Na každý prase se najde řezník....

životní prostředí, člověk a zvíře

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Na každý prase se najde řezník....

Příspěvekod pavproch » sob pro 29, 2007 20:11

Sledovali ste to?

Konečně!!! něgdo tym zasrancom (tentokrát z KRNAPu) zatrh tipec!

A dyby to šlo, tak dám na modlení, aby projeli i ten následnej soud o ušlej zisk a tím pádem pude celej Krnap do pr..ele (čti do bankrotu). Hooray!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod robi » ned pro 30, 2007 7:44

Kdyby se ten řezník našel na tebe!Jak můžeš podporovat takovou zhovadilost,jako jsou přiblblé koncerty na horách?Nechceš instalovat na každý kopec nějaký megareproduktor,aby bylo slyšet,že se lidé ,,baví,,?Lidi vy jste pro prachy schopni udělat úplně všechno?Co je to za individua,že jedou do hor za hlukem a řvaním,místo aby hledali klid a ticho?Chce se mi z vás zvracet.Možná jsou některé zákazy ochránců absurdní,ale když to tak vidím,tak opodstatněné.Na co se staví ve městech stadiony a haly na megakoncerty,když lidi jezdí dělat bordel do hor.Zbohatlíci už opravdu neví,co roupama dělat.Já pevně doufám,že vám to příroda co nejdřív vrátí i s úroky.Teda vlastně nám,protože i já jsem homo sapiens,i když se za to někdy stydím.Přívlastek ,,rozumný,, není vůbec na místě,lépe by bylo homo ,,debilis,,.Hlavně mi teď neříkejte,že jde o soukromý objekt a že si tam majitel může dělat co chce.A já bych dal na modlení,kdyby to chtěla projet paní advokátka.
robi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát lis 30, 2007 18:11
Bydliště: asi mám

Příspěvekod tuso » ned pro 30, 2007 8:30

@robi: Teď jsi trochu šlápnul vedle- i když pavprochův příspevěk k tomu svádí. On zrovna není typ na megakoncerty a mraky lidí v horách. Jeho reakce byla spíš jako zadostiučinění ohledně arogance pracovníků KRNAPu a jiných ochranářů. Bohužel to vyznělo tak, že schvaluje devastaci hor. Není tomu tak. Můžeš mi věřit, znám ho poměrně dobře.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod pripluv » ned pro 30, 2007 9:00

Ono, pokuta z preventivních důvodů zní tak nějak zvláštně :(( . Nevím, nakolik všechny ruší koncerty z Luční, jsou i koncerty, které jsou tišší než ostatní, těžko říct. Doprava lidí tam je věc druhá...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Clovis_CZ » ned pro 30, 2007 10:01

Koncerty at si tam pro me za me delaj jaky chtej, ale at se tam panstvo pekne dopravi po svych... :roll:
Uživatelský avatar
Clovis_CZ
nováček
nováček
 
Příspěvky: 77
Registrován: ned črc 22, 2007 12:54
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod pavproch » ned pro 30, 2007 20:01

tuso píše:@robi: Teď jsi trochu šlápnul vedle- i když pavprochův příspevěk k tomu svádí. On zrovna není typ na megakoncerty a mraky lidí v horách. Jeho reakce byla spíš jako zadostiučinění ohledně arogance pracovníků KRNAPu a jiných ochranářů. Bohužel to vyznělo tak, že schvaluje devastaci hor. Není tomu tak. Můžeš mi věřit, znám ho poměrně dobře.


ref arogance: neska ve zprávách - další ukázka: místní lidi, starostové obcí okolo, jihočeský kraj i hejtman a já nevím kdo ešče chtějí lanovku z Nové Pece na Hochficht, která by propojila českou a rakouskou stranu kopce - na jižní/rakouské je totiž parádní lyžařské středisko - a zkuste hádat, kdo je proti?

A zpátky k Luční boudě (ref tuso - btw, dík) Ano, to mě sere - kastování na " nás všemohoucí" a ostatní nesvépravný plebejce

Dnes je to zelená barva mozkové dutiny (mozek tam prostě být nemůže) = mám oprávnění hrát si na pánaboha.... dřív to byla červená knížečka se srpem a kladivem a ještě dříve lederhose a hnědá košile....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Aldo » ned pro 30, 2007 22:05

tak tak pravdu díš.
Stačí mi zmínka o ochraně přírody a tak podobně a dostávám osypky.
Přírodu je třeba chránit ale český způsob zdá se mi poněkud nezvyklý. :((
Péřové spacáky a oblečení do krutých podmínek. Jídlo do přírody. PROHORY.cz
Internetová půjčovna outdoorového vybavení PŮJČOVNA.PROHORY.cz
Horolezecké a skialpové kurzy. Lezecké pobytové zájezdy. HOROškola - HORSKESPORTY.cz
Uživatelský avatar
Aldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2314
Registrován: ned čer 24, 2007 18:59
Bydliště: Kousek od Beskyd

