Off road brusle (kolečkové)

život v jedné lajně

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Off road brusle (kolečkové)

Příspěvekod mike » sob čer 25, 2022 22:13

Ciste ze zvedavosti: co maji kilometry spolecneho se zazivanim? Jeste bych chapal brisni svaly, ale na bruslich jsem nikdy nestal, takze netusim, jak jsou namahane. Pro mne v tomhle neni 40 a 50 km rozdil a urcite mi to pesky trva podstatne dyl, nez tobe na bruslich ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Off road brusle (kolečkové)

Příspěvekod lojzmen » úte čer 28, 2022 22:47

Už tuším Ďoubalík to psal v Turistické příručce, že existuje "zapomněljsemjaksetojmenuje", kdy po delší chůzi je průjem, z otřesů atd.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1083
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Off road brusle (kolečkové)

Příspěvekod mike » úte čer 28, 2022 22:56

Hmm, co je to delsi chuze? Nejdelsi denni trasu mam pres 21 hodin, z toho pres 16 ciste chuze a pres 12 hodin ciste chuze neni vyjimka. Nastesti mne nic takoveho nepostihlo ;-)

Zeptal bych se terminatoru, kteri chodi podstatne vic, ale tem muze tak maximalne vytect olej :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Off road brusle (kolečkové)

Příspěvekod lojzmen » stř čer 29, 2022 18:33

Tohle, pocení, jídlo, vedro - každý to má jinak.
Jedna rodina vymře na kovídka, druhá si skoro ničeho nevšimne.
Mne nevolnost z námahy asi nikdy nepostihla, zato vedro nesnáším.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1083
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Off road brusle (kolečkové)

Příspěvekod mike » čtv čer 30, 2022 1:25

Jo, ale tohle jsem dosud od nikoho neslysel, proto se ptam :) Ani tady na foru to myslim jeste nepadlo. Jestli to tak nekdo ma, tak mu teda nezavidim. Mne vadi jedine vic pohybu po vetsim jidle, takze vyrazit na rychlou vychazku hned po veceri je blbost, ktera krecema a uprkem do lesa skoncit muze :) Ale nejaka tycinka pres den mi vubec nevadi, klidne za chuze.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Off road brusle (kolečkové)

Příspěvekod Bobin » úte zář 6, 2022 16:55

Zdravím všechny příznice kolečkových lyží,
po dvou letech s lyžemi Skike Tour jsem se propracoval k delším trasám. Zjistil jsem, že ne všechno, co se dá projet na kole, je vhodné i pro lyže. Jezdím jen klasiku - soupaž a střídavě.

Jsem ze Znojma a mám v plánu ujet trasu ze Znojma do Břeclavi (cca 90 km), ale zatím jsem nenašel vhodnou trasu.

Letos jsem našel pěknou alternativu, o kterou se rád podělím. Jedná se o trasu Kojetice na Moravě - Znojmo, která má 62 km. Podrobnou reportáž najdete zde: https://youtu.be/y3G7lgNPx4w. Trasu najdete zde: https://mapy.cz/s/jezuvopafe. Cesta vlakem trvá cca 1 hodinu a je to bez přestupu.

Také přidám jednu nevhodnou, o které jsem si myslel, že bude v pohodě - na kole totiž žádný problém. Je to okruh Znojmo - vinice Šobes - Znojmo: https://mapy.cz/s/nefepafahu. Lesní cesty i polňačky jsou jakž takž v pohodě, ale jsou tam v obou směrech dost prudká klesání, která se dají ubrzdit jen s největším úsilím. Stehna mi brněla a vrněla.

Těším se, že někdo další dodá také nějakou pěknou trasu nad 30 km.

Díky za pozornost. Robert
Bobin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 6, 2022 14:24

Předchozí

Zpět na In-Line v outdooru