Kolečkové brusle - jaké si koupit?

život v jedné lajně

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod baki » stř kvě 6, 2009 8:09

nějaký zvědavý :-D
zatím jsem nebyl, protože nebyl čas (vcera mel kamos narozky a dneska je ma jeho sestra) :)
...možná se zítra na to vrhnu a hned sdělím první dojmy ;)
baki
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 4, 2009 15:19

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » stř kvě 6, 2009 8:51

baki píše:nějaký zvědavý :-D

Nejdřív dáváš jednu otázku za druhou, jako bys pomalu vyrážel do obchodu a pak nic :twisted: :wink:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod baki » stř kvě 6, 2009 9:27

Tak nebudu se ptat pomalu ... reknu hnedka co chci at vim, at informuju sponzory (rodice) na kolik je to vyjde a tak :-D
baki
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 4, 2009 15:19

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod martins » stř kvě 6, 2009 16:00

@zbuddy: Je velký rozdíl mezi 90 a 100 kolečkama?

Doplňující info: mám 186cm, 75kg a s bruslema jsem se narodil (rozuměj od 10-ti let v zimě hokej, posledních 10 let in-line s 78mmm kolečkama...) joo a jsem mladý dravec (27)

100 kolečka
1) Rollerblade CROSSFIRE 8.0
2) Rollerblade SPEEDMACHINE 8.0
3) Rollerblade MARATHON CARBON

90 kolečka
1) Rollerblade CROSSFIRE 6.0
2) Rollerblade CROSSFIRE XT
3) Rollerblade SPEEDMACHINE 6.0
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away... ;-)
Uživatelský avatar
martins
účastník
účastník
 
Příspěvky: 258
Registrován: pát lis 24, 2006 7:39
Bydliště: Jižní Morava

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » stř kvě 6, 2009 16:14

@ Martins:
Speedmachine a Marathon Carbon (skoro) totéž jest. Takže mezi nimi se rozhoduj podle ceny a preference velikosti koleček.
Crossfire 8.0: já nevím, nikdy jsem nejel na bruslích s jedním či dvěma kolečky menšími. Umožňuje (dělá to) to náklon nohy do sportovnějšího postoje a tím pádem Tě nutí do větší rychlosti. Nezavrhuji, ale musíš si hlavně dávat bacha při výměně koleček, protože pro větší kolečka nemůžeš použít místo č. 2 (tj. místo nejméně důležitého kolečka pro normálního jezdce).
Jaké brusle mám, jsem již psal, navíc můj profil.
Crossfire XT: novější typ, jiné vázání, jiný skelet, nízká stavba - nemusely by být špatné
Crossfire X Marathon: Marathon je lehčí a víc sportovnější, mne zase sere to klasické vázání. TFS miluji, protože je pohodlné, ale pro sportovnější jídzu zase tak dobře neutáhne nohu, navíc Crossfire má vyšší komín.
90 X 100 mm, menší X větší kolečka: už jsem x-krát psal! Vůbec plno věcí tu píšu (musím psát) furt dokola :twisted: :wink:

Kup karbonové 90 mm. 100 mm, když chceš jezdit rychle na rovných volných tratích. Tj mimo ČR. Howgh :twisted:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod martins » stř kvě 6, 2009 19:25

@zbuddy: Chci 90 kolečka, to už má ujasněno....

zbuddy píše:@ Martins:...Kup karbonové 90 mm...
Poradíš mi které konkrétní máš na mysli? Karbonové jsem našel jen 100, jestli se nepletu...
Poslední otázka, jaký je rozdíl mezi Crossfire 6.0, Crossfire XT, Crossfire 360 a SPEEDMACHINE 6.0 (nový model 90).
Příjde mi že podstatný rozdíl je jen ve způsobu zavazování... :-k
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away... ;-)
Uživatelský avatar
martins
účastník
účastník
 
Příspěvky: 258
Registrován: pát lis 24, 2006 7:39
Bydliště: Jižní Morava

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » stř kvě 6, 2009 20:30

martins píše:@zbuddy: Chci 90 kolečka, to už má ujasněno....