Příspěvekod robi » pon pro 31, 2007 7:01

Ale kdo dělá pro přírodu víc,paní advokátka určitě ne?Ta se snaží na přírodě napakovat.Takže Pavrpoch zvolil špatný příklad.
Bohužel i v KRNAPU se najdou tupci,protože jsou to zase lidé se svou nabubřelostí a sobeckostí.Ale lepší pár nesmyslných zákazů,než hory plné vyjící a ničící lidské smečky v rolbách a na skútrech.
robi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát lis 30, 2007 18:11
Bydliště: asi mám

Příspěvekod Cvrk » pon pro 31, 2007 10:13

@robi: Pavproch možná zvolil špatný příklad, ale ty jsi, myslím, "vyjel" zbytečně a brzo, aniž by sis ověřil, jak svůj hooodně obecný příspěvek Pavproch vůbec myslel. Navíc i tón tvého příspěvku nezněl dvakrát vybíravě, což se tu moc nepěstuje. Samo, že tu má každý právo vyjádřit názor, ale jsou tu určitá pravidla v rámci slušnosti. Diskuze ano, i když bývá ostřejší, ale urážky ne.
A teď mě zajímá, jestli uděláš to, co bych v tvém případě udělal já.

@all:soráček za OT
Carpe Diem! Lovte kapry!
Uživatelský avatar
Cvrk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2942
Registrován: ned led 22, 2006 12:56
Bydliště: OV

Příspěvekod kropt » pon pro 31, 2007 19:46

Nesouhlasim s Pavprochem taktéž. Zrovna tady na tomhle foru je hromada lidi co se toulá přírodou a určitě si všímáte v jak špatném a neustále se zhoršujícím stavu je. A ty zachovale kousky potrebuji tu nejprisnejsi ochranu - obvzlast u nás. Argumenty typu "na co nam ta priroda je, kdyz se na ni nemuzem podivat, jak ji maj ti zelení obšancovanou" jsou značně liché, příroda tady neni kvuli nám a neni její povinnosti nám sloužit jako kochadlo našim libidlům - a naopak naší poviností je ji zachovat, než bude pozdě a to i za cenu přísných zákazů a omezení.

PS: taky vám vadí kouřící komíny v průmyslových oblastech? A příjde vám směšný jak se banda lidi ala "zelená barva mozkové dutiny (mozek tam prostě být nemůže)" na ty komíny přivazuje a bivakuje na nich? Pokud ano, tak se pokuste vzpomenout na jakoukoli jinou akci proti znečištění vzduchu která by si získala nějakej ohlas v posledni době u nás ............ nic? Pak tedy dík za zelený radikály ze se aspoň někdo snaží, byť poněkud křečovitě.
Uživatelský avatar
kropt
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1510
Registrován: pát zář 28, 2007 20:35
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod chonda » pon pro 31, 2007 20:08

pavproch píše:ref arogance: neska ve zprávách - další ukázka: místní lidi, starostové obcí okolo, jihočeský kraj i hejtman a já nevím kdo ešče chtějí lanovku z Nové Pece na Hochficht, která by propojila českou a rakouskou stranu kopce - na jižní/rakouské je totiž parádní lyžařské středisko - a zkuste hádat, kdo je proti?

A to je podle tebe špatně? Že když všichni okolo chtějí, aby byla lanovka, tak že to ochranáři zakousnou - však od toho tam jsou, ne???
Nesouhlasím s tvým zadostiučiněním nad tím, že ochranáře někdo klepnul přes ruku, protože:
a) jestli odsoudí někdo KRNAP k náhradě škody, tak se to prostě zasanuje ze státních peněz (teda, já na daních zatím moc nezaplatil, ale tebe by to mohlo štvát docela slušně)
b) bude určitě úžasný pro přírodu, když se tam budou pořádat koncerty - několikrát tam jezdily rolby s návštěvníkama, ale teď už určitě nebudou...

Ostatně, podle mě by se měly návrhy posuzovat ne podle toho, kdo je předkládá, ale podle toho, co obsahují - a je mi úplně ukradený, jestli chytrou věc předloží zelený mozek, nebo knížka se srpem a kladivem, emigrant nebo blbec, který se náhodou trefí. Což ale taky zároveň neznamená, že je potřeba ochraně přírody kývnout na každou kravinu, kterou si vymyslí (komu by vadilo lezení ledů aspoň na pár lokalitách v ČR? Nebo povolení zimní hřebenovky Roháčů???)
A zákaz koncertů na Luční boudě podle mě správným byl, akorát bohužel nezákonným...
Každý den člověku přinese novou možnost, jak ze sebe udělat ještě většího vola.
chonda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 763
Registrován: pát srp 11, 2006 22:44

Příspěvekod pavproch » úte led 1, 2008 9:21

Ještě uvedu jeden (sic lokální, o to však zásadnější) problém a tím končím stímto tématem - nehodlám již dále dráždit zelené chřestýše bosou nohou.... :mrgreen: :

Mezi městy ValMez a Vsetín vede hlavní silnice první třídy (na které je provoz jako kráva). Cesta se nepřehledně a nebezpečně klikatí okolo řeky Bečvy a dnešnímu provozu už naprosto nevyhovuje. Každý rok se tam stane spousta havárek a umírají tam lidé.

