Jak skladujete?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Jak skladujete?

Příspěvekod Kometa » stř bře 15, 2006 20:29

Dneska mi dorazil můj vytoužený spacáček, Trek 3D eco od Primy, a euforii v zápětí vystřídaly obavy- že vlastně nevím "kam s ním".

Vím, že ideální je ho někam pověsit... ale babo raď kam. V mé šatní skříni by mu bylo těsněji než v obalu.
Mám ještě možnost ho položit do úložného prostoru postele, tam je místa dost, ale tuto verzi považuji za kompromis (tzn. ne ideální).

Kde a jak skladujete spacáky vy?
Kometa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 184
Registrován: úte bře 7, 2006 15:55
Bydliště: pupek zeměkoule

Příspěvekod Yopo » stř bře 15, 2006 20:34

Ja mam Bivak 3D a skladujem ho takto: cez den je roztiahnuty na posteli a v noci zdiela loze na mojom stole. Kolejne podmienky su drsne a v izbe 4x6m nie je miesta nazvis :D
Uživatelský avatar
Yopo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 455
Registrován: ned pro 11, 2005 18:56

Příspěvekod zitka » stř bře 15, 2006 20:36

už jsem si říkala, co je to zas za termín co neznám: kladovat :((
:wink:
tak můj spacoš visí, možná taky ne ideálně, ale visí :ú
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod Rujir » stř bře 15, 2006 20:43

No ja mam spacak hodeny v perinaku tj. v uloznom priestore pre periny v posteli a myslim, ze mu tam je dobre. Podla mna nie je velky rozdiel medzi zavesenim a pohodenim v posteli. *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Filltos » stř bře 15, 2006 20:43

mam perovej a mam ho danej nesbalenej ve valende dole v uloznym prostoru
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod Bedrich » stř bře 15, 2006 21:21

Yopo píše:Ja mam Bivak 3D a skladujem ho takto: cez den je roztiahnuty na posteli a v noci zdiela loze na mojom stole. Kolejne podmienky su drsne a v izbe 4x6m nie je miesta nazvis :D


No na koleji sem je hazel pres v ty skrini pres tu vyklapeci tyc na kvadra:)
Uživatelský avatar
Bedrich
účastník
účastník
 
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 26, 2005 8:35
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Vojtos » stř bře 15, 2006 22:22

Rujir píše:No ja mam spacak hodeny v perinaku tj. v uloznom priestore pre periny v posteli a myslim, ze mu tam je dobre. Podla mna nie je velky rozdiel medzi zavesenim a pohodenim v posteli. *
Tož já skladuju tak isto
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod norman_64 » stř bře 15, 2006 22:36

Vojtos píše:
Rujir píše:No ja mam spacak hodeny v perinaku tj. v uloznom priestore pre periny v posteli a myslim, ze mu tam je dobre. Podla mna nie je velky rozdiel medzi zavesenim a pohodenim v posteli. *
Tož já skladuju tak isto
plus mínus taky tak :mrgreen:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Re: Jak kladujete?

Příspěvekod algar » stř bře 15, 2006 23:18

Kometa píše:Dneska mi dorazil můj vytoužený spacáček, Trek 3D eco od Primy, a euforii v zápětí vystřídaly obavy- že vlastně nevím "kam s ním".

Vím, že ideální je ho někam pověsit... ale babo raď kam. V mé šatní skříni by mu bylo těsněji než v obalu.
Mám ještě možnost ho položit do úložného prostoru postele, tam je místa dost, ale tuto verzi považuji za kompromis (tzn. ne ideální).

Kde a jak skladujete spacáky vy?


