Brno, nová stezka

život v jedné lajně

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Brno, nová stezka do Bílovic

Příspěvekod dvora » pát bře 26, 2010 15:50

Trochu ty obavy taky chapu, vždycky je lepší mít uplny klid, než něco. Ale na inliny je to tu zoufale, strašně moc lidi. Dnes jsem byl odpo na Bilovické a už se to probouzí. Jinak trasa dobra bez bordelu na zemi, dokonce instalovaly zrcadla do zatacek, ikdyž tam moc neni videt. Sranda je v Bilovicich v hospe, zahradka bez obsluhy a do hospy s bruslama vstup zakazan. Musel jsem do ponožek to jit objednat.
Uživatelský avatar
dvora
nováček
nováček
 
Příspěvky: 182
Registrován: stř črc 18, 2007 8:30
Bydliště: Brno

Re: Brno, nová stezka

Příspěvekod Shelenka » úte bře 29, 2011 7:10

Brňáci, dokážete shrnout možnosti pro in-linisty v Brně a okolí? Mám mnohokrát projetou stezku Poříčí - Modřice a párkrát i Obřany - Bílovice, ale zajímají mě i další možnosti v okolí Brna. Z vlaku jsem koukala na takovou "podezřelou" silničku z Adamova na sever - dá se tam jet? A z Bílovic se dál na sever jet nedá? V Brně přebývám jen občas a kolo tam nemám, průzkum na bruslích nechci moc riskovat a pěšky by to bylo dooost zdlouhavé. Po silnici mezi auty jezdit nechci, leda by to bylo pár metrů nějaké spojnice.
Nebo nemáte aspoň tip na nějaký web s přehledem tras a mapkami?

Docela mě tu pobavily stížnosti na to, kolik je na stezkách lidí... Jezdím v naprosté většině jen o víkendech a musím říct, že proti pardubické stezce to byla v Brně vždycky relativní pohoda s drobným předjížděním a vyhýbáním. V Pardubicích se na jedinou stezku sjíždějí kromě in-linistů rodinky na kole s dětmi, na část stezky můžou i auta chatařů, koncentrace lidí šílená, cyklisté jsou bezohlední (nejen děti!), klidně vám říznou zatáčku před nosem, že nemáte kudy projet, totální masakr, kdo nezažil, neumí si to představit (kdo zažil nedělní lední bruslení na zimáku v Pardubicích, tak si to naopak představit umí, protože to je navzdory přírodním zákonům ještě horší - člověk je po chvíli psychicky zcela vyčerpán, protože propočítávat dráhu pohybu sta lidí, z nichž polovina mění směr zcela nepředvídatelně, dá fakt zabrat). Brňáci, nevíte co máte! [-X Radši jsem si předloni brusle odvezla na trvalo do Brna i za cenu, že je vytáhnu jednou za čas... Jelikož se někam k Brnu hodlám přesunout natrvalo, zajímaly by mě i další možnosti.
Shelenka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 160
Registrován: pon úno 28, 2011 20:15
Bydliště: Brno

Re: Brno, nová stezka

Příspěvekod Aranwe » stř bře 30, 2011 18:07

Ahoj,
neco je tady. Pokud se muzu pripojit jeste drobnym dotazem - nevite jakej je stav tech tras po zime ? ... asi bude ok .. ale prece jenom :)
dik
Uživatelský avatar
Aranwe
účastník
účastník
 
Příspěvky: 216
Registrován: pon úno 15, 2010 21:44
Bydliště: Brno, Mor. Trebova

Re: Brno, nová stezka

Příspěvekod Shelenka » stř bře 30, 2011 19:00

Díky moc za odkaz. Stezku do Modřic jsem jela v neděli, stav super, čisťoučko. Pohledem z vlaku vypadala stezka do Bílovic stejně skvěle.
Shelenka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 160
Registrován: pon úno 28, 2011 20:15
Bydliště: Brno

