Kniha: Češi na K2

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Kniha: Češi na K2

Příspěvekod Tomík » čtv bře 6, 2008 14:04

Tak jsem právě dostal tuhle knížku. Název Češi na K2 je bez uvedení podtitulu sice trochu zavádějící, ale knížka je fakt hezká. Prostě další výpravná fotopublikace o jedné expedici… A na hřbetě je název uveden na pravou míru (Czech Mountaineering Expedition Ostrava 2007 – K2 8611 m n.m.). Krásný fotky, něco smysluplného textu... a poděkování sponzorům.
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Re: Kniha: Češi na K2

Příspěvekod mayya » čtv bře 6, 2008 14:15

Tomík píše:Tak jsem právě dostal tuhle knížku. Název Češi na K2 je bez uvedení podtitulu sice trochu zavádějící, ale knížka je fakt hezká. Prostě další výpravná fotopublikace o jedné expedici… A na hřbetě je název uveden na pravou míru (Czech Mountaineering Expedition Ostrava 2007 – K2 8611 m n.m.). Krásný fotky, něco smysluplného textu... a poděkování sponzorům.


...tož ji přines večer s sebou, jo?
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Tomík » čtv bře 6, 2008 15:55

@mayya: ty máš požadavků... Nesu ti balík od tea, chcvš abych přinesl knígu... a přitom nazaručuješ že v tý hospodě budeš...
:((
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod mayya » čtv bře 6, 2008 17:39

Tomík píše:@mayya: ty máš požadavků... Nesu ti balík od tea, chcvš abych přinesl knígu... a přitom nazaručuješ že v tý hospodě budeš...
:((


Právě mě odvázali od soustruhu, tož za chvilku ho vypnu a skočím se přidat aspoň na jeden čaj s medem.
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Tomík » čtv bře 6, 2008 18:05

mayya píše:Právě mě odvázali od soustruhu, tož za chvilku ho vypnu ...

Vypínám soustruh a jdu :-)
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod Dena » čtv bře 6, 2008 20:07

My jsme o nich nedávno slyšeli povídání přímo a naživo, bylo to na festivalu outdoorových filmů v Brně na BVV a bylo to moc fajn pásmo- oba dva dny =D> . Ti Ostravaci se fakt jenom tak nezdají, dokážou zabrat špónu a zviditelnit se, tam kdesi, ve výšinách .. :smt023 :wink: .
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod mayya » čtv bře 6, 2008 20:56

Knížka fakt moooc pěkná :smt023 .
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Tomík » úte bře 11, 2008 15:33

Dena píše:My jsme o nich nedávno slyšeli povídání přímo a naživo, bylo to na festivalu outdoorových filmů v Brně na BVV a bylo to moc fajn pásmo- oba dva dny =D> . Ti Ostravaci se fakt jenom tak nezdají, dokážou zabrat špónu a zviditelnit se, tam kdesi, ve výšinách .. :smt023 :wink: .


Jojo, chlapci se nezdají... ale JSOU!
Mám k nim (celý tý partičce) plnnou tykev oucty - dotáhnout takovej projektík, perfektně jej prezentovat, získávat prostředky na další (byť menší) a už vůbec nemluvím o tom KURVA kopci. Na ten bych se bál i se jen podívat...
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod Martini » úte bře 11, 2008 15:55

mayya píše:Knížka fakt moooc pěkná :smt023 .


jj,moc krásná...mám ji s věnováním od hlavního kápa Poldy Sulovského...ale o tom jsem se již před časem zminoval :ú
Kde je vůle,tam je i cesta
Uživatelský avatar
Martini
účastník
účastník
 
Příspěvky: 779
Registrován: ned bře 18, 2007 15:54
Bydliště: Kobeřice u Opavy(Prajzká)


Zpět na Outdoorová literatura a časopisy