Inline v outdooru

život v jedné lajně

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Hafi » ned čer 17, 2007 12:12

zbuddy píše:
Hafi píše:
zbuddy píše:V tunelu pod Vyšehradem nesesedají z kola :twisted:

no na kole moc nejezdim a tunelem pod vysehradem z vubec ne, ale i tak kdyz vidim nekde (tedy i v tunelu pod vysehradem) znacku "cyklisto sesedni z kola" tak je mi jasny jak by me to jak cyklistu deptalo. :ú

Ale vem si, že tam pomalu jede bruslař a nečeká bezohledného cyklistu :twisted: Ale nemusí to být inlajnista, stačí babička o holích :shock:

a proč tam neni "bruslaři, nasedni na kolo" :mrgreen: :lol:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod zbuddy » ned čer 17, 2007 12:15

Hafi píše:a proč tam neni "bruslaři, nasedni na kolo" :mrgreen: :lol:
nebo cyklisto, obuj si brusle :twisted:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod šíp » ned čer 17, 2007 17:48

ještě k té ohleduplnosti-mnoha cyklistům bych doporučila povinné absolvování autoškoly. aby věděli že se rpo ně vztahují předpisy stejně jako pro motoristy-takže na vedlejšce musí dát přednost apod.
taky nejradši jezdím polnačky a lesní cesty a po skalách- tam se potkáváme jen lidi stejné krevní skupiny- a i když je to úzká cestička, nikdy nevznikl problém s předností a ohleduplností.
viděla bych to tak,kdo jezdí jak prase na bruslích nebo na kole, zřejmě se stejně chová i v autě /pokud teda jezdí i autem/
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod chonga » ned čer 17, 2007 18:41

viděl bych to tak,kdo jezdí jak prase na bruslích nebo na kole, zřejmě se stejně chová i v autě /pokud teda jezdí i autem/
:wink:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Schnappi » čtv čer 21, 2007 12:33

Sice jsem na bruslích naposled stál někdy ve třech, čtyřech letech (pokud se dají populární "kačenky" považovat za brusle), ale z těch vašich řečí mě in-line začínají celkem lákat... :ú
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod zbuddy » čtv črc 19, 2007 16:05

Tak jsem myslel, že zde budu psát častěji, hlavně své zážitky z outdoorového ježdění v NDR aj., ale nestíhám...
Dnes jsem si udělal radost, měl jsem objednány V Heliasportu na odzkoušení 2 velikosti jedněch krásných brusliček, dnes mi volají, že přišly z centrálního moravského skladu, v prodejně mi navíc řekli, že ode dneška je 20% sleva :mrgreen: Takže z 8590 Kč dolů na 6872 Kč. (v krabici byla výdejka ze skladu a tam byla "VOC" 4530 Kč :twisted: )
Tady jsou, jen si na ně klikněte: Obrázek

P.S. Asi si jen tak v trenkách Craft Pro Cool (černých! :mrgreen: ) sjedu cestou do KL jedno kolco na Ladronce ...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod patentik » čtv črc 19, 2007 16:39

Kurna to existuje tak drahe brusle? Ja dal za ty moje 4990 kc a to me uz omyvalo - trosku neuvazena investice (ta moje) :((
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod zbuddy » čtv črc 19, 2007 16:43

patentik píše:Kurna to existuje tak drahe brusle? Ja dal za ty moje 4990 kc a to me uz omyvalo - trosku neuvazena investice (ta moje) :((


a speedařské Rollerblade Problade mají zlevněné ze 14,5 na 11,5 K Kčs...

a závodníci si nechají dělat buty na míru z karbonu za 500 -1200 €, a k tomu připočti nože, kolečka a keramická ložiska.....
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Rujir » čtv črc 19, 2007 16:44

Nu ked uz tak starostlivo udrzujes toto vlakno, tak nech je aj uzitocne. :mrgreen: Draha sa zamysla nad kupou novych korcul. Ide jej o cisto rekreacne korculovanie - rovna cesta, ziadne masakre alebo extra dlhe trate. Cena max 5000 - 5500,- Sk. (bacha, bavime sa o slovenskych korunach.) Co by ste odporucili? (Spolieham sa hlavne na nasho najvacsieho inline maniaka). Diky. *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod patentik » čtv črc 19, 2007 16:48

zbuddy píše:
patentik píše:Kurna to existuje tak drahe brusle? Ja dal za ty moje 4990 kc a to me uz omyvalo - trosku neuvazena investice (ta moje) :((


a speedařské Rollerblade Problade mají zlevněné ze 14,5 na 11,5 K Kčs...

