Jaké znáte outdoorové časopisy?

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Jaké znáte outdoorové časopisy?

Příspěvekod Michal23 » stř dub 11, 2007 19:04

Co kdo čtete? *
Raději se vrátit, než jít špatnou cestou
Michal23
nováček
nováček
 
Příspěvky: 141
Registrován: úte led 2, 2007 21:12
Bydliště: Karvina

Příspěvekod Hafi » stř dub 11, 2007 19:22

everest mám předplacený, treking a outdoor se mi dostavaj do ruky v praci, tak si je vetsinou prolitnu ale vesmes nic moc...to na everst se dycky tesim a ctu to od zacatku do konce, skoro i vcetne reklam :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8423
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod rysy » stř dub 11, 2007 19:37

A pro lyzare doporucuji SNOW. Tuto teplou zimu jsem se aspon dival na pekne fotky.
rysy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte bře 13, 2007 21:28

Příspěvekod pripluv » stř dub 11, 2007 19:58

Karaf mi vozí Vertigo. Zatím vyšly dvě čísla a vypadá to poměrně dobře...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Hafi » stř dub 11, 2007 20:11

sem kdysi mel nejaky prdplaceny Adventuremag-prislo mi prvni ukazkovy cislo s katalogem kudrny(a vypadalo zajimave), tak jsem zaplatil rocni predplatny asi 400, s tim ze v cene byla nejaka knizka co jsem stejne chtel-knizka prisla, ale casopis nakonec nikdy nezacal vychazet a penize jsem z nich nikdy nevymlatil....pak jsem zjistil (bohuzel zpetne), ze ten vydavatel je pekna kurva, a podobne skoncilo nekolik jeho predchozich casopisu
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8423
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod kompik » stř dub 11, 2007 20:56

Montana a Outdoor pravidelně, sem tam Snow a Treking *
kompik
účastník
účastník
 
Příspěvky: 212
Registrován: čtv led 4, 2007 16:52
Bydliště: královehradecko

Příspěvekod Vilík » stř dub 11, 2007 21:51

Ke me se obcas dostava National Geografic, tak si ho prolistuju, prectu nejaky clanky a hlavne se podivam na hezky obrazky...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » stř dub 11, 2007 21:57

No predsa Krasy Slovenska. :smt023 :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Re: Jaké znáte outdoorové časopisy?

Příspěvekod djx1 » stř dub 11, 2007 22:44

Michal23 píše:Co kdo čtete? *


Panacku..tady ve Skotsku jich je tolik, ze se mi z toho hlava toci:-))) A to jsem si myslel, ze jich je v CR dost.
Ale moc nectu...nechal bych tam za ne vejplatu:-))))
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod Petras » čtv dub 12, 2007 1:14

Turista,Českopis a :oops: Hory doly :mrgreen:
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Příspěvekod Labash » čtv dub 12, 2007 4:38

Pravidelne Montanu, obcas Everest nebo Treking. :wink:
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Lenka » čtv dub 12, 2007 5:27

Pravidelně Everest, (skoro) pravidelně Outdoor, občas Montana. Taky mě celkem zaujalo Vertigo (z ukázek na netu), ale v obchodě sem ho ještě nikdy neviděla.
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » čtv dub 12, 2007 5:28

Lenka píše:Vertigo (z ukázek na netu), ale v obchodě sem ho ještě nikdy neviděla.

Vidíš a to mi jej tahá z Brna :mrgreen: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod patentik » čtv dub 12, 2007 5:57

Zrovna dneska vychazi od Outdooru Katalog outdooroveho vybaveni

Jinac ja Outdoor ctu sem tam, stejne jako Treking - to uz z principu bo je z Ostravy. Objednan mam jen Koktejl - sice oproti minulym rokum je dost komercni ale je za par supu. No a jeste odebiram Tyden - ale ten moc outdoor neni :(( :lol:
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Re: Jaké znáte outdoorové časopisy?

