Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Diskuse o ochraně přírody - pro a proti 2

životní prostředí, člověk a zvíře

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Diskuse o ochraně přírody - pro a proti 2

Příspěvekod mike » stř říj 23, 2019 18:05

@apuka: psal jsem Budu delat dablova advokata. Myslel jsem, ze vis, co to znamena a k cemu je to dobre. No tak teda ne. Rozhodne to nema vzbudit hysterickou reakci, jakou jsi predvedl :roll: Takze zareaguju jen na tohle:
apuka píše:
mike píše:Coz samozrejme neznamena, ze neni, ale dokazuje se opak.
Promin, ale toto mi silne pripomina, ze jsem o par prispevku vyse psal

Nevim, co ti to pripomina, ale tohle je obecny princip. Dokazuje se existence, nikoliv neexistence. Protoze to jinak ani nejde. Zkus dokazat, ze Velky Grco neni buh vsemohouci. To nejde. Proto je na nem, aby dokazal, ze je. Treba vymazanim tohodle prispevku :twisted:

Druha vec je neco jako predbezna opatrnost, ta se obcas zanedbava (lepsi priklad, nez DDT, je tetraethylolovo v benzinu), obcas prehani. Tady ovsem nema moc smysl, jelikoz mikroplasty tu s nama uz jsou a nerozhodujeme se, jestli kvuli tomu plasty pouzit nebo ne.
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod grco » pát říj 25, 2019 7:22

Ja vam nic dokazovat nemusim, to je pod moju uroven. :)
grco
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod apuka » pát říj 25, 2019 10:01

K tem ruznym taskam jeste jeden clanek, jsou tam napr. i duvody, proc Billa prestane prodavat papirove tasky.
mike píše:@apuka: psal jsem Budu delat dablova advokata. Myslel jsem, ze vis, co to znamena a k cemu je to dobre. No tak teda ne.
Vim dobre, co to znamena - jenze ve Tvem pripade to silne vypada jako pouhe hrani se se slovami, aby ses mohl vymluvit, ze to neni Tvuj nazor. Pricemz ale predtim i potom jen potvrzujes, ze cos napsal "jako dabluv advokat" je to, co si myslis sam, nebo se tomu alespon velice silne blizi. (Cely tento princip je u Tebe docela casty, abys neco nejak velice silne naznacil (nebo nekoho citoval/obhajoval - jako toho "dabla") ale aby to nevyznelo primo, zes to napsal nebo ze je to Tva myslenka. Jen podle toho se dal ridis.) Proto ta reakce.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak

User is Online!

Příspěvekod mike » pát říj 25, 2019 19:28

@grco: :smt023 tuhle reakci jsem cekal ;-) Ale kdybys chtel (a mohl), tak to dokazat muzes. Na rozdil od apuky, ktery opak dokazat nemuze. A o to mi slo.

@apuka: aha, zapomnel jsem, ze mi ctes myslenky :roll: Nebo si spis do mne projektujes sve uvazovani. Uplne nesmyslne, kdyz na neco mam nazor, tak se ho nebojim napsat primo. Myslim, ze prikladu je tu az dost.

apuka píše:Cely tento princip je u Tebe docela casty

A ja bych zas rekl, ze docela casto polemizujes s tim, co nikdo nenapsal ani nemyslel a jen se to vylihlo v tve (pokazene) hlave :?

Ten clanek o taskach mi prijde jako kompilat z tech, co uz tu byly odkazovane.
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod mike » ned lis 17, 2019 20:27

Byznys třída v letadlech by měla být zakázána, říká šéf Wizz Airu Její cestující totiž za sebou v porovnání s pasažéry z ekonomické třídy nechávají dvojnásobnou uhlíkovou stopu.

Jj, vsichni do dobytcaku s prolomenyma sedackama od kolen. Neni nad to najit krasne "zelene" argumenty, ktere poskodi konkurenci :vom: Bych ho hajzla privazal do jeho vlastni sedacky, jak dlouho to vydrzi.
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod mike » čtv lis 21, 2019 5:07

Boj proti větrným mlýnům
Přijde mi absurdní, že Evropa s takovou chutí couvá od moderní technologie (atom) k něčemu, co je ve své podstatě extrémně zastaralé.

(dalsi pekna ilustrace toho, co jsem psal nekde vys)
mike
Moderátor
Moderátor

Předchozí

Zpět na Člověk a příroda