Výběr nové čelovky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod scinkk » stř říj 12, 2016 8:55

Ale stejnak, bez nahradni baterky? Nosim tu baterku v lekarnicce, respktive je to takovy ten sacek, kde jsou veci, o kterych vim, ze by se mohly hodit, mnoho z nich jsem nikdy nepotreboval a stejne je vzdy beru. Vzdy proste ten ziploc prehodim z batohu do batohu. Takze jsem ty veci, vcetne nahradi baterky nikdy nezapomnel. Naopak si jsem celkem jist, ze bych nekdy zapomnel neco nabit. V tomhle smeru nerazim cestu nabijecich baterek. Uz takhle se mi nekdy stalo, ze jsem vyrazil s malo nabitym fotakem atd. A hmotnost jedne lithiove AA fakt asi nema smysl vubec brat v potaz.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod booze » stř říj 12, 2016 8:58

Tu masivnost chapu, dost hreje a potrebuje chladit. Jak dojedu domu tak ji misto nabijecich Eneloopu koupim Energizer L91 Ultimate Lithium.
Tri mame Tiaru svitime stejne. Od soboty mam spotrebovane dve baterky Eneloop a dneska asi budu muset menit. Komplic jede porad na stejnou Energizer L91 Ultimate Lithium a druhy ma spotrebovane 3 Ikea Alkalicke.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod wawrik » stř říj 12, 2016 9:01

scinkk: O hmotnosť predsa vôbec nejde. Ale je to vec, na ktorú treba myslieť, navyše. Keď idem niekam nad tábor na kopec, alebo pre vodu, alebo hocikam bez báglu, čelovku beriem vždy. Asi trikrát sa mi už zišla. Takto by som k tomu musel prihadzovať ďalšiu vec, a to sa poznám, že zaručene niekedy zabudnem. Však pravidelne zabúdam pribaliť náhradné batérie trebárs do foťáku, alebo druhé rukavice (to ja musím), atď.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod Liborson » stř říj 12, 2016 10:38

ad HL50, jak je na tom ten plechovy drzak? Neni ostry ve smyslu, ze by neco proriznul? Camel bag, karimatku a pod?

Nemyslim, ze bych se s tim neco snazil prepizlat, spis, kdyzby na ni clovek sednul a podobne, jestli neprorizne neco pod tim atd. Povetsine mam celovku ve vrchliku, ale kdyz pak clovek funguje ve stanu a podobnych stisnenych podminkach, je to hned.

Dik
Liborson
nováček
nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte říj 11, 2016 18:11

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod mike » stř říj 12, 2016 18:39

Liborson píše:Pak se hodi nehledat jehlu v kupce sena, ale aspon neco velikosti kladiva :-p

To se ovsem trochu pere s tvym puvodnim pozadavkem na napajeni jednou AA :P

Liborson píše:ad HL50, jak je na tom ten plechovy drzak? Neni ostry ve smyslu, ze by neco proriznul?

HL50 ma, pokud vim, dudy. Jestli neodpovi tady, tak mu zkus napsat SZ.

booze píše:Tri mame Tiaru svitime stejne. Od soboty mam spotrebovane dve baterky Eneloop a dneska asi budu muset menit. Komplic jede porad na stejnou Energizer L91 Ultimate Lithium a druhy ma spotrebovane 3 Ikea Alkalicke.

Furt rikam, ze ty lithiove jsou zdaleka nejlepsi ;-) Nejvetsi kapacita, nejlepsi pomer kapacita/vaha, funguji v mrazech a proti alkalickym i pomer kapacita/cena.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49370
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod mike » stř říj 12, 2016 18:50

scinkk píše:Ale stejnak, bez nahradni baterky? Nosim tu baterku v lekarnicce, respktive je to takovy ten sacek, kde jsou veci, o kterych vim, ze by se mohly hodit, mnoho z nich jsem nikdy nepotreboval a stejne je vzdy beru. Vzdy proste ten ziploc prehodim z batohu do batohu.