Jednoduše...mám ho nahoře na skříni.
algar
účastník
účastník
 
Příspěvky: 496
Registrován: stř bře 8, 2006 4:38
Bydliště: Havířov (to je u Ostravy:o))

Příspěvekod pripluv » čtv bře 16, 2006 6:33

V mé domácnosti se nachází sedm až deset spacáků (podle toho, komu zas co pučím, kdo mi co nevrátí, jsem-li pryč já nebo skorožena, ...) na dva lidi :roll: .
Skladovací logistiku mám řešenou dle kvality spacáku asi v tomto pořadí (od nejlepšího):
Péřák zimní, Dutovlákna zimní, dutovlákna třísezónní, dutovlákna letní, zbytek (Bundeswehr spacák, dekáč uchovávány víceméně z nostalgie, ...).
Spacáky nevěším, kvůli sesuvu materiálu. Platí to hlavně pro peří (on má 20 let, tak není řešen konstrukčně nejlíp :wink: ). Mám ho (je) rozložený na skříni na hadry. Asi tři spacáky jsou rozložený ve skříni (jsou trochu zmáčklý, ale minimálně). Něco mám v lodním kufru (dřevěná truhla o rozměrech asi 100x60x80 cm), tam mám i karimatky, celty, batohy a ostatní mrdník. A jeden, dva na posteli v jednom skoroneobývaném pokoji (pokoj pro návštěvy a v budoucnu spíš pro sviště :(( ), protože u nás věčně někdo spí :ú .
Takže tak. Uf.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod teoretic » čtv bře 16, 2006 7:32

Přípluv píše:...Asi tři spacáky jsou rozložený ve skříni (jsou trochu zmáčklý, ale minimálně)....


tak takhle to mam ja, s tim, ze ho mam danej jeste ve velikym igelitovym pytli..

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod tuso » čtv bře 16, 2006 7:33

Přípluv píše:V mé domácnosti se nachází sedm až deset spacáků (podle toho, komu zas co pučím, kdo mi co nevrátí, jsem-li pryč já nebo skorožena, ...) na dva lidi :roll: .
Skladovací logistiku mám řešenou dle kvality spacáku asi v tomto pořadí (od nejlepšího):
Péřák zimní, Dutovlákna zimní, dutovlákna třísezónní, dutovlákna letní, zbytek (Bundeswehr spacák, dekáč uchovávány víceméně z nostalgie, ...).
Spacáky nevěším, kvůli sesuvu materiálu. Platí to hlavně pro peří (on má 20 let, tak není řešen konstrukčně nejlíp :wink: ). Mám ho (je) rozložený na skříni na hadry. Asi tři spacáky jsou rozložený ve skříni (jsou trochu zmáčklý, ale minimálně). Něco mám v lodním kufru (dřevěná truhla o rozměrech asi 100x60x80 cm), tam mám i karimatky, celty, batohy a ostatní mrdník. A jeden, dva na posteli v jednom skoroneobývaném pokoji (pokoj pro návštěvy a v budoucnu spíš pro sviště :(( ), protože u nás věčně někdo spí :ú .
Takže tak. Uf.


A kolik z těch spacáků jsou Corazony? :mrgreen:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod pripluv » čtv bře 16, 2006 8:58

tuso píše:A kolik z těch spacáků jsou Corazony? :mrgreen:

Corazony tam jsou dva, ale batohy. Corazon spacácy nedělá. I kdyby dělal bych pošilhával po Sirovi nebo Warpeaceovi.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Bedrich » čtv bře 16, 2006 8:59

Přípluv píše:V mé domácnosti se nachází sedm až deset spacáků (podle toho, komu zas co pučím, kdo mi co nevrátí, jsem-li pryč já nebo skorožena, ...) na dva lidi :roll: .
Skladovací logistiku mám řešenou dle kvality spacáku asi v tomto pořadí (od nejlepšího):
Péřák zimní, Dutovlákna zimní, dutovlákna třísezónní, dutovlákna letní, zbytek (Bundeswehr spacák, dekáč uchovávány víceméně z nostalgie, ...).
Spacáky nevěším, kvůli sesuvu materiálu. Platí to hlavně pro peří (on má 20 let, tak není řešen konstrukčně nejlíp :wink: ). Mám ho (je) rozložený na skříni na hadry. Asi tři spacáky jsou rozložený ve skříni (jsou trochu zmáčklý, ale minimálně). Něco mám v lodním kufru (dřevěná truhla o rozměrech asi 100x60x80 cm), tam mám i karimatky, celty, batohy a ostatní mrdník. A jeden, dva na posteli v jednom skoroneobývaném pokoji (pokoj pro návštěvy a v budoucnu spíš pro sviště :(( ), protože u nás věčně někdo spí :ú .
Takže tak. Uf.


