samonafukovačky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

samonafukovačky

Příspěvekod Radek » stř lis 3, 2004 9:22

Poradíte někdo jakou a jestli se vyplatí do ní investovat koukal sem například na YATE že maj docela rozumný ceny, dost lidí říká že nej jsou therm a restky, ale zdaj se mi hodně drahý. Taky bych rád nějakou ne moc velkou spíš ty co se daj přehnout na půl. Dá se s tim jezdit i vzimě? Slyšel sem že v tom zamrzne ta vhlkost a pak to je v podstatě nevyužitelný :((
Radek
 

Příspěvekod Roman » pon lis 8, 2004 8:53

Samonafukovačky jsem měl dvě (už ani nevím co to bylo za značku) a obě jsem po krátké době ďobnul. Možná to bylo tím že tehdy u nás začínali a nebyli ještě moc kvalitní. Teď vozím klasiku a naprostá spokojenost i v zimě. :wink:
Roman
nováček
nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte srp 10, 2004 11:45

Příspěvekod Vojtos » stř lis 10, 2004 9:21

Já mám yate asi tři roky a zatím drží, na sněhu sem s ní spal jednu dvě noci a funkci plnila v pohodě otázkou jestli by vydržela třeba tejden nebo by tam ta vlhkost zmrzla a pak byla k prdu. :|
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod blondak » čtv lis 11, 2004 15:57

jedině termarestku 25mm nejlepčí maj ji fšichni co znám a spokojenost jak u maminky a ta sbalitelnost. za kvalitu se holt musí připlatit :cry:
Uživatelský avatar
blondak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv srp 5, 2004 12:57

Příspěvekod Vit » čtv lis 11, 2004 17:12

blondak píše:jedině termarestku 25mm nejlepčí maj ji fšichni co znám a spokojenost jak u maminky a ta sbalitelnost. za kvalitu se holt musí připlatit :cry:


Mylsim že je to šumák jeslti therma restku nebo cokoliv jinýho (kormě gumotexu) stejně to všichni dělaj v jedný fabrice v čajně. [-(
Vit
 

Samo a ty dalsi

Příspěvekod Peter » pát lis 12, 2004 14:21

Je to cele vec nazoru a obsahu penezenky. Ja mam term a restku jiz nekolik let a spal sem na ni bez podlozky na snehu, rosti v lese, kamenech v Julskych alpach atd. Pokazde se snazim odstranit, pokud je vidim, coz v noci neni pravidlem, nejvetsi nastrahy. Vysledek je ze prozatim jsem ji nepichnul. Mam take penovou klasiku a prez tu mne nejednou pichala i ostrejsi stebla. Jedno je ale fakt, ze pokud bych pichnul v terenu samonafukovacku, tak jsem bez lepeni namydleny.

Takze doporuceni: Jak je komu libo.
Peter
nováček
nováček
 
Příspěvky: 110
Registrován: pát srp 13, 2004 12:20
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Radek » pát lis 26, 2004 16:16

Díky všem za rady nakonec jsem i přesto že byla dražší vzal thermarestku, hlavně kvůli tomu že byla nejmenší po sbalení a pak asi budou fakt kvalitní dle vašich názorů:smt023 . Ještě sem koukal na Metzler :(( ale měla kovový foukadlo tak sem měl strach aby mi to v zimě nepřimrzlu k hubě :lol:
Radek
 

Příspěvekod Schnappi » pát pro 15, 2006 12:38

Radek píše:Ještě sem koukal na Metzler :(( ale měla kovový foukadlo tak sem měl strach aby mi to v zimě nepřimrzlu k hubě :lol:

To je údajně nějak ošetřeno ;) (akorát už nevím jak - paměť přestává sloužit :( ovšem znělo to celkem slibně)
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR


Zpět na Spacáky a karimatky