Dlouhá karimatka

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Dlouhá karimatka

Příspěvekod Prase » pon dub 1, 2013 21:39

Rád bych si koupil novou karimatku. Moje požadavky jsou aby nebyla samo/nafukovací a dobře tepelně izolovala. Hlavní problém bude v mých 197 cm, protože jsem měl dosud EVAzotku, s kterou jsem sice spokojenej, ale už mě docela začíná vadit, že mi z ní koukaj nohy a je mi na ně zima. Prosím tedy o rady a tipy x)
Prase
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte led 10, 2012 0:08

Re: Dlouhá karimatka

Příspěvekod deckardph » pon dub 1, 2013 21:46

Uřízni si kus tý evazotky a prodluž si tím tu novou, pod hlavu si dej batoh...
Uživatelský avatar
deckardph
účastník
účastník
 
Příspěvky: 783
Registrován: stř říj 7, 2009 12:40
Bydliště: Krutý Sever

Re: Dlouhá karimatka

Příspěvekod aksam » úte dub 2, 2013 13:06

pokud chceš pěnovku nic lepšího než therm a rest ridgerest v long verzi neseženeš....na délku má 196cm, jediná nevýhoda, není moc skladná, sám měřím 195cm, takže i ty by ses měl vejít, pokud ji používáš i v zimě, vezmi tloušťku 2cm
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1240
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Dlouhá karimatka

Příspěvekod Prase » úte dub 2, 2013 15:19

deckardph píše:Uřízni si kus tý evazotky a prodluž si tím tu novou, pod hlavu si dej batoh...

A jak to mám k tý nový přidělat? Když to bude na volno, tak to v noci odkopu... A když to bude pod hlavou, tak si myslim, že to taky nebude fungovat, vzhledem k mojí aktivitě při spaní.
aksam píše:pokud chceš pěnovku nic lepšího než therm a rest ridgerest v long verzi neseženeš....na délku má 196cm, jediná nevýhoda, není moc skladná, sám měřím 195cm, takže i ty by ses měl vejít, pokud ji používáš i v zimě, vezmi tloušťku 2cm

Tyjo ale 740g je dost brutální... Kdo to má tahat 8-[ Jinak vypadá pěkně.
Prase
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte led 10, 2012 0:08

Re: Dlouhá karimatka

Příspěvekod terkad » stř dub 3, 2013 11:08

Prase píše:A jak to mám k tý nový přidělat?

stribrna tesa paska nebo kobercovka
Uživatelský avatar
terkad
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4441
Registrován: pát led 18, 2008 19:27
Bydliště: Jankovice (Uherské Hradiště)

Re: Dlouhá karimatka

Příspěvekod deckardph » stř dub 3, 2013 11:47

Já jí nosim v báglu tam kam patří vak na vodu, když si připravuju ležení rak do půlky jí strčim pod velkou a nehejbe se, ale já mam celkem klidný spaní... Jinak se mě tenhle kus kari dost osvědčil dá se použít na hodně způsobů, třeba na sezení, jako závětří, jako rezerva pro kámoše kterej si propíchnul samonafukovačku :-D nebo se z ní daj vyříznout novzový vložky do bot, nebo jako součást improvizovaný dlahy ...
Uživatelský avatar
deckardph
účastník
účastník
 
Příspěvky: 783
Registrován: stř říj 7, 2009 12:40
Bydliště: Krutý Sever

Re: Dlouhá karimatka

Příspěvekod Lhotse » stř dub 3, 2013 11:47

Slepoval jsem Evazotky k sobě lepidlem na neopren (normálně hrana na hranu) a drží to velmi dobře. Hrajou si na tom děcka a od sebe to roztrhla až po pár letech. Jinak jsem schopný sehnat evazotky až do rozměru cca 95 x 195 cm (plát surového materiálu má 100 x 200 a okraje se zařezávají aby to bylo estetičtější) Petr*
...nejdůležitější je mít čas, nehledat výmluvy a vyrazit...

www.spsport.cz
Uživatelský avatar
Lhotse
účastník
účastník
 
Příspěvky: 226
Registrován: pát říj 21, 2011 10:42


Zpět na Spacáky a karimatky

cron