a závodníci si nechají dělat buty na míru z karbonu za 500 -1200 €, a k tomu připočti nože, kolečka a keramická ložiska.....


no jo, ale pro nas turisty ... teda alespon pro me je tech 5000 tak akorat. holt nejak davam prednost kolu - na brusle v ostrave moc stezek neni a jezdit po meste - to by asi dobre nedopadlo :)
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod zbuddy » čtv črc 19, 2007 16:59

patentik píše:Kurna to existuje tak drahe brusle? Ja dal za ty moje 4990 kc a to me uz omyvalo - trosku neuvazena investice (ta moje) :((

Můžeš jezdit na neotevřené dálnici!

Za 5000 Kč už jsem loni koupil v půlce léta v Heliasportu Ostrava ve slevě tyto krasavce Obrázek
Rollerblade Crossfire 4D s posuvnými noži. Akorát jsem je (ty modré výztuhy a přezku) letos doprasil 2 pády ...
Naposledy upravil zbuddy dne čtv črc 19, 2007 17:23, celkově upraveno 1
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod zbuddy » čtv črc 19, 2007 17:05

Rujir píše:Nu ked uz tak starostlivo udrzujes toto vlakno, tak nech je aj uzitocne. :mrgreen: Draha sa zamysla nad kupou novych korcul. Ide jej o cisto rekreacne korculovanie - rovna cesta, ziadne masakre alebo extra dlhe trate. Cena max 5000 - 5500,- Sk. (bacha, bavime sa o slovenskych korunach.) Co by ste odporucili? (Spolieham sa hlavne na nasho najvacsieho inline maniaka). Diky. *


V prvé řadě vyrovnané duo Rollerblade - K2. Ještě se dají sehnat Salomony, ty mají dobré, ale úzké botičky. Oni první začali dělat malované babské nože a kolečka, letos i Rollerblade. Fily jsou také dejme tomu dobré v tom nižším fitnessu, boty mají víc "papučovité", což je na to takové "domácí" ježdění, ale zase není ta přesnost odrazu ap. Na minulém zájezdu jsme si navzájem vyměnili boty s průvodcem a udělali krátkou jízdu....Ale každopádně, znáš to sám z pohorek ap., každý má jiné kopyto a každému vyhovuje něco jiného. Krizová je hlavně oblast vnitřního kotníku, tam to často tlačí. Někdy se tomu dá odpomoci ortopedickou vložkou, která nohu zvedne nad oblast otlaku, nebo již dříve mnou (i jinými) zmiňovanými neoprenovými chrániči kotníků, což ale trochu zhoršuje dýchání nohy. Rollerblade je dobrý v tom, že má vyndávací botičky, takže je vyndáš ze skeletu, vysušíš ap. Navíc dělal a dělá v mnoha typech odvětrání boty i dole na podrážce (kromě větrání vpředu na botičce). Myslím si, že byste měli zajet do nějakého nejbližšího českého Intersportu, kde mají velký výběr, Gigasport také není špatný, ale prodavači už bruslím tolik nerozumějí, dělají to nárazovitě. Vlastně ještě Hervis. Pak speciálky - Heliasport Přerov, Olomouc. Pražský Heliasport prodává i Fila, takže může Tvoje kočena srovnat...http://www.heliasport.cz/

Takže buď tyhle designové Sugar free
nebo tyto low-endy pro začátečníkyGeo III

Hypermarkterové Nike Dolphin ap. nedoporučuji. Noname vůbec. V nejhorším v Intersportu Crazy Creek (moje první brusle, koupě 11.55 hod 1.5. 2005 :mrgreen: )

Teď začínají slevy, je to sice probrané, ale mohli byste mít štěstí. Blavu co se týče obchodů neznám....Nějaký ten HO, Brno, Zlín...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Rujir » čtv črc 19, 2007 18:06

No ja som zabudol dodat, ze zatial sa jej celkom pozdavali akesi K2 za 5500,-Sk a potom viem, kde je v BA znackova predajna Rollerblade, takze odporucenie ohladne Rollerblade uz mam a este keby si mi povedal, ci su nejake adekvatne K2, tak by mi to uplne stacilo. Zase do Prahy sa nam kvoli jednym korculam nechce. Inak ja mam K2 uz par rokov a absolutna spokojnost. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod patentik » čtv črc 19, 2007 18:28

zbuddy píše:Můžeš jezdit na neotevřené dálnici!


