Kolečkové brusle - jaké si koupit?

život v jedné lajně

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod markitkaj » úte dub 14, 2009 12:39

Jdi do K2, např. Ti dobře poradí Ski a sport servis Jaglarz v Opavě - Palhanci nebo na webovkách....
edit: reklama, do vyjasnění smazáno
td

vymazáno dodatečně 21.6.09, protože reklama byla opakovaná a v každém příspěvku uživatelky (tj. v dalších 9). -ZB-
markitkaj
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte dub 14, 2009 12:27

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » úte dub 14, 2009 12:42

@ MarkitkaJ: radíš dobře pro Opaváky, ale Sovička je z Brna a už brusle má; nenapsala jsi totiž, komu radíš :(( :wink:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod sovička » sob dub 18, 2009 16:41

Zbudy ty na mě vůbec nemyslíš s tím vysvětlením matrošů na ložiska :smt100
Uživatelský avatar
sovička
účastník
účastník
 
Příspěvky: 298
Registrován: pon dub 6, 2009 10:25
Bydliště: Brno

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod chonga » sob dub 18, 2009 19:10

... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod sovička » ned dub 19, 2009 8:43

díky :smt023
Uživatelský avatar
sovička
účastník
účastník
 
Příspěvky: 298
Registrován: pon dub 6, 2009 10:25
Bydliště: Brno

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod teoretic » pon dub 20, 2009 16:31

Tak jsem si ke svým starým bladům koupil dnes Crossfire 6.0 za myslím slušnou cenu 150 €, tak se těším, až jim o víkendu dám do těla ;)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » pon dub 20, 2009 16:37

Cena dobrá, budeš určitě nadšen jako tuso :supz:

no, cena :(( Záleží na tom, jak jsou aktualizovány e-shopy: http://shop.sportisimo.cz/in-line-brusl ... -6.0/6720/
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod ZbynekN » pon dub 20, 2009 18:27

Tak já na brusle zatím kašlu, protože mám strach ze zranění :oops:
ZbynekN
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5176
Registrován: ned kvě 6, 2007 10:12
Bydliště: Vrbice

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Filip » čtv dub 23, 2009 9:08

Ahoj,
když už ta debata běží, potřebuju koupit taky brusle - sice na nich vůbec neumím, ale vzhledem k tomu, že to je čím dál běžnější disciplína na survivalech, musím jít do nich - tzn. potřebuju je na občasné rychlejší přejetí cca 20 - 40 km, přičemž trénovat nemám v plánu víc než jednou týdně.
No a zahlídl jsem ve slevě tyhle, co vy na ně?

Brusle Rollerblade AERO II TFS - black/red (http://shop.heliasport.cz/index.php?tre ... emid=75095)
Brusle Rollerblade CROSSFIRE 4.0 - silver/orange (http://shop.heliasport.cz/index.php?tre ... emid=75064)

Dík moc...Fil
Filip
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: čtv kvě 29, 2008 11:32

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » čtv dub 23, 2009 12:25

Nevím, jak jsi pohybově nadaný či ne, zda jsi hrál hokej, jak jsi vysoký a těžký, zda máš dobré klouby (asi jo), ale přesto Ti poradím:

Z Tvého výběru:
a) Aero II TFS - starší typ (jak ta "skořepina", tak design), nižší modelová řada, menší a měkčí kolečka. Nelíbí se mi na nich ty nože se dvěma "prověsy". Já sám mám starší model Aero II (s kompozitovými noži - viz má Picasa), a ty měly lepší ventilaci (zespodu i zepředu než pozdější brusle), měly i Coolmax - ale Coolmax zrovna někdo koupil a skončil s RB spolupráci...Vhodnější pro začátečníky a lidi s nohami citlivými na otřesy. Jo, přilnavější kolečka - viz začátečníci a též lepší na kluzký terén. A bota tak nějak moc vysoko nad kolečky, působí na mne divně.
b) Crossfire 4.0 - vyšší kategorie, modernější design, ale nože dle mne také nic moc, hlavně se mi (nože) nelíbí. Trochu opak ad a) co se týče koleček a zkušeností. Jo, a mají je levnější zde, ale prověř si dostupnost...Nebo si lehce přidej (500 Kč) oproti Tvé původní ceně a ber ty, co má teoretic a tuso. Ale s nimi to už musíš umět...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » čtv dub 23, 2009 12:27

ZbynekN píše:Tak já na brusle zatím kašlu, protože mám strach ze zranění :oops:

...které si vždy a znovu obnovíš na kole, jako teď :evil: :wink:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Filip » čtv dub 23, 2009 13:33

zbuddy píše:Nebo si lehce přidej (500 Kč) oproti Tvé původní ceně a ber ty, co má teoretic a tuso. Ale s nimi to už musíš umět...


