Nafukovací karimatky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Nafukovací karimatky

Příspěvekod oodoow » úte pro 6, 2022 17:25

mike píše:Proc by to melo prestat?

Nevím proč, asi že se to nějak usadí. Prostě jsem samozřejmě hledal zkušenosti před koupí a vlastníci této karimatky psali, že ten novější model (s winglockem) po xtém použití přestane tolik šustit.

mike píše:The insulated mats go down from 4.4 to 1.9. to je teda sila.

Jo, spal jsem s ní xkrát ve velké zimě na sněhu a vždycky mi byla zima od země, ale vždycky jsem si říkal, že si to jenom představuju, že mám přeci karimatku s velkým R a že je to tedy nesmysl. Síla myšlenek překoná vše. :twisted:
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
oodoow
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod Tomas » úte pro 6, 2022 17:27

Já mám Insulated V Static Lite, zde je popsána. Měnila se tam metodika výpočtu R.

Na druhou stranu jsem s ní spal kolem nuly a i lehce pod a bylo to OK, takže bych se toho osobně nebál, ale každý jsme jíný. Šustění jsem něják úplně nezaznamenal, víc mi šustí dcery zimní TaR Prolite Plus než tohle. Když se ve spaní obrací, je to porod.

Možná to bude i kombinace konkrétního spacáku + karimatky ta hlučnost ve finále.

Jestli ale dotazovatele pár gramů a sbalitelnost úplně netrápi (což jsem tak něják pochopil, že ne, s klidným svědomím bych do ní šel (do tý jeho ultra varianty)).

Zde je docela fajn srování.
Naposledy upravil Tomas dne úte pro 6, 2022 17:33, celkově upraveno 3
Tomas
nadšenec
nadšenec

Příspěvekod mike » úte pro 6, 2022 17:29

oodoow píše:vlastníci této karimatky psali, že ten novější model (s winglockem) po xtém použití přestane tolik šustit.

Ti nevim, spis bych tipnul, ze si na to zvykli ;-) Ja ji teda mam uz hodne dlouho (puvodni model), ale diky ucpavkam to fakt neresim, zeptam se pritelkyne, posledne myslim rikala, ze susti.

oodoow píše:Síla myšlenek překoná vše.

:D vsechno asi ne, jinak by ti bylo teplo. Tohle je skoro na blacklist...
mike
Moderátor
Moderátor

Předchozí

Zpět na Spacáky a karimatky