Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Letní spacák

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Letní spacák

Příspěvekod malejjarda » čtv čer 7, 2018 11:39

Máš pravdu, že těch zhruba 15 deka hmotnosti (nebo kolik je vlastně rozdíl) nestojí za to někde v noci klepat kosu. To se raději v pohodě vyspím.
Myslím, že mám rozhodnuto.
Díky za rady.
malejjarda
nováček
nováček

Příspěvekod malejjarda » ned čer 10, 2018 15:45

Nakonec jsem objednal Lite 300. Pokud do čtvrtka dojde, chtěl bych ho hned příští víkend otestovat.
malejjarda
nováček
nováček

Příspěvekod Aldo » ned čer 10, 2018 15:47

Dojde :mrgreen:
Péřové spacáky a oblečení do krutých podmínek. Jídlo do přírody. PROHORY.cz
Internetová půjčovna outdoorového vybavení PŮJČOVNA.PROHORY.cz
Horolezecké a skialpové kurzy. Lezecké pobytové zájezdy. HOROškola - HORSKESPORTY.cz
Aldo
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod jirkamz » úte črc 31, 2018 9:26

Pohrávám si s myšlenkou pořídit si novej spacák na občasné výlety převážně na motorce...
Aktuálně mám sice dobrý ale neskladný a těžký Jurek Hilly DV L kterej mě i po kompresi zabere půl kufru. Po letošní dovolené po téměř celém Balkánu jsem usoudil že teplotu jsem nikdy nevyužil a vždy jsem se spíš naopak ve spacáku vařil. Zvažuji proto nějaký menší asi letní ale tak abych v něm dokázal spát ve stanu v letních Alpách, Skandinávii, Pobaltí, Skotsko... zimomřivý zrovna nejsem. Co jsem se díval tak tady byl na začátku chválený Pinguin micra, ale to je 10let zpět, proto se ptám jestli se něco nezměnilo.
Původně jsem uvažoval i o péřáku, ale vzhledem k tomu že letošní dovolenou skoro půlku propršelo, tak to vidím spíš na vlákno.
jirkamz
nováček
nováček

Předchozí

Zpět na Spacáky a karimatky