Krejčovská úprava goretex kalhot. Kde a kdo?

rady a porady pro opravy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Krejčovská úprava goretex kalhot. Kde a kdo?

Příspěvekod jaska » pon zář 7, 2009 14:29

Potřebuji zúžit goretexové kalhoty. Bude se jednat asi o větší zásah, kalhoty mají boční rozepínání, nechci, abych při jejich úpravě přišla o jejich fční vlastnosti. Obrátila jsem se na českého distributora značky, bohužel mi nebyl schopen doporučit krejčovskou firmu, která má s opravami a úpravami goretexového zboží zkušenosti. Poradí mi někdo na tomto fóru takovou firmu (mail či www adresa)? Přednostně prosím Prahu nebo Moravu. Kdybyste někdo věděl třeba i firmu, která goretexové oblečení šije pro jednotlivce, např. s atypicky vysokou postavou, napište mi ji sem prosím také, poptám se i tam.
Pokud neseženu nikoho na tu úpravu, budu si muset pořídit kalhoty nové, což mne při představě té investice vůbec netěší :( a prodat velmi dobré kalhoty. :cry:
jaska
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 7, 2009 14:03

Re: Krejčovská úprava goretex kalhot. Kde a kdo?

Příspěvekod mike » pon zář 7, 2009 18:40

Zkusil bych Tilak. Nevim, jestli budou ochotni neco delat s cizimi kalhotami, ale za dotaz to snad stoji. Maji technologii a zkusenosti a vlastni vyrobky opravuji nebo vylepsuji bezne. Kdyby nechteli, tak by mozna byli ochotni upravit na miru nektery z jejich vyrobku.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Krejčovská úprava goretex kalhot. Kde a kdo?

Příspěvekod Sirah » pon zář 7, 2009 18:45

A obycejne technicke gate? Badile Lady...ja bych pro zmenu potrebovala prodlouzit nohavice, mate nekdo nejaky tip?
t`estimo Catalunya


www.bafinka.4fan.cz
Uživatelský avatar
Sirah
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4175
Registrován: pon zář 10, 2007 12:32
Bydliště: Back in Pardubice ;)

Re: Krejčovská úprava goretex kalhot. Kde a kdo?

Příspěvekod šíp » pon zář 7, 2009 18:46

zeptej se e-mailem v Gemmasportu, za to nic nedáš. Mě vždy odpověděli a našli řešení
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Krejčovská úprava goretex kalhot. Kde a kdo?

Příspěvekod Sirah » pon zář 7, 2009 18:52

šíp píše:zeptej se e-mailem v Gemmasportu, za to nic nedáš. Mě vždy odpověděli a našli řešení

jj, zminovala si se na Tatrance, diky ;)
t`estimo Catalunya


www.bafinka.4fan.cz
Uživatelský avatar
Sirah
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4175
Registrován: pon zář 10, 2007 12:32
Bydliště: Back in Pardubice ;)

Re: Krejčovská úprava goretex kalhot. Kde a kdo?

Příspěvekod papun » pon zář 7, 2009 19:04

High Point upravuje SVE vyrobky na prani zakaznika. Tedy moznisti i zkusenosti ma. Ale jestli to udela s jinym vyrobkem nevim a otazka za kolik. Predpokladal bych, ze to muze byt hodne drahy zasah.
Uživatelský avatar
papun
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1169
Registrován: sob úno 3, 2007 9:07
Bydliště: Zlín

Re: Krejčovská úprava goretex kalhot. Kde a kdo?

Příspěvekod kendy » stř zář 9, 2009 10:05

tady v Liberci je šicí dílna, kde mi vloni upravovali goráčovky - půjčujou si od nějakýho velký firmy občas mašinu na podlepování, takže to udělají komplet; ale teď jsou přestěhovaný a nevím kam, ani nemám kontakt;
Ta paní co to vede se jmenuje Melková, je tam s manželem (Melka) - zkus najít někde na netu, přes google, nebo nějaký info linky o firmách.
na lezení Jizerky, na kolo heavytools, na silnici Fort, na oblečení Direct, na železo Simond, na pivo Konrad, na večer Terezka : )
Uživatelský avatar
kendy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 253
Registrován: pon čer 29, 2009 6:47
Bydliště: Proseč


Zpět na Jak co opravit