Přidat si můžu, ta pětistovka už asi nic moc neřeší, ale nazabiju se na nich jako naprostý začátečník? Nějaké počáteční nepohodlí překousnu, ale abych se dožil toho, že se na nich svezu:)...
Filip
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: čtv kvě 29, 2008 11:32

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » čtv dub 23, 2009 13:37

Odpověděl sis sám :wink:

tj. ber nižší
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Filip » čtv dub 23, 2009 13:40

:):)
Ok, tak jinak, co bys doporučil? Prachy nejsou nejzásadnější problém, ale zbytečně vyhazovat nechci. Takže něco, s čím můžu fungovat tak rok, než se naučím/než mě to přestane bavit/než se na nich přerazím. (ideálně něco, co seženu v Brně:) ) Dík...F
Filip
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: čtv kvě 29, 2008 11:32

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » čtv dub 23, 2009 13:42

Zajdi do Barnexu, je tam "náš člověk" nebo ke Hrazdírovi, oni Ti poradí. Nebo do "Lyžárny", která má v sezoně prodejnu a půjčovnu inline "BRUSLÁRNA" U Trabanta.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod ZbynekN » čtv dub 23, 2009 14:11

zbuddy píše:...které si vždy a znovu obnovíš na kole, jako teď :evil: :wink:


Je to smutné, ale je to tak
ZbynekN
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5176
Registrován: ned kvě 6, 2007 10:12
Bydliště: Vrbice

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » úte dub 28, 2009 7:24

Filip píše::):)
Ok, tak jinak, co bys doporučil? Prachy nejsou nejzásadnější problém, ale zbytečně vyhazovat nechci. Takže něco, s čím můžu fungovat tak rok, než se naučím/než mě to přestane bavit/než se na nich přerazím. (ideálně něco, co seženu v Brně:) ) Dík...F

Tak Ti doporučím Intersport, mají tam Rollerblade Spark XT (pozor, jsou tam dva typy Sparku), cena myslím 1990 Kč (možná víc - 2590 čijávím), má kolečka 80 mm, tvrdost 82 A, pro začátečníka optimal. Když je ojezdíš, můžeš tam dát až 84 mm kolečka (pro jistotu se podívej na nože). To je na "hypermarketový" typ (i když kvalitní značky) dobrá varianta, setkáš se také s tím, že tam jsou 80 mm kolečka a větší tam nedáš...Mají i oproti FILA, které jsem viděl v této cenové kategorii, tuto "feature"
"Pro větší kontakt s povrchem a lepší stabilitu má brusle zvláštní nízkou stavbu LO-Balance. Kdy podvozek rámu je se skeletem spojen v co nejnižším bodě. Těžiště brusle je tak více posunuto k zemi, což umožňuje brusle lépe ovládat a cítit terén. Zvýšenou citlivost ocení hlavně pokročilejší bruslaři, kteří při jízdě pocítí nový rozměr. Díky nízkému hliníkovému rámu je jízda na nerovném povrchu bezpečnější a plynulejší než na běžném (vysokém) uchycení rámu."

Jo, jeden typ bruslí Rollerblade (už si nevzpomenu), tam mají - OC Šestka, nevím jak ostatní Intersporty, označen na cedulce jako 82 mm, ale kolečka mají jen 80 mm! Já těm p(r)odavačům nic neřekl, ale přemohl jsem se :wink:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod mushabelka » stř dub 29, 2009 19:30

