Sáček/pouzdro na čelovku BD Storm

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Sáček/pouzdro na čelovku BD Storm

Příspěvekod Dowrin » ned kvě 25, 2014 19:53

Ahoj,
nedávno jsem si pořídil čelovku Storm od Black Diamondu, svítí výborně (oproti mé předchozí bludičce by svítila jakákoli výborně, ale to je jiný příběh). Problém je ten, že jsem od BD nenašel žádné pouzdro, ve kterém bych mohl čelovku nosit - hlavně kvůli ochraně proti poškrábání. Setkali jste se někdy s nějakým obalem jakékoli značky nebo má přímo BD pozdro, které jsem třeba nenašel? Jakékoli pouzdro by asi fungovalo, můžete sem prosím napsat vaše zkušenosti a hlavně: funguje to jako ochrana proti poškrábání?
Děkuji Dowrin.
Uživatelský avatar
Dowrin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned kvě 25, 2014 19:32
Bydliště: Doma a na koleji

Re: Sáček/pouzdro na čelovku BD Storm

Příspěvekod šíp » pon kvě 26, 2014 4:50

Mám tu stejnou čelovku už asi 3-4 měsíce a nosím ji buď volně ve vrchlíku batohu, nebo v malém síťovaném pytlíku. Poškrábání vůbec neřeším, mám ji primárně na kolo a tam se při jízdě v lese často nevyhnu střetu s nějakou větví.
Na přesun se dá čelovka jednoduše zamknout proti nechtěnému zapnutí a to je jediná věc, které bych se na Tvém místě bála.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Sáček/pouzdro na čelovku BD Storm

Příspěvekod Dowrin » pon kvě 26, 2014 9:42

Takže nějaké poškrábání vůbec nemusím řešit? Taky ji mám primárně na kolo, ale když ji dám do batohu (do toho vrchlíku), tak je tam spousta dalších věcí od nichž by se mohla poškrábat (klíče, nůž, ...). Říkal jsem si radši investovat do pytlíku, než si ji zničit...
Zamykání používám.
Uživatelský avatar
Dowrin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned kvě 25, 2014 19:32
Bydliště: Doma a na koleji

Re: Sáček/pouzdro na čelovku BD Storm

Příspěvekod Mirimon » pon kvě 26, 2014 15:50

Zdar no co prostě ji omotej řemínkem a stáhni gumičkou a škrábanců se bát nemusíš ;)
Uživatelský avatar
Mirimon
nováček
nováček
 
Příspěvky: 106
Registrován: sob pro 25, 2010 10:42
Bydliště: Ostrava

Re: Sáček/pouzdro na čelovku BD Storm

Příspěvekod Vachon » pon kvě 26, 2014 16:41

Ochranu čelovky (předpokládám že myslíš čočky) proti poškrábání jsem nikdy neřešil, respektive pokud by měla být někde společně s něčím škrábavým (napadají mě snad jen ty klíče, nůž mám v pouzdře), tak řeším to škrábavé (např. tak že dám klíče někam jinam), protože bych se víc než o čelovku bál například o sluneční brýle, které dávám do té kapsy taky (i když v pytlíku) a na rozdíl od klíčů je dobré mít čelovku nebo brýle při ruce.
Jde-li všechno podle plánu, stala se někde chyba.
Uživatelský avatar
Vachon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2261
Registrován: pát čer 3, 2011 12:01
Bydliště: matka měst

Re: Sáček/pouzdro na čelovku BD Storm

Příspěvekod dudy » pon kvě 26, 2014 17:28

Si jí strč do fusekle. :D
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Sáček/pouzdro na čelovku BD Storm

Příspěvekod mike » úte kvě 27, 2014 0:29

Vachon píše:Ochranu čelovky (předpokládám že myslíš čočky) proti poškrábání jsem nikdy neřešil...

Asi tak. Kdyz uz celovku nemam volne hozenou v batohu, tak jim mam v Ziplocu a to hlavne kvuli tomu, abych ji snadneji nasel, pripadne aby mi do ni nenateklo. Ziploc bude fungovat i proti poskrabani, jakkoliv je tohle nebezpeci imaginarni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Sáček/pouzdro na čelovku BD Storm

Příspěvekod Dowrin » úte kvě 27, 2014 20:06

Asi si už uvědomuju, jak jsem byl mimo. Když to neřeší většina lidí, nebudu to řešit ani já, snad se nic nestane a nepoškrábe. Díky všem za rady.
Uživatelský avatar
Dowrin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned kvě 25, 2014 19:32
Bydliště: Doma a na koleji

Re: Sáček/pouzdro na čelovku BD Storm

Příspěvekod šíp » úte kvě 27, 2014 20:10

Přesně tak.
Ještě k použití na kolo: osvědčilo se mi fixovat čelovku na helmě párem suchých zipů :wink:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno


Zpět na Světla a čelovky