No tak tomu rikam prespacakovano :D
Uživatelský avatar
Bedrich
účastník
účastník
 
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 26, 2005 8:35
Bydliště: Liberec

Příspěvekod pripluv » čtv bře 16, 2006 9:09

Bedrich píše:No tak tomu rikam prespacakovano :D

Taky se mi to doma schází přes dvacet let :ú .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod norman_64 » čtv bře 16, 2006 9:10

Přípluv píše:V mé domácnosti se nachází sedm až deset spacáků (podle toho, komu zas co pučím, kdo mi co nevrátí, jsem-li pryč já nebo skorožena, ...) na dva lidi :roll: .
Skladovací logistiku mám řešenou dle kvality spacáku asi v tomto pořadí (od nejlepšího):
Péřák zimní, Dutovlákna zimní, dutovlákna třísezónní, dutovlákna letní, zbytek (Bundeswehr spacák, dekáč uchovávány víceméně z nostalgie, ...).
Spacáky nevěším, kvůli sesuvu materiálu. Platí to hlavně pro peří (on má 20 let, tak není řešen konstrukčně nejlíp :wink: ). Mám ho (je) rozložený na skříni na hadry. Asi tři spacáky jsou rozložený ve skříni (jsou trochu zmáčklý, ale minimálně). Něco mám v lodním kufru (dřevěná truhla o rozměrech asi 100x60x80 cm), tam mám i karimatky, celty, batohy a ostatní mrdník. A jeden, dva na posteli v jednom skoroneobývaném pokoji (pokoj pro návštěvy a v budoucnu spíš pro sviště :(( ), protože u nás věčně někdo spí :ú .
Takže tak. Uf.
to není možné...nespíš nahodou někde na prodejně...nebo na skladě :wink: . jinak k původnímu dotazu - neskladuj v obalu a skladuj v suchu :wink:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod pripluv » čtv bře 16, 2006 9:18

norman_64 píše:...jinak k původnímu dotazu - neskladuj v obalu a skladuj v suchu :wink:

A v případě peří ani nezavěšuj...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod chonga » čtv bře 16, 2006 9:45

taky mám spacák rozbalenej v ulož.prostoru pod postelí :wink:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod tuso » čtv bře 16, 2006 9:53

Přípluv píše: Corazon spacácy nedělá. I kdyby dělal bych pošilhával po Sirovi nebo Warpeaceovi.


Mi neříkej, že kdyby Corazon dělal spacáky, tak si koupíš Josepha.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod pripluv » čtv bře 16, 2006 9:59

tuso píše:
Přípluv píše: Corazon spacácy nedělá. I kdyby dělal bych pošilhával po Sirovi nebo Warpeaceovi.

Mi neříkej, že kdyby Corazon dělal spacáky, tak si koupíš Josepha.

No, spíš bych šel do toho Warmpeace :wink: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod mifr » čtv bře 16, 2006 10:08

Ja jsem mel spacak puvodne v uloznem prostoru pod posteli.. Viset bych ho nenechal (viz. Pripluv a take zemska pritazlivost...). Ted ho mam slozeny ve skrini (asi na tretiny - radeji bych ho dal napul,ale skrin je mala :) ) Rozhodne i kdyby byl na ctvrtiny (ne rozkrajeny :mrgreen: ,ale poskladany), porad je to lepsi, nez v obalu...Howgh
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno


Zpět na Spacáky a karimatky