Geografické časopisy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Co čtete?

Koktejl
1
6%
National Geographic
4
25%
Lidé a země
5
31%
Outdoor magazín
6
38%
 
Celkem hlasů : 16

Příspěvekod berry » čtv říj 18, 2007 13:00

No právě proto si myslím, že je největší škoda toho vnitroredakčního rozpadu v LZ. Ty se profilovaly jako "cestovatelský" časák, ale se slušným geografickým přesahem a hlavně se zajištěním slušně nasazené laťky v oboru...
Když vono to je těžký. Místo jednoho slušnýho časáku si každej hraje na svám písečku. Geografická společnost... Kartografové mají taky minimálně dva ty významnější časáky, mezioborovky a geologové už úplně jedou mimo, cestovatelský jsou brány jako šitovka mimo obor, NG je populární a už dávno ne geografický... Geo jak by smet. Těžká věc.[/quote]

S tím nejde nic jiného než souhlasit ... těžký to život geografa :mrgreen: Koneckonců téměř v každém časopise najdeš něco z geografie ... ABC, Ohníček, NG, Vlasta, MAXIM :mrgreen:
berry
nováček
nováček
 
Příspěvky: 157
Registrován: čtv čer 21, 2007 6:12
Bydliště: MB

Příspěvekod Tomík » čtv říj 18, 2007 13:23

berry píše:S tím nejde nic jiného než souhlasit ... těžký to život geografa :mrgreen:


Eště že nejsu geograf :mrgreen:
Ja su mezioborovka :lol:
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod berry » čtv říj 18, 2007 14:11

Tomík píše:
berry píše:S tím nejde nic jiného než souhlasit ... těžký to život geografa :mrgreen:


Eště že nejsu geograf :mrgreen:
Ja su mezioborovka :lol:


Eště že já jsem geograf :mrgreen:
Ja nejsem mezioborovka :D
berry
nováček
nováček
 
Příspěvky: 157
Registrován: čtv čer 21, 2007 6:12
Bydliště: MB

Příspěvekod Tomík » čtv říj 18, 2007 14:17

berry píše:
Tomík píše:
berry píše:S tím nejde nic jiného než souhlasit ... těžký to život geografa :mrgreen:


Eště že nejsu geograf :mrgreen:
Ja su mezioborovka :lol:


Eště že já jsem geograf :mrgreen:
Ja nejsem mezioborovka :D


No, když to vezmu do důsledku, jsem na tom (z hlediska odborného časáku) výrazně hůř. Pravidelně beru jeden... Ve Španělštině... V angličtině vychází taky jeden velmi slušnej, ale za a/ v ní nejsem moc kovanej b/ je zaměřenej spíš za ten oceán.
Eště že nedělám řemeslo :mrgreen:
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Předchozí

Zpět na Outdoorová literatura a časopisy