Re: Brno, nová stezka

Příspěvekod Jimm22 » čtv kvě 5, 2011 13:45

Jen připomínám že zítra se dá projet na Masarykovu okruhu v Brně :-) loni jsem byl a parádní svezení. Zde je link na termíny jízd, cena 50,- a čas 18:30 - 20:00 h

edit: zítra je pátek 6.5. 2011 :-)
Uživatelský avatar
Jimm22
účastník
účastník
 
Příspěvky: 225
Registrován: čtv pro 18, 2008 9:24
Bydliště: Letovice

Re: Brno, nová stezka

Příspěvekod dvora » pon kvě 9, 2011 8:59

Byl jsem v patek na automotodromu a dobry. Jen chci upozornit, že tentokrate se parkuje na jinem miste než loni. Vjiždí se hlavní bránou.
Uživatelský avatar
dvora
nováček
nováček
 
Příspěvky: 182
Registrován: stř črc 18, 2007 8:30
Bydliště: Brno

Re: Brno, nová stezka

Příspěvekod Shelenka » pon říj 31, 2011 10:08

Nevíte někdo, v jakém stavu je stezka do Bílovic? Není tam ještě moc spadaného listí? Díky :-)
Shelenka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 160
Registrován: pon úno 28, 2011 20:15
Bydliště: Brno

Re: Brno, nová stezka

Příspěvekod amadeus » pon říj 31, 2011 15:37

Bohužel na uvedené stezce do Bílovic je klasický bordel, a to nejen listí, kamínky, větvičky, ale i bahno z protějšího kopce. Navíc jsme potkali v protisměru K....A v autě :nasranost: a jel jako PRASE!! :twisted:
Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
amadeus
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1829
Registrován: pon dub 28, 2008 21:58

Re: Brno, nová stezka

Příspěvekod Shelenka » pon říj 31, 2011 15:44

Díky moc za info, tak to si ušetřím cestu. Lákaly mě podzimní barvy, ale tím spíš bych se vymlela, kdybych nekoukala pod nohy :-) To bahno je asi nejhorší, jednou jsem tam jela za mokra (ve městě už bylo sucho) a bylo to dost o hubu. Listí (ovšem suché) obyvkle nevadí, větvičky a kamínky tam jsou nevyhnutalné, ale ohledně toho auta nemám slov...
Shelenka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 160
Registrován: pon úno 28, 2011 20:15
Bydliště: Brno

Re: Brno, nová stezka

Příspěvekod jerome » sob úno 23, 2013 22:25

no, asi se shodneme na tom, že v Brně, potažmo ČR je to s stezkama slabota. Třeba se to jednou změní.
jerome
nováček
nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte říj 23, 2012 17:15

Re: Brno, nová stezka

Příspěvekod Luci Luc » úte bře 12, 2013 9:04

V Brně aspoň něco je. Když chci jít na in-line, tak musím sednout do auta a jet buď do Vyškova do parku, nebo do Brna. Sice malá část stezky je v rosínově, ale to by prostředkem cyklotrasy nesměli být sloupy veřejnýho osvětlení, který na těch bruslích docela zavazí k rozletu :D
Uživatelský avatar
Luci Luc
účastník
účastník
 
Příspěvky: 200
Registrován: pát črc 17, 2009 9:33
Bydliště: Rousínov u Vyškova

Re: Brno, nová stezka

Příspěvekod Luci Luc » ned kvě 5, 2013 22:14

Konečně sem se dočkala a mohla jet na in-linech a děcko vedle mě na kole. Napoprvé dala6km, což u 2,5l dítěte su nadšená :oops: A to ještě jeví, co ji se mnou čeká dál :D
Přílohy
DSCN8183.jpg
Uživatelský avatar
Luci Luc
účastník
účastník
 
Příspěvky: 200
Registrován: pát črc 17, 2009 9:33
Bydliště: Rousínov u Vyškova

Předchozí

Zpět na In-Line v outdooru