Petzl Myo XP

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Petzl Myo XP

Příspěvekod Aggy » sob zář 22, 2012 12:22

Ach jo, zrovna před nedávnem jsem si ji koupil přes net z druhé ruky, asi za 500kč. Říkal jsem si, jak bomba koupě to byla.. ](*,) a teď si čtu tohle..a k tomu mám tu verzi kablíku před opravou. No..teď abych koupil nějaký azbestový pytel a nebo se bál, že mi to chytne na hlavě...to je k vzteku.. :((
Uživatelský avatar
Aggy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 106
Registrován: pon zář 3, 2012 20:01
Bydliště: Plzeň 92% / Sušice 6% /Hodslavice 2%

Re: Petzl Myo XP

Příspěvekod kracvo » pát říj 5, 2012 18:09

proužek papírku do baterek na dlouhou cestu, pak ho vyndáš, zabráníš tak i vybytí baterií, vyndáš ho snadno, když ho necháš vykukovat a pak ji nechávej nahoře v báglu, aby se ti ten kabílek nelámal něčím těžkým, nebo nějakým tlakem v batohu a v klidu, ta šance že se to stane je asi malá.
Spi v leže!
Uživatelský avatar
kracvo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon kvě 4, 2009 20:05

Re: Petzl Myo XP

Příspěvekod skabry » pát říj 5, 2012 19:13

XPčko mám již řadu let, prožilo se mnou mnoho a doufám, že dále bude sloužit skvěle jako doposud. Jen během času přišly na trh čelovky a o něco vyšším výkonem, ale co se dá dělat, takový je vývoj.
skabry
nováček
nováček
 
Příspěvky: 66
Registrován: čtv úno 7, 2008 15:13

Re: Petzl Myo XP

Příspěvekod pepek » pát říj 5, 2012 21:50

Mně se na čelovku osvědčila plastová krabička s víčkem na potraviny, dají se sehnat i velmi malé velikosti, čelovka je v ní jako v bavlnce a vejdou se tam i náhradní baterky. Mám i větší bytelnou krabici s víkem s takovými zacvakávacími úchyty, kterou používám do velkýho batohu. Do ní dávám krámy co by se jinak mohly buď poškodit nebo zašantročit v batohu, krabice je akorát velká, že mi zabere dno batohu. Ale budu muset koupit novou, letos mi ji zničili v letadle cestou z Řecka (nechtěl bych vidět, co s těmi zavazadly vyvádějí, když se jim podařilo roh krabičky ze silného plastu rozdrtit na drobné úlomky, asi budu muset používat pancéřovou :)
pepek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned dub 24, 2011 15:18
Bydliště: Liberec

Re: Petzl Myo XP

Příspěvekod igracek2 » čtv led 31, 2019 21:28

Ahoj, tak musím přidat trochu zklamání z Petzl čelovek. Po geniálni první verzi Tikka XP, která se mnou prožila mnohé, než stařičká někde vypadla z batohu, mě hrozné zklamala nástupkyně. Strašné zpracování- místo gumového O kroužků škvíra, kterou bylo vidět na baterky, půl hodina klikání, než člověk rozsvítil nebo zhasl co a jak chtél a nakonec prasklé tělo po šetrné přepravě v batohu. Díky výhodné nabídce a nadšení z první verze jsem se rozhodl dát Petzlu ještě jednu šanci a koupil MYO RXP. Dosud jsem byl spokojený, ale najednou se vydrolil kousek plastu (spíš tvrdé gumy), který drží rozptylku ve vzpřímené poloze :x . Nevíte někdo prosím, kde by se ten kousek dal sehnat, nebo co s tím? Pokud nemají kablíky, pochybuju, že budou oficiálně prodávat toto...
igracek2
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned led 4, 2009 17:09
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Petzl Myo XP

Příspěvekod dudy » čtv led 31, 2019 22:14

To je panečku muzeální vlákno...
Po Petzlu nikdo sedm let nevzdech...
:mrgreen:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Petzl Myo XP

Příspěvekod mike » pát úno 1, 2019 1:42

Na jinych forech maji tohle:
necroposter.jpg
necroposter.jpg (48.41 KiB) Zobrazeno 10515 krát

Tady nam to ale nevadi, naopak. Nebudu premyslet na tim, co to o nas vypovida :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Předchozí

Zpět na Světla a čelovky