Presne tak. Od jiste doby mam jeden ziploc, ve kterem je celovka, nahradni baterky a par dalsich veci (Tenacity paska, tenka repka...). Ziploc ma pevne misto v batohu, zevnitr ve viku, takze kdyz mi celovka chcipne, najdu i po hmatu nahradni baterky. Ty jsou v plastovem pouzdre na dve AA baterky a do pouzdra davam jen nove, vybitou z celovky dam do toho ziplocu, ale mimo pouzdro. To pak doma doplnim. Ziploc s sebou beru vzdy, takze mam baterku v celovce v nejistem stavu plus dve nove. Coz mi staci minimalne na 18 hodin sviceni, tedy libovolnou jednodenni akci s moznosti navratu az rano a tydenni akci v Alpach, na delsi vymenim jeste baterku v celovce a mam 27 hodin, coz staci na 14 dni v lete v Alpach.

wawrik píše:Ale je to vec, na ktorú treba myslieť, navyše. Keď idem niekam nad tábor na kopec, alebo pre vodu, alebo hocikam bez báglu, čelovku beriem vždy. Asi trikrát sa mi už zišla. Takto by som k tomu musel prihadzovať ďalšiu vec, a to sa poznám, že zaručene niekedy zabudnem.

A proto je potreba si to zaridit tak, aby zapomenout neslo. Viz vyse, vsechno v jednom ziplocu a ziploc je polozka v seznamu veci, ktera se musi odskrtnout (bez seznamu uz bych byl ztraceny a vzdycky neco duleziteho zapomnel).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49370
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod Liborson » stř říj 12, 2016 18:58

mike píše: To se ovsem trochu pere s tvym puvodnim pozadavkem na napajeni jednou AA :P


No sak rikam, ze nevim co chcu. Stary dobry baterky na 3 Decka co se jako kladivo pouzivat daly, to byly aspon baterky.

Ne ta domaci klido na neco vetsiho, ale zase dalsi nabijecka s dalsim kablem a dalsim konektorem. Prijde mi ze ona doba bezdratova ma k bezdratu daleko, protoze bez klubka kablu se neda nikam vyrazit.

I kdyz kdyz nad tim premyslim, tusim ze jsem kdysik cetl cosik o baterce co se da nabijet primo pres mikroUSB z klasicke nabijecky na telefen. To bych mohl pohledat. Myslim na doma, ne celovku.
Liborson
nováček
nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte říj 11, 2016 18:11

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod wawrik » čtv říj 13, 2016 9:52

Ak ti na doma nevadí výkonnejšia čelovka, pozri na Imalent HR20. Má nabíjanie cez USB, plynulú reguláciu jasu 1-1000 lm, napájanie z priloženej 18650.

So zľavovým kódom eihrlr je za 31 USD aj s poštovným a batériou (!). Za tu cenu experimenty veľmi nebolia.

Svetlo je trochu studenšie, ako by som chcel (5000 K), ale do prírody OK, mne osobne je príjemnejšie ako Wizard Pro v3. Plynulá regulácia je parádna, a ak sa mi podarí svetelný kužeľ dotunovať nejakým difuzérom alebo TIR optikou na podobný Zebre H600Fw, budem mať konečne vyriešenú kompaktnú čelovku nabíjateľnú solárnym panelom na 3-4-mesačný trek. Jediná chyba je, že nemá indikáciu stavu batérie.

Inak bateriek na 18650 s nabíjaním cez USB sú mraky - Klarus, Nitecore...
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod Liborson » čtv říj 13, 2016 12:10

wawrik píše:Inak bateriek na 18650 s nabíjaním cez USB sú mraky - Klarus, Nitecore...

Na klarus uz jsem se dival a porovnani je tam vlastne i s tim Nitecorem co zminujes. Na doma asi idealka.
Liborson
nováček
nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte říj 11, 2016 18:11

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod scinkk » čtv říj 13, 2016 18:34

Hm ta Imalent HR20 vypada fakt zajimave, ne ze bych ji uplne potreboval, ale to vyzkouseni plynule regulace me dost laka a treba by se mi vykonejsi celovka taky nekdy hodila. Asi si ji necham poslat pod stromecek :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod mike » čtv říj 13, 2016 18:57

Urcite nechej :) Zkusenosti by mne zajimaly. Bal bych se nepredvidatelnosti, podle oka jas neodhadnes a tedy ani spotrebu. Idealni by mi prisly prednastavene urovne (kolecko by tam mohlo treba zapadnout/cvaknout) a moznost regulovat i mezi nima.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49370
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod scinkk » čtv říj 13, 2016 19:29