zbuddy píše:@ Martins:...Kup karbonové 90 mm...
Poradíš mi které konkrétní máš na mysli? Karbonové jsem našel jen 100, jestli se nepletu...
Poslední otázka, jaký je rozdíl mezi Crossfire 6.0, Crossfire XT, Crossfire 360 a SPEEDMACHINE 6.0 (nový model 90).
Příjde mi že podstatný rozdíl je jen ve způsobu zavazování... :-k

1) Speedmachine 6.0
2) ano, jsou to 4 druhy vázaní (a "skeletů"), a viz ad 1)
XT je novější způsob vázání u RB, 360 je novinka, podstatná inovace
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod mvaldo » pát kvě 8, 2009 18:02

idem ja skusit napisat do Ostravskeho InterSportu vo Futurume a zistit dostupnost RollerBlade CrossFire 360 :)
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » ned kvě 10, 2009 11:30

starší rozhovor s Víťou Žaludem o výběru bruslí, ložisek a koleček.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod baki » ned kvě 10, 2009 20:03

zbuddy píše:@ baki: tak co, byls, koupils?


Tak jsem koupil a jsem spokojen:)(mozna kvuli tomu, ze nemuzu srovnat).Jezdi se mi v nich dobre, jen jsem nebyl zvykly na vuli, kterou v te brusli mam (myslim pri pohybu nohy dopredu).Jsem zvedav za jak dlouho se kolecka ojezdi.
baki
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 4, 2009 15:19

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » pon kvě 11, 2009 14:09

baki píše: jen jsem nebyl zvykly na vuli, kterou v te brusli mam (myslim pri pohybu nohy dopredu).Jsem zvedav za jak dlouho se kolecka ojezdi.

A vůle je způsobena velkými botami? To ale není jejich vina [-( :D Nebo ten nový typ utahování nefunguje :(( Oježdění závisí na povrchu, stylu jízdy a včasné výměně koleček.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod mvaldo » úte kvě 12, 2009 11:02

takze, v InterSporte vo Futurume su RollerBlade CrossFire 360 dostupne, ale je to modell 2009? :)

podla slov cz zastupenia, korcule FILA v InterSporte nie su urcene pre CR trh :shock:
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » úte kvě 12, 2009 11:48

a) jsou. a proč?
b) Intersport je rakouská firma, pokud vím, takže se u nás prodává zboží z jejich centrálního nákupu. Jako např. batohy Deuter, které k nám dováží Hudy.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod mvaldo » úte kvě 12, 2009 12:32

lebo si ich chcem kupit :)
rozmyslal som aj nad FILA PRIMO 90 09, ale tie tam maju drahe :(
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » čtv kvě 14, 2009 7:44

@ mvaldo: kúpil?

@ all: jako hodně lidí zde mám samozřejmě nastaveno zasílání novinek z Poldiksportu, sorry Bartsportu. Ale kucí, ty vaše slevy jsou houby slevy (slušně řečeno), když na jedněch designově zajímavých a kvalitních dámských bruslích zde jste i po slevě o 2000 Kč dražší než KH Liberec a chcete v dnešní době za dámské fitness brusle 5999 Kč.

Takže radím potenciálním zájemcům o koupi, zajděte do specializovaných obchodů i hypersupersportů, okoukněte, vyzkoušejte co se dá, napište si poznámky a doma vyhodnocujte, pokud rovnou nekoupíte.
Ale podotknu, i kdyby jste po prodejně jezdili v bruslích hodinu, tak to nezabezpečí, že vám na brusli, teda spíš botičce, nebude něco vadit. Povrch je tam na rozdíl od outdooru ideální a stejně tam nemůžete udělat souvisle více regulérních a technicky správných záběrů. Mne také někdy začne něco tlačit či bolestivě třít až po několika hodinách a desítkách km. A někdy v těchže bruslích můžu být celý den a ani je nesundám a OK.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod mvaldo » čtv kvě 14, 2009 7:55

zbuddy píše:... TFS miluji, protože je pohodlné, ale pro sportovnější jídzu zase tak dobře neutáhne nohu ...

je TFS spolahlive?

zbuddy píše:@ mvaldo: kúpil?