Příspěvekod Ježo » čtv dub 12, 2007 6:52

djx1 píše:
Michal23 píše:Co kdo čtete? *


Panacku..tady ve Skotsku jich je tolik, ze se mi z toho hlava toci:-))) A to jsem si myslel, ze jich je v CR dost.
Ale moc nectu...nechal bych tam za ne vejplatu:-))))


Panáčku, doporučíš mi nějaké. Za necelý měsíc se tam s přítelkou chystáme a rád bych si nějaké čtivo dovezl domů. Hlavně aby to bylo o přírodě, potěšila by ta UK+IRL (ale není podmínkou), za to je podmínkou slušná typografická úroveň a alespoň pár pěkných fotek.... Díky moc! (Mimochodem, ať jsem taky slušně OT, jaké počasí se dá očekávat ve Highlands v první polovině května? (Já vím, pořád pršet...) Zejména kolik sněhu a tak... Díky!
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod tesil » čtv dub 12, 2007 7:28

ještě tady nikdo nezmínil Lidé a hory
Uživatelský avatar
tesil
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1144
Registrován: čtv led 19, 2006 16:54
Bydliště: brno

Příspěvekod Hafi » čtv dub 12, 2007 7:40

tesil píše:ještě tady nikdo nezmínil Lidé a hory

joo ty si obcas prectu taky, ale myslim, ze podobne jako již zmíněný NG a koktejl neodpovidaj zadani "outdoorovy casopis"
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8423
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Hafi » čtv dub 12, 2007 7:55

Přípluv píše:Karaf mi vozí Vertigo. Zatím vyšly dvě čísla a vypadá to poměrně dobře...

koukam ze v prehledu clanku obou cisel co tam jsou vyveseny je neco o altaji a beluse...mas v tom prsty a delas si reklamu nebo to je nahoda? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8423
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod tesil » čtv dub 12, 2007 7:55

Hafi píše:
tesil píše:ještě tady nikdo nezmínil Lidé a hory

joo ty si obcas prectu taky, ale myslim, ze podobne jako již zmíněný NG a koktejl neodpovidaj zadani "outdoorovy casopis"

he? záleží na tom, co považuješ za "outdoor magazine"... ale to bys potom mohl taky vyřadit i to vertigo, montanu, everest...
leda, že bychom každej mysleli jiný Lidé a hory :-k :ú
Uživatelský avatar
tesil
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1144
Registrován: čtv led 19, 2006 16:54
Bydliště: brno

Příspěvekod Hafi » čtv dub 12, 2007 8:00

tesil píše:
Hafi píše:
tesil píše:ještě tady nikdo nezmínil Lidé a hory

joo ty si obcas prectu taky, ale myslim, ze podobne jako již zmíněný NG a koktejl neodpovidaj zadani "outdoorovy casopis"

he? záleží na tom, co považuješ za "outdoor magazine"... ale to bys potom mohl taky vyřadit i to vertigo, montanu, everest...
leda, že bychom každej mysleli jiný Lidé a hory :-k :ú

sorry, moje chyba...nedocet sem nazev ale jen prvni pulku....lide a hory sou samozrejme ok...k tem dvou jsem chtel zaradit Lide a zeme... :oops:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8423
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Kocajz » čtv dub 12, 2007 8:37

Občas si do vlaku koupím Lidé a Země http://www.lideazeme.cz/ Je tam víc čtení než v Nejšnu. :D
Optimismus pramení z nedostatku informací.
Kocajz
nováček
nováček
 
Příspěvky: 86
Registrován: stř lis 29, 2006 20:57

Příspěvekod brhel » čtv dub 12, 2007 8:41

čas od času, když je číslo o něčem, tak Země světa a jinak Treking, Turista, sem tam prolitnu nejakej skautskej casak, co se doma vali braskovi na stole...
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod pripluv » čtv dub 12, 2007 9:23

Hafi píše:...neco o altaji a beluse...mas v tom prsty a delas si reklamu nebo to je nahoda? :mrgreen:


Je to náhoda, já bych byl nejradši, kdyby tam nikdo nejezdil :wink: .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Jaké znáte outdoorové časopisy?