Zdravím,

měla bych také dotaz na koupi in-line bruslí pro začátečníka. Dá se říct, že jsem opravdový začátečník, bruslila jsem maximálně v dětství na ledě a od té doby (cca15 let) ne :( Nyní mě zlákala kamarádka a mě tento nápad chytl. Vzhledem k tomu, že jsem z Plzně, obešla jsem místní prodejny se sportem (zejména teda Gigasport, Hervis, Sportissimo) a vybírala, zkoušela. Moje požadavky původně byly cena do 3000 kč. Zkoušela jsem řadu značek, nejdřív mně sedl na nohu nějaký model od Fily, zkoušela jsem i K2 (myslim model Helena), ale ty mě zas až tak neupoutaly. Poté jsem zkoušela a docela se mně líbil model Fily - Primo plus lady za 2900 kč (kolečka 84mm/83A), ABEC 7. Poté jsem ještě vyzkoušela Rollerblady - modela Activa S (ale mají je s kolečky 90mm/84A, ložiska SG8). Ty se mě nakonec líbily, lepší pocit na noze než ty Fily, jsou za 3990, nyní by nakonec byly za cca 3300kč. Ale mám obavy z těch koleček 90mm...pro začátečníka moc. Po prodejně se na nich sice jezdilo příjemně,ale nevím nevím? Leda že bych si k tomu ještě koupila pro začátek menší kolečka, ale nevím , zda by to šlo?
Nyní jsem ještě v letáku koukala na Fila Carver 6O - ale nevím, co znamená aktivní ovládání pohybu upopisu těchto bruslí /(90mm/83A,active steering).
Jinak ještě něco ke mě..jsem naprostý nesportovec, proti Vám všem zde...občas vyjedu na kole, ale jinak nic moc. Takže proto mám obavy :) Ale nyní mám půjčené jedny brusle, ale neni to tak hrozné, jak bych čekala...zatim jsem nespadla...ale nohy se klepou :)

děkuji moc za rady Jana :)
mushabelka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 29, 2009 19:11

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod chonga » stř dub 29, 2009 19:58

kóónečně někdo ze západu :wink: :-({|= ahoj

pardón :wink:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Filip » stř dub 29, 2009 23:08

zbuddy píše:Zajdi do Barnexu, je tam "náš člověk" nebo ke Hrazdírovi, oni Ti poradí. Nebo do "Lyžárny", která má v sezoně prodejnu a půjčovnu inline "BRUSLÁRNA" U Trabanta.


Mno, tak jsem tě poslechl, ale nevím. Byl jsem nakonec v Lyžárně u Obilňáku, ta slečna o bruslích věděla zhruba co já, tzn. že mají kolečka - nabídla mi prostě ty, které měla v seznamu s mým číslem velikosti. S tím, že to je stejně všechno buřt. Nakonec mi vnutila právě ty Crossfire 4.0. - pravda, za 3000 litry, což je slušná cena.
Byl jsem na nich párkrát a nemůžu posoudit, jestli jsou ok - prostě tak nějak jedou:) Ale za snahu rozhodně dík, aspoň jsem si to tu trochu ujasnil, co a jak:) Fil
Filip
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: čtv kvě 29, 2008 11:32

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod teoretic » čtv dub 30, 2009 7:31

Kamarád si chce vyzkoušet a koupit pravděpodobně crossfire 4.0 nebo něco podobného v Praze - poradíte, kde v Praze mají v nějakém kamenném obchodě slušný výběr?

Dík

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Vojtos » čtv dub 30, 2009 9:15

Ahoj potřeboval bych nějakou reakci na tyhle dámské brusle vybíral jsem dle svých zkušeností, ale o téhle značce nemám ani tucha vycházel jsem ze specifikací.

http://www.bartsport.cz/damske-koleckov ... -pure-2008
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod sovička » čtv dub 30, 2009 9:44

Tuhle značku mám já, nejsem moc technický typ, ale vypadá to jako nástupce mých bruslí. Řekla bych hlavně to, že jsou opravdu rychlé. Asi by mohly mít lepší ložiska. A díky tvrdým kolečkům se na vlhkém povrchu docela smýkají. Jsou opravdu na sportovní jízdu. Za ideálních podmínek skoro všechny předjíždím.
Uživatelský avatar
sovička
účastník
účastník
 
Příspěvky: 298
Registrován: pon dub 6, 2009 10:25
Bydliště: Brno

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » čtv dub 30, 2009 11:07

Vy jste se najednou vyrojili, takže popořádku.

@ Filip: já jsem Ti doporučoval spíše tu Bruslárnu, i když jsem si vědom toho, že to z textu tak nevyplynulo. Doporučoval jsem Ti Lyžárnu/Bruslárnu, bo tam mají výběr. U Hrazdíry jsem nebyl, ale myslím si, že tam by měli znát mapu. A Barnex hodnotím celkem kladně z několika mých návštěv, Denisa má odtamtud výborné brusle, je tam "náš" Pavel Čermák atd." Obecně doporučuji Intersport a dejme tomu Gigasport dle toho, že v Praze mívají dobrý výběr bruslí a cen. S Crossfire 4,0 a za 3K bys měl být spokojený, ačkoliv mají na začátečníka dejme tomu velká kolečka. Ten Spark, co jsem Ti doporučoval výše, jsi asi už nestačil přečíst a tím pádem koupit.