u mna je to trochen komplikovane :D kedze zijem v SR, do Ostravy len pre korcule nepojdem, tak ich musim nechat kupit znamemu, ktory tam della :)
a kedze dnes mi vezie napr. kalhoty NARELLAN, trekovky AKU ARIBA ... neviem ci budem mat odvahu mu to dnes este povedat alebo mu prenechat kreditku, nech kupi dalsi tyzden :mrgreen:
opat tyzden na spekulovanie :lol:

inak v InterSportu su v akcii aj FILA PRIMO XT 09 za 3 290Ck :)
Naposledy upravil mvaldo dne čtv kvě 14, 2009 8:16, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » čtv kvě 14, 2009 7:59

Já ho zatím neprošoupal. Ale chlapi v Heliasportu říkali, že oprava (výměna lanka) není problém, cenu neznám. Musíš se také k tomu chovat jako člověk, nervat zbytečně lanko (teda spíš kevlarová či co šňůrku) přes hranu toho upínacího bazmeku. Řekl bych dle mých zkušeností, že je lepší než takový ten šroub á la BOA system, co má Fila u některých modelů vzadu na patě.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod teoretic » čtv kvě 14, 2009 8:07

Co jsem se bavil s pár prodejci, tak na TFS reklamace nebývají, navíc se když tak prodává celý ten naviják samostatně - kolem 10 $

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod mvaldo » čtv kvě 14, 2009 8:15

tak tym padom pripadaju v uvahu aj Rollerblade Crossfire 6.0 :mrgreen:
tiez mam trochu viac kil ... :cry:

ale neviem neviem ci dnes bude mat znamy este prachy, kedze mne vezie kontraband za 330 € :mrgreen:
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod teoretic » čtv kvě 14, 2009 8:38

Ty 6.0 ti můžu doporučit ;)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod mvaldo » čtv kvě 14, 2009 8:41

budu lepsie ako Fila PRIMO 90 ? :(( :shock:
popravde, ja moc tym rychlozavazujucim vychytavkam neverim ... :roll:
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod teoretic » čtv kvě 14, 2009 8:46

mvaldo píše:..popravde, ja moc tym rychlozavazujucim vychytavkam neverim ... :roll:
Taky jsem nevěřil.. Ale né všechno je takové, jaké se býti zdá ;)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod mvaldo » čtv kvě 14, 2009 9:01

ako je to s velkostou korcule? svoje terajsie mam 45, a tu su iba 45.5 :(
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » čtv kvě 14, 2009 9:03

Tady máš názory uživatelů Těžko říci, co lepší. Ty Fily jsem měl v ruce, zkoumal jsem tu zadní pásku, třeba to tu botu zpevňuje, co já vím...Nelze říci takto na dálku, brusle XY budou lepší než ZZ. Nikdo na světě si nevyzkoušel nejen v prodejně natož v terénu všechny modely bruslí, takže rady ber s rezervou, ne že pak řekneš, zbuddy, ku va, botka mňa tlačí :twisted:
Zpět k věci, k těmto Filám mám pouze dojem, že jsou poněkud výše nad kolečky než (dané) Rollerblade.
Crossfire 6.0 má (nyní zhublý na cca 109 kg) tuso a je nadšen. Chceš něco více? Děcka, nebuďte jak malé děcka, trochu samostatnosti v hledání a úsudku...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Dena » čtv kvě 14, 2009 9:20

mvaldo píše:u mna je to trochen komplikovane :D kedze zijem v SR, do Ostravy len pre korcule nepojdem, tak ich musim nechat kupit znamemu, ktory tam della :)
a kedze dnes mi vezie napr. kalhoty NARELLAN, trekovky AKU ARIBA ... neviem ci budem mat odvahu mu to dnes este povedat alebo mu prenechat kreditku, nech kupi dalsi tyzden :mrgreen:
opat tyzden na spekulovanie :lol:

@mvaldo
Pokud je to tvůj kamarád, pročpak by ti nepomohl, že? Nevidím v tom problém zeptat se ho ještě na tuhle výpomoc, i když upřednostňuji (zvláště u bot, bruslí a vlastně i hader) možnost osobního vyzkoušení.
Já mám např. hafo zkušeností s OFáky, se kterými jsme se domluvili na předání, logistice čehokoliv a vždy to klaplo. Třeba nějaký studentík neváhal se mnou jít do hudy, abych ho měla za syna a využila jeho slevu na batoh . Nakonec jsem nevybrala. Nebo vzpomenu jonzovo půjčení svých hůlek do jurkova stanu 2KM, různé předávky knih- I. Bajo, triček, a paráda. Také jsem ráda a často vyhověla.
Za zmínku však stojí někteří lumpíci, kteří mají nyní stále u zbuddyho několik nášivek tak dlouhou dobu po jejich zhotovení.

