to je blbe, takze som spesl zakazku nepotreboval. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod šíp » úte srp 22, 2006 18:06

Rujir píše:Myslim, ze aj Prima deklaruje, ze ti usije spacak na mieru, ale ja mam tak strandardnu velkost az mi to je blbe, takze som spesl zakazku nepotreboval. :mrgreen:


to zase já mám nestandardní "velikost" mě jsou všechny spacáky velké /měřím 161cm/
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Mirek » úte srp 22, 2006 18:18

šíp píše:
Rujir píše:Myslim, ze aj Prima deklaruje, ze ti usije spacak na mieru, ale ja mam tak strandardnu velkost az mi to je blbe, takze som spesl zakazku nepotreboval. :mrgreen:


to zase já mám nestandardní "velikost" mě jsou všechny spacáky velké /měřím 161cm/


co je malé to je hezké... *
Když je hlad, tak je i husa dobrá.
Mirek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 187
Registrován: pon črc 17, 2006 11:22
Bydliště: Praha

Příspěvekod Mirek » úte srp 22, 2006 18:28

Rujir píše:Myslim, ze aj Prima deklaruje, ze ti usije spacak na mieru, ale ja mam tak strandardnu velkost az mi to je blbe, takze som spesl zakazku nepotreboval. :mrgreen:


taky sem myslel, že to není tak hrozné, ale když mi všechny spacáky byly fest.... :-({|=
Když je hlad, tak je i husa dobrá.
Mirek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 187
Registrován: pon črc 17, 2006 11:22
Bydliště: Praha

Příspěvekod šíp » úte srp 22, 2006 18:32

Mirek píše:
Rujir píše:Myslim, ze aj Prima deklaruje, ze ti usije spacak na mieru, ale ja mam tak strandardnu velkost az mi to je blbe, takze som spesl zakazku nepotreboval. :mrgreen:


taky sem myslel, že to není tak hrozné, ale když mi všechny spacáky byly fest.... :-({|=


a mě jsou veliké :ú
ostatně sehnat oblečení je taky občas problém, holt je to diskriminace :roll:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Mirek » úte srp 22, 2006 19:30

šíp píše:
Mirek píše:
Rujir píše:Myslim, ze aj Prima deklaruje, ze ti usije spacak na mieru, ale ja mam tak strandardnu velkost az mi to je blbe, takze som spesl zakazku nepotreboval. :mrgreen:


taky sem myslel, že to není tak hrozné, ale když mi všechny spacáky byly fest.... :-({|=


a mě jsou veliké :ú
ostatně sehnat oblečení je taky občas problém, holt je to diskriminace :roll:


jó děvče zlatý...mě povídej o diskriminaci...všude slyším "na hrochy nešijem"....ah jo... :(
Když je hlad, tak je i husa dobrá.
Mirek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 187
Registrován: pon črc 17, 2006 11:22
Bydliště: Praha

Příspěvekod šíp » úte srp 22, 2006 19:34

když jsme si kupovali horské kola /někdy před 3 lety/ tak všechny měli nosnost 100 kg. manžílek řval na prodavače že je to diskriminace :lol:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Mirek » úte srp 22, 2006 19:37

no to se mu nedivim...jsem s ním...chlap totiž musí bejt persóna...ale to jsme nějak ulítli s tématem...
Když je hlad, tak je i husa dobrá.
Mirek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 187
Registrován: pon črc 17, 2006 11:22
Bydliště: Praha

Příspěvekod pripluv » úte srp 22, 2006 20:14

Mám standardních 180 cm, jak dlouhej spacák bych chtěl mít (teď tahám 230 cm a je to těžký, dlouhý, zbytečný a co já vím co ještě :(( ).
Jinak se svojí standardní postavou, kterou má každej druhejk jsem na tom nejhůř, protože je všechno hnedle vyprodaný, jak to všichni chcou. O sekáčích nemluvě :roll: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Mirek » úte srp 22, 2006 20:17

no..nevim, nevim....hned vyprodaný, ale občas něco maj...to já to mám horší a to si zas nemyslim že je až tak hrozný...
Když je hlad, tak je i husa dobrá.
Mirek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 187
Registrován: pon črc 17, 2006 11:22
Bydliště: Praha

