Boll začal vyrábět spacáky..

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Boll začal vyrábět spacáky..

Příspěvekod Zdéňa » pát kvě 21, 2010 15:14

Viz: www.boll.cz.
Jelikož boll je má oblíbená značka baťohů, zajímal by mě Váš názor na jejich spacáky.. alespoň teda podle parametrů.
Vybírám letní spacák /zatím jsem přikloněný k Pinguin Micra/ ale zaujal mě i tenhle bollový spacák..
Uživatelský avatar
Zdéňa
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1488
Registrován: pon srp 25, 2008 11:47
Bydliště: Příbram, práce v Praze

Re: Boll začal vyrábět spacáky..

Příspěvekod Trafikant » pát kvě 21, 2010 17:13

Konečně to je venku, že jim to ale trvalo =). Kromě toho taky přibudou i stany, tak uvidíme...

Cpou tam Climashield XP, což je asi v současné době nejlepší umělé vlákno (Prima ho taky začala používat místo Polarguardu), takže co se týče plnění, nebál bych se.

Osobně asi jednoho Quarka prubnu, budu to mít možnost porovnat s Klickitatem 910kou od Colemana, což je plněním a teplotním určením velmi podobný spacák, stejně tak cenově. Uvidíme...

Bollu věřím, batohy mají skvělý, tak si troufám trvdit, že i spacáky budou stát za to...Ale moudřejší budu, až po pořádném vyzkoušení venku, že jo.
Uživatelský avatar
Trafikant
účastník
účastník
 
Příspěvky: 998
Registrován: pát led 9, 2009 22:54

Re: Boll začal vyrábět spacáky..

Příspěvekod Trechus » ned pro 15, 2013 14:29

Ahoj, chtěl bych se zeptat, nevíte, kde by v Brně nebo Olomouci mohli mít k vyzkoušení nějaký Boll spacák? Zajímalo by mě, nakolik by bylo možné se vejít např. do spacáku boll ve velikosti Regular s rovnými 192 cm, a jak moc nepohodlné by to bylo. Jaké máte zkušenosti s dostatkem místa vy?
Díky za odpověď.
Trechus
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: ned pro 15, 2013 13:47

Re: Boll začal vyrábět spacáky..

Příspěvekod progym » ned pro 15, 2013 15:17

...napiš rovnou do Bollu, kdo je prodává v Brně nebo Olmiku.

Jinak také mám dobrou zkušenost s Bollem. Mám od nich 35l batoh a je naprosto skvělej.
Pak mám super zkušenost, když mě dcera prokousla cucák na vodním vaku. Nikdo náhradní díly nevedl, Hudy mě dokonceš chtělo prodal náhradní od Deuteru za 500,- (vak nový stál 280,-) a nakonec mě ho Boll poslal zadarmo dva a dvě přesky.....chtěl jsem zaplatit aspoň poštovný, prej ne, že jsem zákazník =D>
Po trávě se nechodí, po trávě se směje
http://www.moje-hory.webnode.cz
progym
účastník
účastník
 
Příspěvky: 762
Registrován: úte říj 13, 2009 14:14
Bydliště: Chulimanga-Kingjaba


Zpět na Spacáky a karimatky