Hm to by nemuselo byt spatne mit tam nejaky mechanicky ci cvakavy stupen pro par intenzit, pokud je to proveditelne. A jak pise warwik, indikator stavu baterie by taky potesil.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod wawrik » pát říj 14, 2016 6:23

Len si to rýchlo rozmysli, ten zľavový kód vraj platí len na prvých 100 ks. A za plných 50 USD to už nemusí byť také terno, Imalent mal spočiatku s ručnými baterkami trochu problémy s kvalitou.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod Rob71 » pát říj 14, 2016 8:43

Ahoj, včera jsem se byl na čelovku Fenix HL50 podívat a je to opravdu lehký mrňous . Je celokovová a kovový držák nevypadal nijak nebezpečně, že by něco mohl v báglu proříznout si nemyslím. Ovládání je velmi jednoduché, montáž a demontáž z pásku také. Co se týče svitu, tak jsme to zkoušeli jen v malé tmavé místnosti a nejnižší intenzita je dle mého pouze na jakous takous orientaci v nejbližším okolí, ale už střední intenzita (55 lumenů), kde je životnost 6,5h (AA), resp.9,5h (CR123A) se mi zdála natolik dostačující, že by byla vhodná i do složitějšího terénu. Nejvyšší intenzita je už super a úroveň Burst je maximální. Ale je to už samozřejmě na úkor spotřeby.
Bylo to ale fakt „laboratorní“ testování, tak bych si docela rád přečetl praktické zkušenosti zdejších uživatelů, protože o ní vážně uvažuji.
Nyní mám Fenix HP11, původně kupovanou na běžky, ale beru ji i na outdoor, ale má 4xAA, s rezervními je to 8xAA v batohu a to už se mi zdá dost. Ale svit a spotřeba je výborná.
Rob71
nováček
nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát srp 19, 2016 16:07

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod venkov4ever » pát říj 14, 2016 19:10

Jen tak z legrace jsem hledal něco echt výkonného a našel tohle...Fenix HP 15 UE mně prozatím postačí. 8)
"Šéfe, jestli mně nepřidáte, řeknu ostatním, že jste mně přidal."
Uživatelský avatar
venkov4ever
nováček
nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: stř čer 1, 2016 19:01
Bydliště: okres Litoměřice

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod scinkk » sob říj 15, 2016 19:29

Imalent HR20 > objednano
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod dudy » pon říj 17, 2016 9:23

Tak mě Majk poprosil (no poprosil... zprudil :twisted: ) esli bych neshrnul zkušenosti z dlouhodobého užívání HL50.
Tak tedy něco málo.
První co mě sere, je cena a dostupnost CR123 na českém trhu.
Ale tady nastupuje variant možnosti napájení AA, který hojně využívám.
Jinak zpracováním je, díky kovu, ta lucerna jinde, než třeba HL21R3. Vůbec bych se nebál odolnosti, neb všechno je tu kovový vč. držáku na hlavu a tak nehrozí ulomení žádného plastikového vehementu (difuzor HL20, držák lampy HL2..).
Nicméně je svítilna poměrně těžká (na to jak je malá).
Dalším příjemným bonusem je možnost vyjmutí lampy z hlavodržáku, které je ale pojištěné proti ztrátě. To už se mi osvědčilo, když jsem jebnul přilbou a čelovka vylítla z držáku. U HL21 by se, při takové mordě, pravděpodobně ulomily držáky lampy a vlastní tělo by se odporoučelo kamsi do údolí. Takhle zůstalo viset na gumě.

K vlastnímu svícení. Barva světla je příjemná a rozložení režimů tak akorát. Trošku zamrzí kratší dosvit. Ale není to žádná tragédie, já stejně dál nevidím.
Příjemný je široký kužel, který pohodlně vysvítí periferie (možná až moc), ale tady nastupuje fakt, že tohle řešení má i svá temná zákoutí.
Mlha!
V mlze husté tak, že by se dala krájet a možná ještě dál, je tahle čelovka v podstatě nepoužitelná. Na hlavě je to úplně na hovno a sejmutí z hlavy a nesení lampy dole řeší problém pouze částečně. Dokonce je, kvůli širokému kuželu, poměrně nepříjemný i pochod v chladných podmínkách, kdy se člověku kouří od dršky (a zapáleném cigáru ani nemluvím). Tohle v pohodě řešil difuzor (dejž mu pánbu zemi lehkou) u HL2.., kdy úzký kužel mlhu prořízl a neoslňoval.