Příspěvekod djx1 » čtv dub 12, 2007 9:50

jezo píše:
djx1 píše:
Michal23 píše:Co kdo čtete? *


Panacku..tady ve Skotsku jich je tolik, ze se mi z toho hlava toci:-))) A to jsem si myslel, ze jich je v CR dost.
Ale moc nectu...nechal bych tam za ne vejplatu:-))))


Panáčku, doporučíš mi nějaké. Za necelý měsíc se tam s přítelkou chystáme a rád bych si nějaké čtivo dovezl domů. Hlavně aby to bylo o přírodě, potěšila by ta UK+IRL (ale není podmínkou), za to je podmínkou slušná typografická úroveň a alespoň pár pěkných fotek.... Díky moc! (Mimochodem, ať jsem taky slušně OT, jaké počasí se dá očekávat ve Highlands v první polovině května? (Já vím, pořád pršet...) Zejména kolik sněhu a tak... Díky!


Ty vago...ted jsi me zarazil:-) Jednou jsme meli nejaky o Skotsku...Videli jsme tam nejake trasy s mapama kousek od naseho bydla. Ale uz si nepamatuju. Jestli pujdu nekdy do zdejsi trafiky, podivam se. Ale nejlepsi bude, kdyz se tam pak stavis sam a proctes:-) Treba me prekvapilo, kolik je tady casopisu jen o lezeni. Climber cteme docela pravidelne. Spousta peknych fotek, spousta informaci.
Pocasi...:-) Skotsko. Ted tu treba tejden neprselo. Na podzim jsme zili v oblasti Perthshire. V podstate v horach. Prselo kazdy vecer. Ale neni to nejhorsi. Bud je to tady tak, ze prsi treba dva dny v kuse a pak treba zase dva dny ne. Ale casteji to bylo tak, ze kazdy den sprchlo, ale pak vylezlo slunicko. Coz je prijemne.
Priprav se na mlhy. Ty jsou tu fakt kazde odpoledne. Zvlaste v horach. Pokazde kdyz vylezem na nejaky kopec, tak je tam mlha:-) S tim souvisi i spatna orientace...spousta hrebenu je siroka a kdyz je mlha, jdes jak po fotbalovem hristi:-)
Obrázek
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod Ježo » čtv dub 12, 2007 10:05

djx1: Díky moc za info. Dle jména souboru fotky soudím, že stav sněhové pokrývky se dá odhadnout z fotky. Ještě kdyžtak poprosím o radu: mám s sebou táhnout cepín nebo vystačím s hůlkami? (první polovina letošního května) Díky!
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod -ant- » pát dub 13, 2007 9:33

Obrázek
Uživatelský avatar
-ant-
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv lis 30, 2006 13:33
Bydliště: Praha.

Příspěvekod djx1 » pát dub 13, 2007 9:50

jezo píše:djx1: Díky moc za info. Dle jména souboru fotky soudím, že stav sněhové pokrývky se dá odhadnout z fotky. Ještě kdyžtak poprosím o radu: mám s sebou táhnout cepín nebo vystačím s hůlkami? (první polovina letošního května) Díky!

Ja chodim bez hulek a cepinu.... Zatim jsme byli na kopcich, kde ti bohate staci jen nohy. Oni se tady do extremnich tras moc nepousti...jsou to chodaky. Jedine, ze bys sel cestou necestou:-) Ale treba na ostrove SKY je nejtezsi trek v UK a je tam i par lezeckych psazi. Vzhledem k tomu, ze tenhle ostrov je pry uzasny (hory, more), tak to tam musi byt parada...urcite tam chci:-))) Dokonce tak zkousime hledat job:-)
No kdyz se podivas na tu galerii, tak tahle mlha byla jen na vrcholu. A JEN tehda, kdyz jsme tam stali mi:-) Fakt. Zezdola je kopec focenej s azurove modrou oblohou:-) A to jak pred "vystupem" tak i po sestupu.
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice


Zpět na Outdoorová literatura a časopisy