To je tez jedine misto o kterem vim - bohuzel docasne. Pak snad jeste komenskeho sady, idealne ale pres tyden dopoledne ... Oproti treba pardubicim je ta ostrava dost omezena - alespon co se tyce brusli
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod zbuddy » čtv črc 19, 2007 18:30

Rujir píše:No ja som zabudol dodat, ze zatial sa jej celkom pozdavali akesi K2 za 5500,-Sk a potom viem, kde je v BA znackova predajna Rollerblade, takze odporucenie ohladne Rollerblade uz mam a este keby si mi povedal, ci su nejake adekvatne K2, tak by mi to uplne stacilo. Zase do Prahy sa nam kvoli jednym korculam nechce. Inak ja mam K2 uz par rokov a absolutna spokojnost. :mrgreen:

Já přece neříkám, že do PH - píšu moravská města...
Kolegyně má K2, dobré, ale prý ji to nejde - neumí udržet tu hovnováhu...Zeptám se jí na typ...Ale s K2 také nic nezkazíš. Jo, zapomněl jsem napsat, že Fila má výborné originál kolečka, držáky. Ale pak už je neseženeš. Jo, nebožka má snad nějaké starší Fily a tam se dává mezi kolečko a nůž ještě vymezovací podložka ze silonu. Mně se to ale nezdá...Snad se to už nevyrábí.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod zbuddy » úte črc 31, 2007 10:14

tina napsal:
batoh je stary mestsky treksport a je na korculovanie dost nevhodny, ale nejak sa mi nechce kupovat lepsi, lebo tento mam rada Smile bedrak to ma iba obycajny popruh takze nie moc pohodlny, ale oblecenie derie hlavne spodny okraj batohu - tam sa mi uz aj zodrala cordura z toho. problem je ze specialne ruksaky na korculovanie su na cokolvek ine dost nevhodne lebo maju maly objem, tak ma prilis nelaka si taky kupit. ine ale nerataju so specifickym nahnutim tela pri korculovani a potom bedrak vychadza cez pas alebo podobne neprijemne.

Jo, batohy na bruslení jsou problém, také to vychytávám postupně. Záleží na tom, zda do něj/na něj dáváš i brusle, oblečení a tak, prostě odkud, kam, za jaké teploty a na jak dlouho jedeš. Ale můžu říct, že můj Camelbak Cross Ride 25 je téměř geniální, vešel jsem se do něj i na několikadenní zájezdy...A když jsem ho naložil vodou ap. a vážil , tak vím, že s plně naloženým by se moc nedalo jet, zvláště na krátkých nožích...Ikdyž jsem uvažoval kvůli pocení i o Vaude Alpine Bike Air buď 25+5 nebo 30+5, ten letošní model už nedře dolní hranou síťky, bo tam má meshové polštářky. A pokud bys nechtěla síťku, dělá se i v provedení s tunýlky Vaude Alpine Bike Vent 25+5, 30+5. Je fakt vychytaný a krásný... Myslím, že batoh na brusle se dá koupit, nelze trvat na univerzálnosti a musí se do toho něco vrazit..
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod tina » úte črc 31, 2007 10:28

ja chodim korculovat skor rekreacne - najcastejsie po praci sa povozit nejakych 15-20km po hradzi, takze v batohu obcas sedia aj pracovne veci (prinajhorsom notebook), a co som pozerala taketo specializovane batohy, tak by kapacita nestacila. okrem toho obcas celu hradzu bratislava - gabcikovo, to uz mi blby batoh viac vadi, lenze zase to nie je dost casto na novy batoh :(( no a druha vec je priserny vyber v miestnych obchodoch :(( taky ruksak uz treba poriadne vyskusat a napr. znacku vaude som tu tusim este ani nestretla. no raz sa nastvem a bude vylet do brna 8)
tina
účastník
účastník
 
Příspěvky: 220
Registrován: úte bře 6, 2007 13:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod zbuddy » úte črc 31, 2007 10:33

Ten můj Camelbak má polstrovanou přihrádku na NB, do bočních sítěk se dají upnout brusle, je fakt genitální, jen ty síťované záda chybějí...Bohužel jeho nástupci nejsou tak vychytaní, a Cross Ride se dělá jen 20 L. Camelbak, Vaude, možná i Deuter bych Ti doporučil. Na Camelbak se podívej na Progresscycle.cz, to jsou dovozci nebo na moji Picasa galerii, tam je mám...Ikdyž jen pár a mužské...