Celkově se, podle mě, jedná o velice povedenou čelovku na běžnou turistiku či kolo (on ten dosvit cca 60m na režim 150 lumen je v podstatě stejný, jako potkávačky u auta).
Bohužel se, díky absenci difuzoru, respektive úzkého kužele, nejeví jako takový univerzál, jakým byly legendy HL20 HL21R2 či HL21R3.
Nicméně jsem rád, že vlastním obě a můžu je používat dle uvážení.
Když jdu se psem, nebo na výlet s rodinkou, na kolo, nebo do děr, beru HL50, protože, obzvlášť ve skupině, oceníš široký kužel. Na čundr, do skal etc. beru HL21R3.

Prostě, miku, nic objevného, co by tu už nezaznělo.
Buď rád, že máš HL20 a opatruj ji jako oko v hlavě, protože až Ti zdechne, budeš bez difuzoru, což bych já a asi ani Ty, nechtěl.

Hlasuji za to, že nebožka HL21R3 je (byla) nejlepčejší čelovka na světu.

viewtopic.php?p=405584#p405584

viewtopic.php?p=404918#p404918
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod mike » pon říj 17, 2016 15:58

:smt023 diky (a sorry za buzeraci ;-))

dudy píše:Buď rád, že máš HL20 a opatruj ji jako oko v hlavě, protože až Ti zdechne, budeš bez difuzoru, což bych já a asi ani Ty, nechtěl.

Jsem rad a mam ted dve, pricemz stale pouzivam tu prvni. Sice ovazanou repkou a s prilepenym difuzorem, ale na funkci to vliv nema.

dudy píše:Hlasuji za to, že nebožka HL21R3 je (byla) nejlepčejší čelovka na světu.

Jj, prvni HL celovkou nasadili vysokou latku a porad ji podlezaji :? Ono by to ani tak nevadilo, dokud HL20/21 vydrzi, ale od te doby uz jsou o kus lepsi LEDky a pri stejne spotrebe by svitila vic nebo pri stejnem svetle dyl vydrzela. Rozdil by byl uz v desitkach procent. Difuzor ma druha generace HL10, ale ta je moc mala. Jedna AAA a maly vykon... Skvele vypada HP25R, ale ta je pro zmenu moc velka. Chybi celovka na jednu AA s difuzorem ](*,)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49370
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod slezacekm » pon říj 17, 2016 16:12

home made difuzor na Zebru H52 :D
slezacekm
účastník
účastník
 
Příspěvky: 556
Registrován: pát srp 9, 2013 10:27

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod mike » pon říj 17, 2016 16:19

Myslis nejake lepici pasky? To je neprakticke. Vcera jsem prehazoval difuzor tam a zpatky na 100 m trikrat. Vzdycky, kdyz byl kus horsiho terenu (navlhle sutry), s difuzorem si lip vidim pod nohy, ale jinak chci svitit do dalky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49370
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod slezacekm » pon říj 17, 2016 16:33

Něco takového jsem měl na mysli, ještě jsem u toho viděl nějaké gumičky na zachacení za hlavu čelovky. Pohodlné to asi moc nebude.
slezacekm
účastník
účastník
 
Příspěvky: 556
Registrován: pát srp 9, 2013 10:27


Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod wawrik » čtv říj 20, 2016 16:44

A zaujímavá záležitosť pre tých, čo chcú nabíjať 18650 čelovku na cestách, ale nechcú vláčiť nabíjačku :D
18650%20GAW_zpsmuqr1wyw[1].jpg

Inak, vo vlákne na CPL sa to rozdáva, ak sa niekto chce zapojiť...
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Výběr nové čelovky

Příspěvekod FrantaKrajta » čtv říj 20, 2016 23:38

jednoznacne na tuzky, jsou vsude k dostani a kdyz dojdou eneloopy tak aspon obycejne alkalicke. Fenix, Zebralight, asi nej. Petzl je uz deset let technicky uplne out. Preferoval bych diody s teplejsim odstinem a vyssim CRI (index podobnosti spektra slunecnimu svitu, zjednodusene). Teplejsi a neutralnejsi LED je mnohem lepsi kdyz svitite skrz mlhu nebo mzeni, studeny odstin se dost odrazi a oslnuje
FrantaKrajta
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob říj 1, 2016 16:19

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod venkov4ever » pát říj 21, 2016 15:13

Kluci, máte někdo zkušenosti s těmito bateriemi? Dotaz dávám sem, protože jimi chci krmit čelovku. Doposud používám Eneloop 1900. Díky.

