Jak jinak spacak..

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Jak jinak spacak..

Příspěvekod backie » úte kvě 2, 2006 18:44

Prisaham prosla jsem tady toho hodne. Krom toho, ze jsem teda zavrhla Colemana jsem o moc nezmoudrela, a tak bych chtela moc hezky poprosit, jestli nemate nekdo zkusenosti s dobrym, malym, lehkym spacakem, co by mel komfort min kolem -5 ( lepsi i vic ) na obcasne prespani ve stanu i pod sirakem. Jsem opravdovy zmrzlik. kdyby sel sepnout s druhym bylo by to perfektni. :-) Moc dik
backie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte kvě 2, 2006 18:40

Re: Jak jinak spacak..

Příspěvekod šíp » úte kvě 2, 2006 18:54

backie píše:Prisaham prosla jsem tady toho hodne. Krom toho, ze jsem teda zavrhla Colemana jsem o moc nezmoudrela, a tak bych chtela moc hezky poprosit, jestli nemate nekdo zkusenosti s dobrym, malym, lehkym spacakem, co by mel komfort min kolem -5 ( lepsi i vic ) na obcasne prespani ve stanu i pod sirakem. Jsem opravdovy zmrzlik. kdyby sel sepnout s druhym bylo by to perfektni. :-) Moc dik


ahoj, já mám tenhle http://www.vf-outdoor.cz/shop/?ixsl=kar ... cis=FER095
komfort pro ženu minus šest, ale když jsem si to přepočítala na věk a váhu tak mi vychází minus jeden /viz článek na http://www.svetoutdooru.cz/Users/Clanky ... clanku=865 / BTW ale spacák jsem vyhmátla v akci za podstatně jinou cenu :lol:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Jak jinak spacak..

Příspěvekod Noemi » úte kvě 2, 2006 19:06

šíp píše:
ahoj, já mám tenhle http://www.vf-outdoor.cz/shop/?ixsl=kar ... cis=FER095
komfort pro ženu minus šest, ale když jsem si to přepočítala na věk a váhu tak mi vychází minus jeden /viz článek na http://www.svetoutdooru.cz/Users/Clanky ... clanku=865 / BTW ale spacák jsem vyhmátla v akci za podstatně jinou cenu :lol:


A nemáš náhodou verzi Lite? :wink: ...ta je totiž ještě o 0,25 kg lehčí :-).
Já jsem akci přepásla (zrovna se mi to nehodila finančně).....takže čekám, až se opět objeví nějaká výhodná koupě.
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Re: Jak jinak spacak..

Příspěvekod šíp » úte kvě 2, 2006 19:09

Noemi píše:
šíp píše:
ahoj, já mám tenhle http://www.vf-outdoor.cz/shop/?ixsl=kar ... cis=FER095
komfort pro ženu minus šest, ale když jsem si to přepočítala na věk a váhu tak mi vychází minus jeden /viz článek na http://www.svetoutdooru.cz/Users/Clanky ... clanku=865 / BTW ale spacák jsem vyhmátla v akci za podstatně jinou cenu :lol:


A nemáš náhodou verzi Lite? :wink: ...ta je totiž ještě o 0,25 kg lehčí :-).
Já jsem akci přepásla (zrovna se mi to nehodila finančně).....takže čekám, až se opět objeví nějaká výhodná koupě.


ano samozřejmě mám verzi LITE... :oops: to jsem jaksi přehlídla :roll:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vašucek » úte kvě 2, 2006 19:43

Nemám s ním žádné zkušenosti, neviděl jsem ho a dokonce jsem si na něj ani nesáhl...pouze mě zaujal na netu :) je to tenhle

Má podobné parametry jako ten od paní šíp na který odkazovala, jen je o něco lechčí a levnější :) možná není tak vychytaný, nevím jestli se dá sepnout atd...

Ale je armádní tak pozor na to :mrgreen:
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Příspěvekod šíp » úte kvě 2, 2006 19:45

Vašucek píše:Nemám s ním žádné zkušenosti, neviděl jsem ho a dokonce jsem si na něj ani nesáhl...pouze mě zaujal na netu :) je to tenhle

Má podobné parametry jako ten od paní šíp na který odkazovala, jen je o něco lechčí a levnější :) možná není tak vychytaný, nevím jestli se dá sepnout atd...

Ale je armádní tak pozor na to :mrgreen:


no když já ten spacák mám myslím za 1800... :wink: :lol:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vašucek » úte kvě 2, 2006 19:50

šíp píše:
no když já ten spacák mám myslím za 1800... :wink: :lol:


To je pak jiná :((

Já bych ho měl stejně nejradší zadara :mrgreen:
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Příspěvekod šíp » úte kvě 2, 2006 19:52

Vašucek píše:
šíp píše:
no když já ten spacák mám myslím za 1800... :wink: :lol:


To je pak jiná :((

Já bych ho měl stejně nejradší zadara :mrgreen:


až někoho takového najdeš dej mi vědět. potřebuju ještě spousty vybavení :lol:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Noemi » úte kvě 2, 2006 19:54

Vašucek píše:Nemám s ním žádné zkušenosti, neviděl jsem ho a dokonce jsem si na něj ani nesáhl...pouze mě zaujal na netu :) je to tenhle

Má podobné parametry jako ten od paní šíp na který odkazovala, jen je o něco lechčí a levnější :) možná není tak vychytaný, nevím jestli se dá sepnout atd...

Ale je armádní tak pozor na to :mrgreen:


Paní Šípová má spacák ve verzi Lite, který váží 1,75 kg...a řekla bych, že je úplně stejnej, jako ten "tvůj", je není zelenej :mrgreen: .
A v akci stál tuším 1899,- Kč :wink: .
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod šíp » úte kvě 2, 2006 19:56

Noemi píše:
Vašucek píše:Nemám s ním žádné zkušenosti, neviděl jsem ho a dokonce jsem si na něj ani nesáhl...pouze mě zaujal na netu :) je to tenhle

Má podobné parametry jako ten od paní šíp na který odkazovala, jen je o něco lechčí a levnější :) možná není tak vychytaný, nevím jestli se dá sepnout atd...

Ale je armádní tak pozor na to :mrgreen:


Paní Šípová má spacák ve verzi Lite, který váží 1,75 kg...a řekla bych, že je úplně stejnej, jako ten "tvůj", je není zelenej :mrgreen: .
A v akci stál tuším 1899,- Kč :wink: .


a k tomu 5% slevy pro stálého oblíbeného zákazníka :lol: :lol: :lol: Kurník Noemi existuje něco co nevíš? hm. :((
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod zatora » stř kvě 3, 2006 6:37

primaspacaky.cz a jestli tam maji pořád ten výprodej tak bych koupil primu (teda kdybych si tam už trek 3d nekoupil loni :mrgreen: )
Uživatelský avatar
zatora
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: stř bře 8, 2006 8:47
Bydliště: Wallachian Kingdom

Příspěvekod norman_64 » stř kvě 3, 2006 11:38

zatora píše:primaspacaky.cz a jestli tam maji pořád ten výprodej tak bych koupil primu (teda kdybych si tam už trek 3d nekoupil loni :mrgreen: )
Jo...jenže otázkou je, když už je rok vyprodávaj, jak dlouho jsou v kompresním vaku :((
Jinak jsem se díval v novém hudy katalogu a tam byli až podezřele levné nekteré spacáky od Rock empire
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ


Zpět na Spacáky a karimatky