Zapadnutá násadka na duralovej tyči

rady a porady pro opravy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Zapadnutá násadka na duralovej tyči

Příspěvekod johny82 » pát říj 11, 2013 8:02

Čaute,
možno niekto z vás už riešil podobný problém aký mám teraz ja. Mám stan od Rock Empire s duralovými tyčkami a už pár krát sa mi stalo, že sa mi násadka zasunula do tyče. Chvála Bohu som vždy našiel poruke niečo dosť tenké, dlhé a tvrdé a dostal ju von. Teraz však mám trochu väčší problém. Tá násadka sa už v tyči vôbec nechce držať, je akoby "vybehaná", takže buď zapadne hlboko alebo po vytlačení vyjde celá úplne ľahko von. To samozrejme znamená, že akonáhle začnem celú tyč skladať, gumička túto násadku zatlačí opäť dovnútra.
Jedno riešenie, ktoré ma napadlo, je nosiť so sebou ihlicu (na pletenie) a stále sa s tým pri rozkladaní stanu trápiť, no nie veľmi sa mi to páči :((
Máte s tým niekto nejakú skúsenosť?
Vďaka!
johny82
nováček
nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: stř čer 13, 2012 10:16

Re: Zapadnutá násadka na duralovej tyči

Příspěvekod Hafi » pát říj 11, 2013 8:29

u stanu Rock Empire se ná toto kdysi taky stávalo. V tu chvíli jsme to řešili tak že jsme na gumiččce vtáhli dovnitř (skrz) provázek, pak na tom udělali uzel, který neprošel násadkou a vytáhli zpět. Nicméně se to vždy zaseklo a pár dní drželo.

Ale k tvému dotazu - což takhle celou tyčku zvenčí stlačit kleštěma či ve svěráku?
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Zapadnutá násadka na duralovej tyči

Příspěvekod dudy » pát říj 11, 2013 8:43

Vem duršlok a z boku do toho jebni.
Nebo to svrtej a začepuj pidičípkem.
Nebo to snejtuj.
Nebo to zalep.
Nebo to reklamuj.
Nebo vyměň segment.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP


Zpět na Jak co opravit