Nitecore

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Nitecore

Příspěvekod IvanaMartin » ned lis 9, 2014 11:52

Dobrý den běžci, běžkaři, pejskaři... Zakládám nové téma pro fanoušky svítilen a čelovek Nitecore. Já ji použávám s manželem na běhání už nějaký rok a pořád mám tu stejnou, bez oprav a reklamací. Pouze jedna výměna baterie, a to sy myslím že za tyroky taky není žádná hrůza. Manžel ji používá na běhání i na ryby a taky slouží super, jen on už 2 baterky, narybách jí dává víc zabrat. Ale už ji i utopil, několikrát upadla pořád šlape!!! Kdo má podobné pozitivní zkušenosti ať se ke mě přidá!!!!
IvanaMartin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 8, 2014 17:06

Příspěvekod budo » ned lis 9, 2014 13:38

To je neco jako fanklub? Bezvadny...

Asi je pouzivate fakticky hodne, že jo? Kdyz manzel za 'nějaký ten rok' spotreboval uz 2 baterky! :o)

~tapatalked~
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nitecore

Příspěvekod pickard » ned lis 9, 2014 14:40

No tak běhaj každej den po práci, že jo. Není lepší způsob, jak si po práci protáhnout mysl nebo jak to psali...
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: Nitecore

Příspěvekod Wolfi » úte lis 11, 2014 15:30

komické,
když nitecore teprve cca před rokem začal vůbec vyrábět čelovky respektive přišla na trh HC50 (1.11.2013) a HC90 kterou používají již x let prodává nitecore někdy od 24.3.2014
:-)

Ale jinak je to poměrně slušná značka, jen méně známá než Fenix. Každopádně se vyplatí to vzít rovnou z číny než přes nějaké prostředníky.
Mám od nich pár věcí takže na rozdíl od výše uvedených jsem trochu jejich fanda.
Dobrodružství začíná tam kde končí komfort.
Uživatelský avatar
Wolfi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 319
Registrován: čtv čer 10, 2010 7:48
Bydliště: Předměřice n.J.

Re:

Příspěvekod hlp3 » stř pro 31, 2014 10:32

budo píše:To je neco jako fanklub? Bezvadny...

Asi je pouzivate fakticky hodne, že jo? Kdyz manzel za 'nějaký ten rok' spotreboval uz 2 baterky! :o)

~tapatalked~



Nevím, jestli je vhodné nováčky na fóru takhle z vostra hned "setřít", i když pravda, někteří jedinci si v tom na různých fórech libují a mrskají si s tím svoje bezvýznamné ego...

P.S.: Pokud se nad tím zamyslím, logicky mě dojde, že bylo myšleno samozřejmě 2 nabíjecí baterie, to je 2 x 500 až 1000 nabíjecích cyklů...
hlp3
účastník
účastník
 
Příspěvky: 679
Registrován: stř dub 25, 2007 8:10
Bydliště: Pardubice

Re: Nitecore

Příspěvekod dudy » stř pro 31, 2014 13:04

Tak vzhledem k tomu, že jediné dva příspěvky uživatelky IvanaMartin byly na Nitecore, z toho hned ten první odkazoval na konkrétního prodejce a navíc od tý doby ani od ní ani písmenko, tak bych to viděl spíš na úmyslné spamování, než nováčkovskou chybu.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Nitecore

Příspěvekod hlp3 » stř pro 31, 2014 14:37

Jo tak už mě to je jasný, ne že by se uživatel "naštval" a už se tu neukázal, ale jednalo se o obyčejnou reklamu...

Takové příspěvky a uživatele bych rovnou mazal...
hlp3
účastník
účastník
 
Příspěvky: 679
Registrován: stř dub 25, 2007 8:10
Bydliště: Pardubice


Zpět na Světla a čelovky