4 wawrik: Sakra, to je pech. Asi zůstanu u těch 19-stovek. Fungují skvěle, jen mně šlo o prodloužení doby, kdy mohu bez výměny baterií svítit bei voll Knödel. Díky za info. #-o
Naposledy upravil venkov4ever dne pát říj 21, 2016 16:00, celkově upraveno 1
"Šéfe, jestli mně nepřidáte, řeknu ostatním, že jste mně přidal."
Uživatelský avatar
venkov4ever
nováček
nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: stř čer 1, 2016 19:01
Bydliště: okres Litoměřice

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod wawrik » pát říj 21, 2016 15:42

Máme, ešte pod značkou Sanyo, ale sú to tie isté články. Okrem jedného mi už zdochli všetky. Myslím, že tie Eneloopy (prípadne PRO) sú lepší nápad.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod wawrik » pát říj 21, 2016 16:14

venkov4ever: tu zvykneme odpovedať ďalšou správou, nie editovaním predošlej... [-X Je v tom potom bordel.

Riešením sú čierne Eneloop Pro. Majú okolo 2400 mAh a vydržia rozhodne viac, ako tie, čo si linkoval. Myslím, že aj do čeloviek sú na vyššie odbery vhodnejšie.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod venkov4ever » pát říj 21, 2016 18:53

wawrik píše:venkov4ever: tu zvykneme odpovedať ďalšou správou, nie editovaním predošlej...

Sorry, mine... :-$ Hned se na to mrknu. Dík.
"Šéfe, jestli mně nepřidáte, řeknu ostatním, že jste mně přidal."
Uživatelský avatar
venkov4ever
nováček
nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: stř čer 1, 2016 19:01
Bydliště: okres Litoměřice

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod fps » pát říj 21, 2016 19:49

taky doporučuji do čelovky dle mně nejlepší nabíjecí baterky na trhu Panasonic Eneloop Pro, používám je v čelovce celoročně i v cca -20°C cca 3 roky, kdysi to byli Sanyo Eneloop XX, ty mám už cca 10, už je používám jenom v domácích přístrojích, ale stále skvělé drží kapacitu

P.S.
Panasonic před několika lety koupil baterie Sanyo, takže to jsou oboje stejné nabíjecí baterie
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod jirik29 » čtv říj 27, 2016 21:24

Ahoj Všichni. Nechci zakládat nové vlákno, a tak se vás ptám tady. Doufám, že mi tady ještě někdo poradí. Sháním čelovku do cca 2600,–, budu běhat/chodit po tmě po lesích a nechci šlápnout vedle (i na kole se někdy spustím ve tmě). Uvažoval jsem nad „Ledlenser H7R.2“, ale v posledních dvou dnech mě od ní pár lidí odrazovalo a prý aj míň svítí než levnější čelovky od stejné firmy např. Ledlenser Seo (ale zase ta 7letá záruka). Nechci nic vojenského, a chci, aby s to dalo koupit v ČR. Jsem nakloněn značkám, Ledlenser, Petzl, Luciferlights.net, Fenix, ..

Co požaduju:

- dobíjení přes usb, ať si nehraju a nekupuju pořád nové baterky
- čím větší svítivost, tím lepší (třeba s ní pojedu na kole po tmě i z kopce)
- čím větší časová výdrž svícení tím lepší
- malá hmotnost (přecijen ať si tu hlavu neukroutím) do 200g, míním běhat +-100km
- voděodolná, aspoň IPx4
- několik režimů svícení, teplé světlo, ..
- nějaká odolnost, aby se mi nerozkřápla, když mi vypadne z ruky
- + cokoliv co se hodí a dle vašich zkušeností.

Díík!!!
jirik29
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 27, 2016 21:14

PředchozíDalší

Zpět na Světla a čelovky