Máš SZ.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod tina » úte črc 31, 2007 10:44

a ked tam das NB tak ti este zostane miesto na pitivo, veci na prezlecenie, chranice a dalsie drobnosti? lebo toto je problem u vacsiny batohov, ze sa to nezmesti. no rada by som sietkovany chrbat ale zase neviem kolko vydrzi ta sietka, ci sa nevytaha a pod. no a keby sedel dobry ruksak tak na sietku kaslem, vydrzala som bez nej doteraz, vydrzim aj potom :)

odpovedala som ti na SZ.
tina
účastník
účastník
 
Příspěvky: 220
Registrován: úte bře 6, 2007 13:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod zbuddy » úte črc 31, 2007 10:53

tina píše:a ked tam das NB tak ti este zostane miesto na pitivo, veci na prezlecenie, chranice a dalsie drobnosti? lebo toto je problem u vacsiny batohov, ze sa to nezmesti. no rada by som sietkovany chrbat ale zase neviem kolko vydrzi ta sietka, ci sa nevytaha a pod. no a keby sedel dobry ruksak tak na sietku kaslem, vydrzala som bez nej doteraz, vydrzim aj potom :) odpovedala som ti na SZ.

NB a pitovo zároveň jsem tam nevozil, ale šlo by to, bo Camelbak strká vak zboku zad na rozdíl snad od všech jiných výrobců. Trochu se sto sice vytlemí, ale mělo by se to vejít. Schválně doma udělám pokus...Vak tam mám 3 L. stál mě 2005 (byl to model 2004) 1990 Kč, super cena....Máš pravdu, bez síťky se dá žít a nešlo by to dohromady s NB...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod tina » úte črc 31, 2007 11:02

super, vyskusaj a potom napis ako sa to zmestilo, my mame tiez 3l vak takze presne to potrebujem :) uz len potom zistit kde to tu maju, alebo aspon nieco podobne :(( inac cena za taky ruksak fakt dobra, tu teraz maju v dvoch obchodoch nejake zlavy tak by sa mozno tiez nieco pritrafilo. ten moj stary (teraz nehovorim o manzelovi :twisted: ) uz chudacik dosluhuje takze sa obzeram po novych, a keby bol nejaky schopny na korcule co by sa dal pouzit aj do mesta, tak by ma to celkom potesilo.
tina
účastník
účastník
 
Příspěvky: 220
Registrován: úte bře 6, 2007 13:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Rujir » úte črc 31, 2007 16:38

tina píše:...no a druha vec je priserny vyber v miestnych obchodoch :(( taky ruksak uz treba poriadne vyskusat a napr. znacku vaude som tu tusim este ani nestretla. no raz sa nastvem a bude vylet do brna 8)


Par Vaude batohov (par ako dva) som videl v Treklande a o dost lepsi vyber v Ahoj v prirode...
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod zbuddy » úte črc 31, 2007 19:02

Rujir píše:
tina píše:...no a druha vec je priserny vyber v miestnych obchodoch :(( taky ruksak uz treba poriadne vyskusat a napr. znacku vaude som tu tusim este ani nestretla. no raz sa nastvem a bude vylet do brna 8)
Par Vaude batohov (par ako dva) som videl v Treklande a o dost lepsi vyber v Ahoj v prirode...

Vaude prodávají Alpsport (Eliass), Rockpoint, Bart, různé cykloobchody.
Kvůli NB radím Camelbak, Vaude nemám, jen od dnes poslední funglovku Vaude Aquarius z Barta, heč! To je na lehčí jízdy...
Už jdu na ten svůj Camel...a pak se podívám v ProgressCycle nebo někde, kde je mají, zda to je u nových modelů stejné...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod zbuddy » stř srp 1, 2007 13:57

Co mi radí bratia s sestry? Jedu na 4 dny do Blavy, Rakouska a maďarského Slovenska (Gabčíkovo). Vypadly nám snídaně na intráku, prý je to blízko cyklobruslostezky. Nechce se mi kupovat var a ešusy a vařit blafy v kuchyňce. Prý tam je sice i vařič...Takže to vypadá na 3 snídaně a 3 večeře z vlastních zásob a v hospodách. Kolik mi radíte vyměnit Sk? S výhledem spotřeby zbytku na srazu OF MF, resp. kolik do Blavy a kolik na MF? I když by vlastně powerpavel měl říct, kolik stojí betle :((
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod tina » stř srp 1, 2007 14:16

