BRAVO! pre Primus

zkušenosti, rady, dotazy.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

BRAVO! pre Primus

Příspěvekod Rujir » pát dub 18, 2008 14:55

Tak sa zase raz podarilo niekomu potesit ma. Na ebay som kupil za par dolarov benzinovy varic (Primus Multifuel), ktory mal jedinu chybicku - chybal mu "knot" tj. ta plstenna hlupost, ktora nasiakne benzinom. Na zapade je to hlupost, ktora sa da kupit za par supov. Tu sa predava len a jedine v service kite, ktory stoji viac ako ma stal cely varic.

Toz som napisal do Primusu, ci mi nevedia poradit, ako by som sa k jednemu knotu dopracoval. Pisal som v utorok a dodnes som nedostal odpoved. Az dnes som otvoril schranku a nasiel v nej obalku s origos balenim nahradnych knotov. :mrgreen: Nikto po mne nic nechcel, na nic sa nepytal, len mi ich proste bez slova poslali. Tomu sa hovori sluzby zakaznikom! S uctou smekam... :ú
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Vladan » pát dub 18, 2008 15:05

Tak to potesi. Obzvlaste pokud si ten varic koupil za par babek.
Ja takove stesti zatim nemel. Vetsinou kdyz napisu emila s nejakou blbosti primo na vyrobce nebo dodavetele tak se nedockam ani odpovedi.
Naposledy jsem psal 2 maily dodavateli Roteffelly do CR jestli se daji sehnat nahradni gumove flexory do vazani BC AUTO.Ty nynejsi se rozpadaji. Cekam uz 2 mesice na odpoved :((

Mimochodem, nepsal jsi nedavno ze sis poridil plynovou Trangii?? :wink:
Abys nedopadl jako Hanzlik ve Slavnostech snezenek. Nekupto kdyz je to tak levny :mrgreen:
Uživatelský avatar
Vladan
účastník
účastník
 
Příspěvky: 658
Registrován: sob kvě 28, 2005 11:32
Bydliště: Opava

Příspěvekod Rujir » pát dub 18, 2008 15:13

Vladan píše:Mimochodem, nepsal jsi nedavno ze sis poridil plynovou Trangii?? :wink:
Abys nedopadl jako Hanzlik ve Slavnostech snezenek. Nekupto kdyz je to tak levny :mrgreen:


Ale jasne, ze som kupil Trangiu. Akurat voci benzinaku mam prirodzenu nedoveru a spolu s pyrotechnickymi zazitkami, nepohodlim pri vareni a pod. predpokladam vyuzitie benzinaku len a len cez zimu. Takze Trangia na tri rocne obdobia a benzinak na zimu. Inak benzinak som kupil este ked mi fungoval plynak. Plynak mi Sheriff odpalil v Rodne a mat len benzinak som nechcel. Takze tak...

Co sa tyka pisania do firiem, tak mam podobne skusenosti ako ty, preto ma to tak potesilo a zdalo sa mi vhodne spomenut to. Takyto pristup sa proste casto nevidi...
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod rysy » pát dub 18, 2008 15:53

Ja mam v celku dobre zkusenosti:

Atomic lyzaky. Najednou mi chybel kus plastu a sroubek ktery ho drzi. Tak jsem napsal do Atomicu a za 4 dni jsem nasel ve schrance nahradni soucastky na obe boty.

Victorinox Bike tool: ulomil jsem kus plastu u naradi na vymenu pneumatik. Napsal jsem jim a dostal jsem kompletni novy Bike tool postou.

Mammut tricko. Cele tricko bylo po prani sikme. Pred pranim jsem si toho tak nevsimnul, ale predni dil nebyl symetricky. Napsal jsem vyrobci a za tyden jsem nasel ve schrance dve nova tricka. A uvedena cena 5 CHF, asi abych nemusel zbytecne platit clo.

Eta-holici strojek: po par mesicich nevydrzela baterka ani 1-2 dni. Poslal jsem jim holici strojek a dostal obratem novy (za3-4 dni).

Victorinox nuz s vyskomerem. nemohl jsem nikde sehnat novou baterku. Trochu nezvykla velikost. Napsal jsem jim, jestli nevedi, kde se da u nas koupit. Za par dni jsem dostal postou novou.

Samozrejme to nejde vzdycky tak hladce, ale prekvapive casto. *
rysy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte bře 13, 2007 21:28

Příspěvekod Petras » pát dub 18, 2008 16:40

@rysy-ty jsi koukám problémový zákazník :twisted: :mrgreen:
- Piješ?
Pokud to je otázka, tak ne. Pokud to je návrh, tak ano!
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Příspěvekod Hafi » pát dub 18, 2008 18:02

@ďurko: komu si psal? primusu do svedska nebo na dodavatele primusu do SR? ja totiz ponekud tesne pred rodnou urval na tom klici na cisteni dratek na prostouchnuti trysky...asi to vyresim prilozenim jineho dostatecne tenkeho dratku, ale tak nejak ze zvedavosti.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Rujir » pát dub 18, 2008 19:56

Hafi píše:@ďurko: komu si psal? primusu do svedska nebo na dodavatele primusu do SR?


Pisal som priamo do Svedska. Aj preto ma prekvapilo, ako rychlo to prislo (nevraviac, ze vobec). Na Slovensku je distributorom Alpha Sport, ktori prilis ustretovi nie su. V Cechach je distributorom Salewa a tam je v tom nejaky bordel (ze su distributorom som zistil len podla SO, ale oni sami to nikde nepropaguju). Good luck!
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Vladan » pát dub 18, 2008 22:05

rysy píše:Ja mam v celku dobre zkusenosti:

Atomic lyzaky. Najednou mi chybel kus plastu a sroubek ktery ho drzi. Tak jsem napsal do Atomicu a za 4 dni jsem nasel ve schrance nahradni soucastky na obe boty.

Victorinox Bike tool: ulomil jsem kus plastu u naradi na vymenu pneumatik. Napsal jsem jim a dostal jsem kompletni novy Bike tool postou.

Mammut tricko. Cele tricko bylo po prani sikme. Pred pranim jsem si toho tak nevsimnul, ale predni dil nebyl symetricky. Napsal jsem vyrobci a za tyden jsem nasel ve schrance dve nova tricka. A uvedena cena 5 CHF, asi abych nemusel zbytecne platit clo.

Eta-holici strojek: po par mesicich nevydrzela baterka ani 1-2 dni. Poslal jsem jim holici strojek a dostal obratem novy (za3-4 dni).

Victorinox nuz s vyskomerem. nemohl jsem nikde sehnat novou baterku. Trochu nezvykla velikost. Napsal jsem jim, jestli nevedi, kde se da u nas koupit. Za par dni jsem dostal postou novou.

Samozrejme to nejde vzdycky tak hladce, ale prekvapive casto. *


Nes*r !!!!!:axe: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Vladan
účastník
účastník
 
Příspěvky: 658
Registrován: sob kvě 28, 2005 11:32
Bydliště: Opava


Zpět na Vařiče, zapalovače, nádobí, vaření