Katalog outdoorového vybavení 2008 - co vám v něm chybí?

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Katalog outdoorového vybavení 2008 - co vám v něm chybí?

Příspěvekod -ant- » pát dub 11, 2008 19:07

Nedávno vyšel Katalog outdoorového vybavení 2008 a když jsem ho tak procházel, hned mě napadlo, že mi tam spousta firem chybí.

Když to vezmu zkrátka tak:
1) svrchní oblečení - divím se, že tam není HighPoint a když už se tam objevil i Klättermusen tak proč tam není Mammut nebo třeba můj oblíbený Arc'teryx?
2) oblečení zateplené - co takhle příště přidat třeba Sir Joseph?
3) prádlo - že tam není Moira, to mě fakt dostalo
4) boty - možná by neškodilo přihodit Raichle a třeba i Kayland by neuškodil jako zpestření...
5) batohy - žádný Deuter, žádný Corazon, žádná Gemma a dát batohy od Karrimoru jen do třídy do 40litrů, to je snad žert.
6) stany - to je asi nejlépe zastoupená oblast. Všechny co znám tam jsou.
7) spacáky - rozhodně mi tam chybí Prima!!!
8 ) karimatky - jo tam je vše co znám
9) vařiče - kde je VAR?
10) termosky - Sigg? Na obranu musím říct, že za láhve tam Sigg je. Tak alespoň že tak.
11) nože a nářadí - Je tam jen Gerber a Victorinox. A co můj Leatherman?
12) měřící přístroje a dalekohledy - zastoupen pouze Silva. Co Garmin s GPS, co Polar, Cassio???
13) helmy - pouze Petzl a Salewa. Jsou i jiní výrobci že.
14) jistící pomůcky (úvazky, ferátové sety, expresky, karabiny) - chápu že Petzl je někdo, ale proč tam sakra není alespoň Singing Rock
15) sněžnice - pouze MSR a Salewa. A co naše Sasquetch?
16) mačky a cepíny - pouze Dynafit, Salewa a Petzl. Co takhle Raveltik, Grivel, Black Diamond, Camp a Cassin?
17) hole - určitě bych tam uvítal Leki, když už je dělají v krkonoších

Tak shrnuto podtrženo, katalog naprd, když tam nejsou ani ti důležití čeští výrobci. Co s tim. Zahodit a plakat nad zbytečně utracenými prašulemi.

:(
Obrázek
Uživatelský avatar
-ant-
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv lis 30, 2006 13:33
Bydliště: Praha.

Příspěvekod jonza » pát dub 11, 2008 23:58

Mozna spatna a drza otazka, ale preci: Kdo si kupuje takovy katalog? Proc?
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Příspěvekod matob » sob dub 12, 2008 2:44

warmpeace takisto...
Uživatelský avatar
matob
účastník
účastník
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte kvě 23, 2006 15:59
Bydliště: Senica(SK)/Praha(CZ)

Příspěvekod tulak » sob dub 12, 2008 8:00

psal jsem jim dotaz: Zdravím, proč v katalogu 2007 a ani 2008 nejsou výrobky Deuter?
a lakonická odpověď:
V katalogu jsou pouze ty značky resp. firmy, které si prezentaci objednaly. Deuter zájem neprojevil.

takový katalog je opravdu na ........ no řekněme toaletu ..... k tomu není co dodat ........ :((
Už se těším až zapomenu, že zapomínám .....
Uživatelský avatar
tulak
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1115
Registrován: ned črc 10, 2005 9:21
Bydliště: jinde než bych chtěl

Příspěvekod lamaTor » sob dub 12, 2008 8:14

tulak píše:V katalogu jsou pouze ty značky resp. firmy, které si prezentaci objednaly.

Moc nechápu, čemu se divíte. Takovéto katalogy jsou v různých odvětvích spotřebního zboží a všechny udělané totožným způsobem-kdo si zaplatí, toho do katalogu dáme a tím mu uděláme reklamu. Kupovat něco takového, pokud se v tom odvětví člověk aspoň trochu vyzná, je úplně zbytečné, protože to je stejně jen reklamní leták v trochu jiné formě. :roll:
Uživatelský avatar
lamaTor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: sob čer 16, 2007 22:30
Bydliště: Ostrava, Brno

Příspěvekod Sirkka » sob dub 12, 2008 9:13

Možná si Deuter a jiní řekli, že reklamu nepotřebují. V dnešní době si spousta méně znalých najde info na netu nebo se rovnou zeptá v obchodě. Ale i tak podle mě katalog není špatný nápad :)
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Příspěvekod -ant- » sob dub 12, 2008 9:14

Jj je to tak. Nu což, peníze utraceny, s tím se nedá nic dělat. Tak alespoň že tam je popis jednotlivých materiálů, tak alespoň tam se dozvím něco nového.

A co se týče toho, že je to vlastně katalog placené inzerce, tak to jsem nevěděl. Myslel jsem že to má být soupis výrobků které jsou zastoupené na českém trhu :?
Obrázek
Uživatelský avatar
-ant-
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv lis 30, 2006 13:33
Bydliště: Praha.

Příspěvekod ONDRA » sob dub 12, 2008 10:25

možná to bude vypadat odměřeně, ale pokud ti tam tohle chybí tak si počkej na katalog Hudy a Rock point a budeš mít komplet. Tohle je podle mě i důvod, proč tam některé firmy chybí. Prostě se prezentují jinde.
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Příspěvekod -ant- » sob dub 12, 2008 10:51

ONDRA píše:...pokud ti tam tohle chybí tak si počkej na katalog Hudy a Rock point a budeš mít komplet. Tohle je podle mě i důvod, proč tam některé firmy chybí. Prostě se prezentují jinde.


Asi to tak bude...
Obrázek
Uživatelský avatar
-ant-
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv lis 30, 2006 13:33
Bydliště: Praha.


Zpět na Outdoorová literatura a časopisy