zbuddy píše:Co mi radí bratia s sestry? Jedu na 4 dny do Blavy, Rakouska a maďarského Slovenska (Gabčíkovo). Vypadly nám snídaně na intráku, prý je to blízko cyklobruslostezky. Nechce se mi kupovat var a ešusy a vařit blafy v kuchyňce. Prý tam je sice i vařič...Takže to vypadá na 3 snídaně a 3 večeře z vlastních zásob a v hospodách. Kolik mi radíte vyměnit Sk? S výhledem spotřeby zbytku na srazu OF MF, resp. kolik do Blavy a kolik na MF? I když by vlastně powerpavel měl říct, kolik stojí betle :((


blizko cyklobruslostezky? to mate co za intrak, ekonomicky v petrzalke? :vom:
kolko Sk tazko povedat, tu nie su moc hospudky s dobrym jedlom, a navyse to dost zalezi od toho kolko a ake jedlo zvyknes jest. ak si dobre pamatam tak ceny v BA su asi take ako v prahe +30% a potom to este preratas na Sk :wink:
tina
účastník
účastník
 
Příspěvky: 220
Registrován: úte bře 6, 2007 13:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Rujir » stř srp 1, 2007 14:32

Tina trosku prehana, ale je fakt, ze BA nie je lacne mesto. Pochval sa, ktory intrak budes okupovat a poradime ti nieco blizsie. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod zbuddy » stř srp 1, 2007 14:50

Rujir píše:Tina trosku prehana, ale je fakt, ze BA nie je lacne mesto. Pochval sa, ktory intrak budes okupovat a poradime ti nieco blizsie. :wink:

Ty trubky v CK to údajně nevědí...Tak poraďte nezávisle na tom. Ty v Blavě náhodou v tu dobu nebudeš?
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Rujir » stř srp 1, 2007 14:53

zbuddy píše:Ty trubky v CK to údajně nevědí...Tak poraďte nezávisle na tom. Ty v Blavě náhodou v tu dobu nebudeš?


No to netusim, kedze si sa nepochvalil, ktora doba to bude. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod zbuddy » stř srp 1, 2007 14:56

Rujir píše:
zbuddy píše: Ty trubky v CK to údajně nevědí...Tak poraďte nezávisle na tom. Ty v Blavě náhodou v tu dobu nebudeš?

No to netusim, kedze si sa nepochvalil, ktora doba to bude. :mrgreen:

od zítřka, 2.8..
Podrobný program – in line
1. den
Bratislava. 42 km po Podunajské cyklostezce přes Bratislavu na Čunovo (20km) a zpět. Možnost zajížďky k modernímu kanoistickém kanálu na vodní nádrži Hrušov.
2. den
Okruh Podunajím 50/75 km. Po Podunajské cyklostezce a zpevněné hrázi vodního díla Gabčíkovo-Nagymaros, s kvalitním asfaltovým povrchem. Náročnější:pokračovat na 33.km ke Kyselici, kde je přívoz na pravou stranu Dunaje. Zde se přejede na Dunajský ostrov a proti proudu se vrátit zpět přes Vojku, Dobrohošť, hráz vodní nádrže Hrušov a Čunovo do Bratislavy.
3 .den
Okruh Podunajím – termální lázně Mosonmagyarovár - pouze na kole.
NA BRUSLÍCH: Bratislava – Hainburg. Délka etapy:33km
Po asfaltované Podunajské cyklostezce do historického Hainburgu v Rakousku. Návrat stejnou cestou (33 km).
4. den
Vídeň – Donauinsel, Prater.
Délka etapy: 30km – dle volby více, méně. Donauinsel je absolutním rájem pro in-linisty, měří přes 20 km a je protkán dokonale asfaltovanými stezkami a místy lemován bufety.
Dalším in-linovým rájem je známý zábavní park Prater , ke slavnému obřímu kolu lze po cyklostezce. Stejnou cestou zpět či dále po značené cyklostezce do samého centra Vídně, jejíž hlavní pozoruhodnosti leží na okružním bulváru Ringstrasse.
V novém a Starém Dunaji možnost koupání!
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Rujir » stř srp 1, 2007 15:36

zbuddy píše:
Rujir píše:
zbuddy píše:Ty v Blavě náhodou v tu dobu nebudeš?

No to netusim, kedze si sa nepochvalil, ktora doba to bude. :mrgreen:

od zítřka, 2.8..


Fuuu. Tak v BA sice budem, ale uprimne povedane neviem, ako na tom budem s casom, pac mam na krku veeelmi neprijemny deadline. Kazdopadne ak budem mat vobec nejaky cas, tak zajtra. Inak vas program na prvy den absolvujem pomerne casto. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

PředchozíDalší

Zpět na In-Line v outdooru