@ teoretic (Crossfie 4,0 samozřejmě doporučuji, obzvláště to rychloupínání)
a) Heliasport Kobylisy - na to, že jsou dovozci Rollerblade, tak pražští p(r)odavači, co jsem naposledy zažil, o bruslích moc nevijó, hlavně o ložiscích. Ostrava je lepší.
b) JB Sport Dlážděná - dost široký výběr (Rollerblade, K2, Fila, myslím Powerslide, kdysi Salomon), ne vždy ceny lepší než hypermarketsporty, ale rozumějí tomu, hlavně můj oblíbený prodavač (a já jeho oblíbený klient) Mirek. JB Sport v Kobylisích neznám, byl jsem možná jednou, ale určitě také dobrý.
c) Gigasport Zličín - někdy dobrý výběr (mám odtamtud své druhé brusle), ale nyní myslím slabší. V Průhonicích jsem už dlouho nebyl (vzpomínám jen na předražená kolečka Salomon), Myslbek - už jsem dlouho nebyl. Ale tím, jak Gigasport nyní na svých stránkách podporuje inline, tak by měli mít nějakou nabídku.
d) Intersport - co tak znám, nejlepší výběr měli kdysi na Novodvorská Plaza, na OC Šestka relativně dobrý výběr (Rollerblade, Fila) - ale podavači nic moc. V OC Nové Butovice výběr celkem dobrý. ale jak kdyale minule se mi to nějak nezdálo a pospíchal jsem. Ale mají (jako na Pt) ty Rollerblade Crossfire 360. Na OC Butovice je i další obchod, Snowboardel, tam mají i K2.
Další drobné krámy už se mi nechce komentovat. To co jsem napsal také platí "s výhradou meziprodeje"

@ Vojtos: mají blbost v popisku, kolečka s tvrdostí 81 nejsou určitě "závodní". Jsou dost měkká, pro baby dobrá. Powerslide je celkem nová německá firma, snaží se dostat nahoru, mají závodní týmy a brusle, ale o kvalitě fitness bruslí - nevím, neznám, nezkoušel jsem. Ale nelíbí se mi ta vysoká stavba (oproti např. Rollerblade), kvalita nožů asi dobrá, když je to slitina Al a Ti...Ale chápu, že designově se mohou líbit, jsou bílé a nejsou zbytečně počmárané.

@sovička: Ty máš asi tvrdší kolečka oproti těm nabízeným.

@mushabelka: Jdi do těch Rollerblade Active, kolečka si můžeš samozřejmě dát na začátek menší. Zkus to rovnou v krámě, když to nepůjde, tak si přikup kolečka 80/80nebo81nebo82A, 78 mm se už hůře shánějí, hlavně ale ne hokejové :mrgreen:
I když jezdit se na nich také dá :D
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Rujir » čtv dub 30, 2009 11:28

zbuddy: Nemas link na nejaku stranku, kde by boli poriadne vysvetlene loziska a tvrdost koliesok? Od oznacenia, cez vhodne materialy atd. V tomto mam fakt chaoss. Dik.
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » čtv dub 30, 2009 11:43

Vy jste se najednou vyrojili, takže popořádku.

@ Filip: já jsem Ti doporučoval spíše tu Bruslárnu, i když jsem si vědom toho, že to z textu tak nevyplynulo. Doporučoval jsem Ti Lyžárnu/Bruslárnu, bo tam mají výběr. U Hrazdíry jsem nebyl, ale myslím si, že tam by měli znát mapu. A Barnex hodnotím celkem kladně z několika mých návštěv, Denisa má odtamtud výborné brusle, je tam "náš" Pavel Čermák atd." Obecně doporučuji Intersport a dejme tomu Gigasport dle toho, že v Praze mívají dobrý výběr bruslí a cen. S Crossfire 4,0 a za 3K bys měl být spokojený, ačkoliv mají na začátečníka dejme tomu velká kolečka. Ten Spark, co jsem Ti doporučoval výše, jsi asi už nestačil přečíst a tím pádem koupit.

