Dírky od maček u HP

rady a porady pro opravy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Dírky od maček u HP

Příspěvekod papun » pon zář 24, 2007 7:06

No tak se nám v sobotu povedlo zdolat Dachstein, ale při sestupu mi parťák omylem sjel mačkou na ruku a na rukávě udělal dvě malé dírky. Jso fakt celkem malé, ale nechtel bych to tak nechat.

Ce¨tl sme tu uz o tech lepickach, ale jeste sei rikam jestli to dat treba mati aj zaposit a a pak prelepit co radite?

Jo a ty lepicky jsou jako samolepka nebo tma je lepidlo? A jak je to s prezehlovanim? Ja se docela bojim neco zehlit co ma mebranu.

Diky za tipy
Uživatelský avatar
papun
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1169
Registrován: sob úno 3, 2007 9:07
Bydliště: Zlín

Příspěvekod ZbynekN » pon zář 24, 2007 7:48

Zkus se podivat na McNETT záplaty.
ZbynekN
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5176
Registrován: ned kvě 6, 2007 10:12
Bydliště: Vrbice

Příspěvekod Labash » pon zář 24, 2007 8:10

to prezehlovani membranovky se mi taky moc nezda :((
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod swisss » pon zář 24, 2007 10:40

Kup záplaty na membránu a přelep to.. V Eliassu mi nabízeli 2 druhy - jeden speciálně na goretex (ty doporučovali přežehlit) a druhý na ostatní membrány (bez žehlení).. Mají různé barvy, i průhledné. A jsou to samolepky..
swisss
účastník
účastník
 
Příspěvky: 592
Registrován: sob črc 29, 2006 18:04
Bydliště: Brno

záplaty

Příspěvekod defenger » pon zář 24, 2007 13:50

Ahoj, já zas o víkendu zdolal Gerlach (životní zážitek s CK Horal, ale výš už asi nepolezu :-)) No a prodřel jsem kalhoty (membrána Gelanots). Již delší čas používám samolepící zálaty na GTX, bez problémů... nyní je vyzkouším i na těchto kalhotech. Jen tu fintu se žehličkou jsem neznal, tak vyzkouším.
Přeji hezký den a dobrou mysl. Šerpa M.
Uživatelský avatar
defenger
účastník
účastník
 
Příspěvky: 324
Registrován: stř kvě 4, 2005 21:46
Bydliště: Břeclav

Příspěvekod sobb » pon zář 24, 2007 16:50

swisss píše:Kup záplaty na membránu a přelep to.. V Eliassu mi nabízeli 2 druhy - jeden speciálně na goretex (ty doporučovali přežehlit) a druhý na ostatní membrány (bez žehlení).. Mají různé barvy, i průhledné. A jsou to samolepky..


tyhle samolepky taky pouzivam (mam jen ty negoretexove), vydrzi celkem dlouho, kdyz se zacnou odlepovat, tak vymenim ... mam tim lepenou bundu, spacak i stan :twisted:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod šíp » pon zář 24, 2007 18:15

manžel má zaplátaný rukáv na gelanotsové bundě asi 2,5 roku a drží v pohodě. a nic jsem nepřežehlovala
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod papun » pon zář 24, 2007 18:22

šíp píše:manžel má zaplátaný rukáv na gelanotsové bundě asi 2,5 roku a drží v pohodě. a nic jsem nepřežehlovala


ono na te bunde jak je stitek s instrukcema na udrzbu je zehlicka s jedbnou teckou coz bude jakoze asi na tech 110 stupnu.

Ale i tak se mi to zehlit nechce mozna to pak jen prejedu vylozene teplou zehlickou. Ale jsou to male dirky tak snad to bude OK.
Uživatelský avatar
papun
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1169
Registrován: sob úno 3, 2007 9:07
Bydliště: Zlín


Zpět na Jak co opravit