Jak opravit trhlinu na stanu??

rady a porady pro opravy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Jak opravit trhlinu na stanu??

Příspěvekod Voel » pát říj 28, 2016 21:40

Ahoj,
stala se mi taková nepříjemná nehoda. Zavadila jsem a narhla stan. Jedna se o tento: http://www.coolpet.cz/cs/zbozi/vystavni ... m-v-zelena
Je to jakoby přístřešek, takze vlastně neni spojeny s podlazkou. A tam odspoda je to roztrzeny. Premyslela jsem, ze bych to mohla zasit. Ale přece jenom bych to chtela jeste nějak "vystuzit". Sice je to dole, ale asi aby to nepromoklo, takze jestli ty svy zalit jeste lepidlem nebo prelepit nějakou zaplatou. Nebo do opravny? Jen to musím mit co nejdříve opravené. Nerada bych kupovala novy, protoze zas si myslim, ze na tu funkci na kterou je využíván to zase úplně nevadí.
Dekuji
Voel
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát říj 28, 2016 21:21

Re: Jak opravit trhlinu na stanu??

Příspěvekod vonkreuz » pát říj 28, 2016 21:53

Záplatu z vhodného materiálu a prošít to. Z venku i zevnitř pak švy potřít tímto - McNett Seam Grip.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Jak opravit trhlinu na stanu??

Příspěvekod TimTaylor » sob říj 29, 2016 8:37

kup si záplaty na stan, třeba tady
opravna sada na stany

Taky jsem si kdysi roztrhl stan, stačilo dát pod látku 2 záplaty vedle sebe, v sadě je i tuba lepidla na jejich přilepení a stan funguje dodnes, jen je to trošku vidět. Koukni klidně i na jiné značky, záplaty se dělají ve více barvách....
Uživatelský avatar
TimTaylor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 551
Registrován: stř kvě 28, 2008 20:29
Bydliště: Pardubický kraj


Zpět na Jak co opravit