Stříbrná lepicí páska

rady a porady pro opravy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod uplne jinej martin » pát bře 2, 2007 14:44

Mají to třeba v Tescu, asi pět druhů od tří výrobců ve čtyřech délkách. Já jsem kupoval tu za 60 Kč... A jestli máš známýho zvukaře nebo bedňáka, tak se ho zeptej, kde kupuje "gafu".
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Hafi » pát bře 2, 2007 15:00

uplne jinej martin píše:Mají to třeba v Tescu, asi pět druhů od tří výrobců ve čtyřech délkách. Já jsem kupoval tu za 60 Kč... A jestli máš známýho zvukaře nebo bedňáka, tak se ho zeptej, kde kupuje "gafu".
nemám, ale to byla jedna z věcí o sem věděl-že to budou mit u atelieru nabarrandove. Ale to uz je fuk, už sem nakoupil. A v tesku na me včera vejrali jak blázni když sem se ptal jestli to maj...tak nevim. a baumaxu a podobnym hyper super marketum sem se puvodne chtel vyhnou zcela umyslne, ikdyž mě napadli, ale jelikož nic jýh nebylo a barrandov daleko...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Hafi » pát bře 2, 2007 15:01

zbuddy píše:To je ještě lepší - neproprohypergoretexXCR jacket

ale nepišou tam nic o hodnotách Ret...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Schnappi » pát bře 2, 2007 16:22

Hafi píše:fotka nebude, bo fotak uz je zabalenej. :(

Kampak vyrážíš?
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod sx02 » pát bře 2, 2007 16:49

Hafi: S tim Pattexem chybu neduelas - pouzivam ji uz delsi dobu a mam s ni jenom pozitivni zkusenosti. Loni v lete jsem s ni po bouracce lepil i svetlo na auto a drzelo skoro mesic bez jakyhkoliv problemu prezilo nekolik destu a cestu ze spanelska.
Taky v tomhle pripade vsazim na jistotu. Jinak ale Tesa co vim je obrovskej vyrobce, tam bych se kvality taky nebal.
sx02
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1570
Registrován: pát úno 16, 2007 13:23
Bydliště: Nastesti v civilizaci

Příspěvekod pripluv » pát bře 2, 2007 16:50

Hafi píše:fotka nebude, bo fotak uz je zabalenej. :(

Tak ho vybal :wink: :ú !
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pripluv » pát bře 2, 2007 16:51

sx02 píše:Loni v lete jsem s ni po bouracce lepil i svetlo na auto a drzelo skoro mesic bez jakyhkoliv problemu prezilo nekolik destu a cestu ze spanelska.


Na firemním autě už rok a půl máme vnější zpětný zrcátko přilepený elektrikářskou páskou za vosum kaček a taky drží skvěle :ú .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod brhel » pát bře 2, 2007 16:55

Hafi píše:Moh byste se nekdo podivat na www.brenda.cz a nahore kliknout a zjistit kde v praze maj maloprodejny? ne ze bych to nezvlad, ale proste mi to pak hodi

nojo, nejak jim to zlobi, ale staci si z toho kodu přečíst adresu:
http://www.brenda.cz/maloobchod.php a je to :-)

Hafi píše:
zbuddy píše:To je ještě lepší - neproprohypergoretexXCR jacket

ale nepišou tam nic o hodnotách Ret...

a taky nic o tom, kolik pásky to sežralo, respektive kolik to stálo. ale je to in!
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod sx02 » pát bře 2, 2007 17:11

Přípluv píše:
sx02 píše:Loni v lete jsem s ni po bouracce lepil i svetlo na auto a drzelo skoro mesic bez jakyhkoliv problemu prezilo nekolik destu a cestu ze spanelska.


Na firemním autě už rok a půl máme vnější zpětný zrcátko přilepený elektrikářskou páskou za vosum kaček a taky drží skvěle :ú .

Vidis tak tu jsem mel s sebou taky a nedrzela, stejne jako tejpovacka ;-)
sx02
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1570
Registrován: pát úno 16, 2007 13:23
Bydliště: Nastesti v civilizaci

Příspěvekod uplne jinej martin » pát bře 2, 2007 21:05

Hafi píše: A v tesku na me včera vejrali jak blázni když sem se ptal jestli to maj...tak nevim.

v tescu toho prodavači ví asi tolik, co prodavači v hudy. V tescu-kerfuru to maj ve druhym patře u lepipásek (v kutilský sekci - lepoidla, ... , ne v kancelářský).
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Hafi » pát bře 2, 2007 23:00

schnappi píše:
Hafi píše:fotka nebude, bo fotak uz je zabalenej. :(

Kampak vyrážíš?

na lýže do alp...do itálie nějaký menší středisko-aprica-ale vcera koupenej last minute za 4400 i s permici :mrgreen: Ted už sem u kamosky a zejtra jedem nejak nechutne brzo rano.... :(
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Pásky a zima

Příspěvekod _Tom » úte dub 3, 2007 12:26

jen bych chtěl upozornit, že když je fakt velká zima, tak tahle páska (stejně jako skoro všecky ostatní) přestává lepit. Sice nekřehne a neláme se, jako některé jiné pásky, ale nelepí. Ve velké zimě (cca -20 a méně) jakž-takž lepí jen obyčejná bezpolštářková náplast. Jsem zvyklý náplat normálně nahrazovat kobercovkou, ale když je mráz, tak kobercovka taky přestává fungovat a opravdu nezbývá, než ta leukoplast.
_Tom
nováček
nováček
 
Příspěvky: 55
Registrován: úte dub 3, 2007 11:58

Re: Pásky a zima

Příspěvekod Rujir » úte dub 3, 2007 13:05

_Tom píše:jen bych chtěl upozornit, že když je fakt velká zima, tak tahle páska (stejně jako skoro všecky ostatní) přestává lepit. Sice nekřehne a neláme se, jako některé jiné pásky, ale nelepí. Ve velké zimě (cca -20 a méně) jakž-takž lepí jen obyčejná bezpolštářková náplast. Jsem zvyklý náplat normálně nahrazovat kobercovkou, ale když je mráz, tak kobercovka taky přestává fungovat a opravdu nezbývá, než ta leukoplast.


No, na tej kobercovke od Pattexu je dokonca deklarovana lepivost len do -5C. :wink: Takze prekvapeny by som z toho naozaj nebol. Ale uznavam, ze nepotesi...
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Lumyr » úte dub 3, 2007 16:02

Myslim ze prednosti "tesy" jsou tu napsany. Jako nouzovka na vsechno je fakt dobra, ale zazraky od toho necekej. Koupis to v kazdym bauhasu, kutilovi, i v lepsi drogerii nebo samosce.
Me nejvic prekvapila jeji odoslnost vuci slany vode. Na lodi jsme tim prilepili plastovou krytku (tesa slouzila jako pant) a cela ta sranda tam vydrzela 3 mesice nez jsme uznali ze je cas to pralepit znovu.... A to bylo to misto x-krat za den proplachnuto vlnama :mrgreen:
Uživatelský avatar
Lumyr
účastník
účastník
 
Příspěvky: 364
Registrován: sob led 7, 2006 22:44
Bydliště: Praha, hospody v Adru

Předchozí

Zpět na Jak co opravit