Ochrana prirody na Slovensku - peticie

životní prostředí, člověk a zvíře

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Vlci » pát kvě 2, 2008 19:02

To simp:

Forum je ceskoslovenske. Mozete s nami sucitit, ale mozete nam aj pomoct aj ked peticiami (aspon tymi tu) nie. Ale ked sa prejdem po hrebenoch Tatier stretnem tam mozno viac Cechov ako Slovakov. Takze tvarit sa, ze sa Vas to netyka sa mi tiez nezda byt uplne namieste. Mne osobne teda urcite nie je jedno ako vyzera Sumava na porovnanie s Bavorskym lesom. A to tam vobec nechodim a ani v blizkosti neplanujem. (Sorry, ale opat pouzijem link, aby si kazdy mohol pozriet o com pisem: http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&g ... 9&t=h&z=15)
http://www.vlci.sk - diskusné fórum o prírode bez cenzúry.
Vlci
nováček
nováček
 
Příspěvky: 32
Registrován: pon úno 25, 2008 13:39

Příspěvekod šíp » pát kvě 2, 2008 19:08

brhel píše:Já u nás volil ODS a ted su nas.any, ze baba doktorka chce penize za to, ze mi koukne na nohu, kde jsem mel kliste, aniz by provedla jakesi klinicke vysetreni, ale petici delat nebudu a levici volit uz vubec ne. howg


nedá mi to se ozvat-budete mě určitě pranýřovat
proč jsi tam šel? tahat klíště? to si udělej doma ,nebo zaplat a nediv se
nebo jsi tam měl flek a bojíš se boreliozy? tak jsi tam oprávněně. ale jaké klinické vyšetření si představuješ? jako že ti koukne do krku nebo změří tlak, když řešíš eventuelní komplikace klíštěte?
omlouvám se za ostrost příspěvku, uznávám je to ode mě zaujatost, ale to je přesně to s tím se denně potýkám a zač mi lidi nadávají
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod simp » pát kvě 2, 2008 19:09

Víš Jane, ale já právě držím ideu té nepolitičnosti alespoň co se týče mých kamarádů z outdoorfora. Pokud bych řešil političnost, asi bych nenavštěvoval toto česko-slovenské forum. Jenže neřeším. Dokonce jsem rád, že tohle forum se jmenuje tak jak se jmenuje. Připomínkovat mi anonymně zrovna tohle není úplně fér.

Vliv politických rozhodnutí se samozřejmě týká i činností skupin v přírodě. To ale NIKDO v reakci na Vaše současné zkušenosti NEROZPOROVAL. Jenom Vám bylo řečeno, že jak to říct: Tohle forum to s Vámi nevyřeší... Ani podepsanou peticí ne.

Pokud jste zklamaní z Vaší politické reprezentace, volte někoho jiného. Třeba to dopadne i v rámci ochrany přírody a Vašich zájmů lépe. To je vše co Vám k tomu dokážu říci.

S.
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod simp » pát kvě 2, 2008 19:21

Takze tvarit sa, ze sa Vas to netyka sa mi tiez nezda byt uplne namieste.

Tohle je přesně to o čem mluvim. Ty na mě přenášíš odpovědnost za věci, o kterých rozhodovat nemohu. Nejsem občanem Slovenska. To že jsem turista v Tatrách mi žádný mandát nedává. Můžu se chovat pouze šetrně ke krajině, ve které jsem na návštěvě a reprezentovat tak slušnost svého státu. Nevím, jak jinak se mám vyjádřit. Nebo Němci v ČR rozhodují o ochraně přírody? Ale vy od nás asi chcete slyšet jenom povzbudivá slova, ne?

Petici může podepsat kdokoliv. To ano.
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » pát kvě 2, 2008 19:28

na žádost nejmenované osoby /na jeho přání/ tohle téma zamykám
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Člověk a příroda