@ teoretic (Crossfie 4,0 samozřejmě doporučuji, obzvláště to rychloupínání)
a) Heliasport Kobylisy - na to, že jsou dovozci Rollerblade, tak pražští p(r)odavači, co jsem naposledy zažil, o bruslích moc nevijó, hlavně o ložiscích. Ostrava je lepší.
b) JB Sport Dlážděná - dost široký výběr (Rollerblade, K2, Fila, myslím Powerslide, kdysi Salomon), ne vždy ceny lepší než hypermarketsporty, ale rozumějí tomu, hlavně můj oblíbený prodavač (a já jeho oblíbený klient) Mirek. JB Sport v Kobylisích neznám, byl jsem možná jednou, ale určitě také dobrý.
c) Gigasport Zličín - někdy dobrý výběr (mám odtamtud své druhé brusle), ale nyní myslím slabší. V Průhonicích jsem už dlouho nebyl (vzpomínám jen na předražená kolečka Salomon), Myslbek - už jsem dlouho nebyl. Ale tím, jak Gigasport nyní na svých stránkách podporuje inline, tak by měli mít nějakou nabídku.
d) Intersport - co tak znám, nejlepší výběr měli kdysi na Novodvorská Plaza, na OC Šestka relativně dobrý výběr (Rollerblade, Fila) - ale podavači nic moc. V OC Nové Butovice výběr celkem dobrý. ale jak kdy,ale minule se mi to nějak nezdálo a pospíchal jsem. Ale mají (jako na Pt) ty Rollerblade Crossfire 360. Na OC Butovice je i další obchod, Snowboardel, tam mají i K2.
Další drobné krámy už se mi nechce komentovat. To co jsem napsal také platí "s výhradou meziprodeje" a výměny p(r)odavačů. Prostě nechodím pořád po všech shopech s inlinami v Zasr.velkoměstě, protože to bych nedělal nic jiného. Navíc mám brusle vyřešeny...

@ Vojtos: mají blbost v popisku, kolečka s tvrdostí 81 nejsou určitě "závodní". Jsou dost měkká, pro baby dobrá. Powerslide je celkem nová německá firma, snaží se dostat nahoru, mají závodní týmy a brusle, ale o kvalitě fitness bruslí - nevím, neznám, nezkoušel jsem. Ale nelíbí se mi ta vysoká stavba (oproti např. Rollerblade), kvalita nožů asi dobrá, když je to slitina Al a Ti...Ale chápu, že designově se mohou líbit, jsou bílé a nejsou zbytečně počmárané.

@sovička: Ty máš asi tvrdší kolečka oproti těm nabízeným.

@mushabelka: Jdi do těch Rollerblade Active, kolečka si můžeš samozřejmě dát na začátek menší. Zkus to rovnou v krámě, když to nepůjde, tak si přikup kolečka 80/80nebo81nebo82A, 78 mm se už hůře shánějí, hlavně ale ne hokejové :mrgreen:
I když jezdit se na nich také dá :D
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod teoretic » čtv dub 30, 2009 12:13

@zbuddy: Děkuju moc, už to předávám dál.

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » čtv dub 30, 2009 12:30

@ Rujir:odpověď zde
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod amadeus » čtv dub 30, 2009 12:37

tedy suma sumárum, když vybrat brusle tak jít do Rollerblade?
mám starší inline, potvory se trochu roztáhly a nedají se pořadně stáhnout a noha v nich líta :(, čeká mé nákup nových inlinů :) Koukám nad Rollerblade, vidím to na řadu Recreation, ještě prolouskám tohle vlákno a předem díky za info.

Prosím, potřeboval bych doporučit, poradit ochranné pomůcky na inline, a cenove levně, proste nejakej ten plembák, nebo kokosák, něco na ruce atd.
Díky,
Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
amadeus
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1829
Registrován: pon dub 28, 2008 21:58

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » čtv dub 30, 2009 12:47

@ amadeus: otázky se mi tu začínají opakovat. O chráničích jsem psal tusovi, blembák - každý lepší cyklo in-molded, kokosák ne - zapaříš se. I když znám několik starších borců, co v nich jezdí i půlmaraton Berlin apod., a mají více vlasů než Ty :mrgreen:
Brusle v pořadí: Rollerblade, K2 or Fila, ale záleží na cenovém a výkonnostním levelu.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

PředchozíDalší

Zpět na In-Line v outdooru