Čelovka Led Lenser H7R

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Čelovka Led Lenser H7R

Příspěvekod Jirka K » úte lis 1, 2011 20:29

Už dávno jsem si koupil čelovku Led Lenser H7R. Minulý měsíc jsem se rozhodl napsat na ni recenzi. Až teď jsem se rozhodl na ni dát odkaz: http://jiri-kratochvil.9e.cz/index.php? ... nser%20H7R . Jelikož jsem byl z čelovky nadšený, je recenze psána v pozitivním duchu.
Jirka K
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte lis 1, 2011 16:33

Re: Čelovka Led Lenser H7R

Příspěvekod zbuddy » čtv lis 3, 2011 12:53

Čelovkám nerozumím, tuto recenzi jsem nečetl, ale doufám, že je kvalitnější, než jsou Tvé články o inline bruslích, kolečkách a ložiscích :twisted: :wink:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Čelovka Led Lenser H7R

Příspěvekod Jirka K » pát lis 4, 2011 0:39

Nechtěl bys napsat, co se ti na článcích nelíbilo a nějaké návrhy na zlepšení? Za konstruktivní kritiku budu rád :wink:

Některé mé články nejsou úplně doladěné, a proto u článků píši v patičce jejich důležitost (je to takové hodnocení dle kvality). O:)

Zdroje hodnocení typu článek je nekvalitní bohužel neberu v potaz dokud mi nejsou předeslány objektivní argumenty už proto, že nelze zlepšovat věci, jejichž nedostatky neznáme.

Na recenzi čelovky jsem už dostal hodně pochval, takže se zde o kvalitu nebojím :supz:

Ty jsi zatím jediný kritik mých stránek, tak jsem zvědavý na tvé návrhny! :wink:
Jirka K
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte lis 1, 2011 16:33

Re: Čelovka Led Lenser H7R

Příspěvekod pawn » pát lis 4, 2011 7:43

Ja zadnou kritiku nemam, recenze se mi zda byt docela objektivni (i kdyz tem elektro vecem az tak nerozumim), ale mel bych jednu vecnou pripominku - myslim, ze by mela byt v recenzi uvedena cena vyrobku, protoze to je informace nikoli nepodstatna.
Uživatelský avatar
pawn
nováček
nováček
 
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 7, 2005 10:02

Re: Čelovka Led Lenser H7R

Příspěvekod zbuddy » pát lis 4, 2011 9:25

@ Jirka K: "kritika ano, ale konstruktivní" - toto jsem slyšel léta za komunistů. Nehodlám zkoumat, zda mnou kritizované články jsi označil patičkou či co. Nejsem placený recenzent ani konzultant a na zlepšení Tvých stránek nemám zájem, jsou Tvé. Tož tak.

P.S. Nekritizuji Tvé stránky, jen jsem napsal názor na obsahy článků o "hardware" inline bruslí.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Čelovka Led Lenser H7R

Příspěvekod Jirka K » pát lis 4, 2011 15:06

pawn píše: myslim, ze by mela byt v recenzi uvedena cena vyrobku

Děkuji za konstruktivní názor, cena čelovky byla do recenze doplněna.
Původně jsem do recenze cenu nedával, jelikož se cena výrobků česem mění. Uvedl jsem místo toho odkaz na českého dovozce Led Lenseru, kde je cena vždy aktuální.
Jirka K
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte lis 1, 2011 16:33

Re: Čelovka Led Lenser H7R

Příspěvekod Jirka K » pát lis 4, 2011 15:16

zbuddy píše:@ Jirka K: "kritika ano, ale konstruktivní" - toto jsem slyšel léta za komunistů. Nehodlám zkoumat, zda mnou kritizované články jsi označil patičkou či co. Nejsem placený recenzent ani konzultant a na zlepšení Tvých stránek nemám zájem, jsou Tvé. Tož tak.

P.S. Nekritizuji Tvé stránky, jen jsem napsal názor na obsahy článků o "hardware" inline bruslí.


Promiň, ale jestli svůj názor nedokážeš zdůvodnit, je to pro mě, jako bys ho vůbec nenapsal. Články o kterých mluvíš, jsou založeny na fyzikálních faktech takže si za jejich pravdivostí stojím. Tvé komentáře mě nepřesvědčily, že bych měl na článcich cokoliv měnit.
Jirka K
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte lis 1, 2011 16:33

Re: Čelovka Led Lenser H7R

Příspěvekod budo » pát lis 4, 2011 21:16

recenzi jsem jen přejel myší ... nicméně by možná takto propracovaná recenze zaujala jiříka na fotonmagu a ledmanii :-) Máš s ním poměrně podobný sklon k pečlivému zpracování a tvá recenze může břinést uživatelům těch webů užitek.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Čelovka Led Lenser H7R

Příspěvekod tulak » pát lis 4, 2011 21:37

Tedy přiznám se, že mikrotužky mi jako neocenitelná praktičnost moc nepřipadají ...
Už se těším až zapomenu, že zapomínám .....
Uživatelský avatar
tulak
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1115
Registrován: ned črc 10, 2005 9:21
Bydliště: jinde než bych chtěl

Re: Čelovka Led Lenser H7R

Příspěvekod budo » pát lis 4, 2011 21:51

tulak píše:Tedy přiznám se, že mikrotužky mi jako neocenitelná praktičnost moc nepřipadají ...


taky k nim netíhnu, ale zas pokud mas kvalitni nabijecku a pouzivas eneloopy, je to celkem slusny.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Čelovka Led Lenser H7R

Příspěvekod Indy » sob lis 5, 2011 0:38

univerzalita tuzek a mikrotuzek je maximalni.

enelopy jsou v poho.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Čelovka Led Lenser H7R

Příspěvekod Vojtos » sob lis 5, 2011 9:04

zbuddy píše:@ Jirka K: "kritika ano, ale konstruktivní" - toto jsem slyšel léta za komunistů. Nehodlám zkoumat, zda mnou kritizované články jsi označil patičkou či co. Nejsem placený recenzent ani konzultant a na zlepšení Tvých stránek nemám zájem, jsou Tvé. Tož tak.

P.S. Nekritizuji Tvé stránky, jen jsem napsal názor na obsahy článků o "hardware" inline bruslí.


Hele Zdeňku nepru!ď zbytečně, já kdybych tě neznal tak mě timhle fakt vyprudíš. Faktem je že ta recenze čelovky je třeba pro mě zajímavá a obsáhlá..howgh
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Čelovka Led Lenser H7R

Příspěvekod Jirka K » pát lis 11, 2011 23:37

budo píše:recenzi jsem jen přejel myší ... nicméně by možná takto propracovaná recenze zaujala jiříka na fotonmagu a ledmanii :-) Máš s ním poměrně podobný sklon k pečlivému zpracování a tvá recenze může břinést uživatelům těch webů užitek.


Děkuji moc za tip! Jiřík mne přidal do svých odkazů.
Pozn: Ale Fotonmag se mi vůbec neozval.
Jirka K
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte lis 1, 2011 16:33


Zpět na Světla a čelovky