Po asi 20letech snahy se podařilo dostat plány na výstavbu nové, bezpečnější cesty do státního rozpočtu a plánu výstavby rychlostních komunikací, podařilo se zajistit projekt, penízez EU atd. Až přišli ti zasrani a rozhodli, že se žádná cesta stavět nebude, protože je tam přece nějaká tůňka se žabičkama a ty by přišly o svůj biotop. Takže tam dál umírají lidé.

Howgh!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Aldo » úte led 1, 2008 11:05

@powerproch K..a nemůžeš srovnávat krásné zelené žabičky s tím lidským degenerovaným plevelem. :roll:

PF 2008 :lol:
Péřové spacáky a oblečení do krutých podmínek. Jídlo do přírody. PROHORY.cz
Internetová půjčovna outdoorového vybavení PŮJČOVNA.PROHORY.cz
Horolezecké a skialpové kurzy. Lezecké pobytové zájezdy. HOROškola - HORSKESPORTY.cz
Uživatelský avatar
Aldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2314
Registrován: ned čer 24, 2007 18:59
Bydliště: Kousek od Beskyd

Re:

Příspěvekod cgrim » ned kvě 31, 2009 16:36

pavproch píše:Ještě uvedu jeden (sic lokální, o to však zásadnější) problém a tím končím stímto tématem - nehodlám již dále dráždit zelené chřestýše bosou nohou.... :mrgreen: :

Mezi městy ValMez a Vsetín vede hlavní silnice první třídy (na které je provoz jako kráva). Cesta se nepřehledně a nebezpečně klikatí okolo řeky Bečvy a dnešnímu provozu už naprosto nevyhovuje. Každý rok se tam stane spousta havárek a umírají tam lidé.

Po asi 20letech snahy se podařilo dostat plány na výstavbu nové, bezpečnější cesty do státního rozpočtu a plánu výstavby rychlostních komunikací, podařilo se zajistit projekt, penízez EU atd. Až přišli ti zasrani a rozhodli, že se žádná cesta stavět nebude, protože je tam přece nějaká tůňka se žabičkama a ty by přišly o svůj biotop. Takže tam dál umírají lidé.

Howgh!


Já jsem pro zachování více takových zatočených cest. Ne proto, aby lidé umírali, ale aby se naučili jezdit pomaleji a uvědomili si, že svět nepatří nám ale naopak. Ti lidé tam snad neumírají kvůli té silnici ale kvůli tomu, jak se na ní chovají. Nebo snad budeme rozpouštět v zimě sníh, aby laviny nezabíjely lidi? Asfaltovat úplně každou cyklostezku, aby se cyklistům nestalo nic při jízdě přes kořeny a kamení? To je přeci podobné. =;

Stavět do nekonečna nové a větší silnice není řešení. Tímhle tempem bychom za chvíli měli celou naši matičku zemi pokrytou asfaltem a železobetonem. Do jakýho lesa a na jaký hory bychom pak chodili? :cry:
Obrázek
Uživatelský avatar
cgrim
nováček
nováček
 
Příspěvky: 76
Registrován: ned kvě 31, 2009 9:04
Bydliště: Orlické hory

Re: Na každý prase se najde řezník....

Příspěvekod cgrim » ned kvě 31, 2009 16:45

Když už jsme u těch prasat a řezníků - kdy se najde nějaký řezník na kuřáky? :-k Ze všeho bordelu po lesích, krajů cest a silnic, autobusových a vlakových zastávek, ... jsou všude nejvíc ze všeho vajgly a krabičky od cigár. Po tomhle nepříjmeným pohledu mám kolikrát pocit, že i ostatní bordel (flašky, pneumatiky, pračky, televize, ...) musí pocházet taky od kuřáků. Zvyknou si na odhazování vajglů a pak už to tak jde se vším? Nevím ... mám jen takovou domněnku. Samozřejmě se najdou výjimky. Setkal jsem se ve skalách s lidma, co nedopalky z cigár házeli do speciální krabičky a tu pak vysypali do kontejneru. Když už musí kouřit, tak alespoň víc takto ohleduplných :prayer:
Obrázek
Uživatelský avatar
cgrim
nováček
nováček
 
Příspěvky: 76
Registrován: ned kvě 31, 2009 9:04
Bydliště: Orlické hory


Zpět na Člověk a příroda