Včera jsme konečně u píva předali chongovi ty jeho, on je však při dvou dětech a zaměstnání rozlítaném po celé ČR dost zaneprázdněn. Také si včera dvě koupil Horal Fanda a velice rád.
Tak co, teo a viňo - jak často jste v PZE? Připomínali jsme vám to několikrát- vozit vám je nikam už nebudeme!
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod teoretic » čtv kvě 14, 2009 9:39

Jj, funguje to, domluvit se na OF většinou dá. Taky jsem už vyzvedával trika pro jiné členy atd.

@Dena: Navrhoval jsem zbuddymu, že mu ty peníze převedu, odepisoval mi, že 200 kč ho nevytrhne a ať to neřeším. Ale asi to bude nejlepší varianta - pošlete mi prosím přes SZ č.ú. a převedu mu (nebo Vám, pokud už máte společný účet :)) 200 Kč + něco na poštu (obyč. obálka stačí), a až budete mít někdy cestu pa poštu, tak to k tomu přihodíte. Nespěchá to, je to jedno kdy.

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod mvaldo » čtv kvě 14, 2009 12:02

teraz som si skusal znameho FILA PRIMO XT aj ked o cislo mensie ako potrebujem, a zdaju sa v pohode aj system viazania :)

ok teda, idem skusit zavolat ohladne Rollerblade Crossfire 6.0, kedze mi odpoved na email este neprisla :?

takze, nechal som si odlozit Crossfire 6.0 v Avion Shopping Parku v Ostrave, velk. 44.5, ak nebude ok vymenia za ine :)
znamy je uz na ceste do SR

uprava prispevku 3x a snad posledna :mrgreen:
kedze nie som z tych co sa vzdava bez boja, skusil som stastie u nas v meste 200m od mojho bytu, a co sa stalo? prave priviezli RollerBlade CrossFire 360 velk. 44(ta korcula je divna sposobom viazania a utahovania na suchy zips) a Rollerblade CROSSFIRE XT velk. 44 a 45.5
zial, velk. 44 ma kvoli vyssiemu nartu tlacili a tie 45.5 boli uz volnejsie, cize velk. 45 by bola ideal, no CROSSFIRE 6.0 v tej velkosti nie su nikde, kedze ide o vypredaj :(

takze som na zaciatku hladania, kedze kupa velk. 44.5 akosi nic asi nevyriesi :(
Přílohy
11.jpg
11.jpg (90.24 KiB) Zobrazeno 7084 krát
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod martins » čtv kvě 14, 2009 18:48

Na aukru se prodávají nové Rollerblade Crossfire 360 ve velikosti 44 za 2000Kč... tu a tu
Já samozřejmě potřebuji 44,5... :cry:
Na druhou stranu mám obavy z toho způsobu zapínání, myslel jsem že je tam ocelové lanko a ne jen tenký provázek... :((
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away... ;-)
Uživatelský avatar
martins
účastník
účastník
 
Příspěvky: 258
Registrován: pát lis 24, 2006 7:39
Bydliště: Jižní Morava

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod mvaldo » čtv kvě 14, 2009 21:22

mna neoslovili, ale za 3 tis. ... :)
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod teoretic » čtv kvě 14, 2009 21:24

martins píše:...Na druhou stranu mám obavy z toho způsobu zapínání, myslel jsem že je tam ocelové lanko a ne jen tenký provázek... :((
Toho se bát nemusíš - funguje na výbornou a lze když tak snadno vyměnit.

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

PředchozíDalší

Zpět na In-Line v outdooru