Příspěvekod šíp » úte srp 22, 2006 20:23

kdyř jsem chtěla turistické sandály tak měli jediný, slovy jediný model. prostě jsem nemohla řešit zda je chci nebo ne.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Mirek » úte srp 22, 2006 20:32

no jo, ale v nich můžeš chodit...to já ten spacák nezap... :mrgreen:
Když je hlad, tak je i husa dobrá.
Mirek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 187
Registrován: pon črc 17, 2006 11:22
Bydliště: Praha

Příspěvekod šíp » úte srp 22, 2006 20:33

Mirek píše:no jo, ale v nich můžeš chodit...to já ten spacák nezap... :mrgreen:


i když je přitáhnu jak nejvíc to jde stejně jsou mi veliké :((
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Malé upozornění

Příspěvekod Dena » sob srp 26, 2006 13:54

Mirek píše:určitě alespoň pár z vás znáte moji spacákovou anabázi, neb jsem trošku metabolicky větší....prostě každej spacák mi byl těsný...ale proč to píšu...u Condora mi vyšli vstříc a ušili mi "letadlovou loď" ale třeba Pinguin, když jsem vznesl dotaz, tak mi bylo řečeno, že to nedělají a širší nelze..."neděláme bohužel"....takže tak....
.. takže .. i jinak: Mé tři spacáky-letní na prd Pinguin tramp či co,/ Prima 3Deco a Jurek Pamir G800/ jsou zase standartně dlouhé, takže mi nezbývá zatím než ty přečuhy na obou z nich řešit asi gumou- zavařovačkou. Myslím tedy v zimě, nacpáním a vyplněním volného prostoru botami aj. způsobuje to, že nohy mrznou z vlhkosti odpařující se z těch věciček. Stejně tak promrzají nohy v prázdném zbytku toho pytle. Vešel by se tam snad jen pes, toho už nemám a beztak by mě při převalování se jako dříve leknutím pokousal. To zatím chladno, než to nechám zkrátit před zimní sezónou- tip na šikovnou švadlenku- úpravničku outdoor pomůcek mám. :|
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Re: Malé upozornění

Příspěvekod uplne jinej martin » sob srp 26, 2006 22:00

Dena píše:
Mirek píše:určitě alespoň pár z vás znáte moji spacákovou anabázi, neb jsem trošku metabolicky větší....prostě každej spacák mi byl těsný...ale proč to píšu...u Condora mi vyšli vstříc a ušili mi "letadlovou loď" ale třeba Pinguin, když jsem vznesl dotaz, tak mi bylo řečeno, že to nedělají a širší nelze..."neděláme bohužel"....takže tak....
.. takže .. i jinak: Mé tři spacáky-letní na prd Pinguin tramp či co,/ Prima 3Deco a Jurek Pamir G800/ jsou zase standartně dlouhé, takže mi nezbývá zatím než ty přečuhy na obou z nich řešit asi gumou- zavařovačkou. Myslím tedy v zimě, nacpáním a vyplněním volného prostoru botami aj. způsobuje to, že nohy mrznou z vlhkosti odpařující se z těch věciček. Stejně tak promrzají nohy v prázdném zbytku toho pytle. Vešel by se tam snad jen pes, toho už nemám a beztak by mě při převalování se jako dříve leknutím pokousal. To zatím chladno, než to nechám zkrátit před zimní sezónou- tip na šikovnou švadlenku- úpravničku outdoor pomůcek mám. :|


Kdyby byl zájem, vím o jednom místě, kde se potřebujou (možná ještě) zbavit condora VII DT na 175 cm.
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl


Zpět na Spacáky a karimatky