Variče Trangia

zkušenosti, rady, dotazy.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Variče Trangia

Příspěvekod S4TYR » sob led 9, 2016 1:58

S4TYR píše:Nemate nekdo prosim zdani o tom, jestli lze zkombinovat varic Primus Omnilite TI s nadobim od Trangie 25-7 UL/HA?!?

Obnovuji starsi dotaz.

Povedlo se mi seskrabat "ti"(?) povlak na nadobi PRIMUS Litech SuperSet a nehodlam dal investovat doblba na nadobi, ktere si s vlastni vnitrni vrstvou nevi rady nad otevrenym ohnem. U Trangie by tohle podle meho mohlo jit v pohode s jejich sadami 25-7 UL/HA (jde o hardanodized hlinik, ktery by snad mohl odolat i kyselemu obsahu)... jen stale nevim, zda tam zapasuju namisto jejich lihoveho varice/prip. Multifuel burner (750001) ktery vyrabi taktez PRIMUS i ten svuj varic?!?
Tak dik za pripadne reakce.
Uživatelský avatar
S4TYR
účastník
účastník
 
Příspěvky: 951
Registrován: čtv úno 13, 2014 23:07

Re: Variče Trangia

Příspěvekod Abdulexe » pon led 18, 2016 14:08

image.jpeg
image.jpeg (228.11 KiB) Zobrazeno 8509 krát

image.jpeg


Nedávno jsem objevil tuto redukci na internetu a tohle je výsledek mého kutilství... Ještě to vyleštím a bude to perfektní!
Abdulexe
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 18, 2016 13:55

Re: Variče Trangia

Příspěvekod Abdulexe » pon led 18, 2016 17:17

image.jpeg
Abdulexe
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 18, 2016 13:55

Re: Variče Trangia

Příspěvekod budo » pon led 18, 2016 21:07

;-)
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Variče Trangia

Příspěvekod Abdulexe » stř led 20, 2016 10:03

Máte někdo jiný než originální pouzdro na set?
Abdulexe
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 18, 2016 13:55

Re: Variče Trangia

Příspěvekod pejrak » stř dub 24, 2019 12:30

Nemám žádný obal. Každopádně misky od závětří mám proloženy hadrem který používám jako utěrku. Nádobí pak nehrká.
Jinak zase je v prodeji.
https://www.trangia.cz/cz/eshop
Teď jsem objednal plynový hořák. S lihem to jde super, ale vadí mi, že ten líh na vaření je hořkej a jak se mi dostane trochu na ruce pak je hořké vše.
A navíc do chladna je plyn fofr a bezpečnější jak tekutá hořlavina :)
pejrak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř dub 24, 2019 12:12

Re: Variče Trangia

Příspěvekod MarekV » stř led 13, 2021 10:52

Ahoj, zdravím lihovisty. Měl bych otázku, pořídil jsem si vařič Trangia a jako palivo biolíh, když vařič zapálím nesmrdí ale jak tam dám nádobu začne celkem smrdět. Je to normální nebo používám špatnej líh. Díky za radu.
MarekV
nováček
nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: pon led 21, 2019 14:40

Re: Variče Trangia

Příspěvekod ntz » úte čer 14, 2022 21:06

disclaimer: za trangii lobuju pouze jako fanda :)

pokud nekdo touzi po trangia triangle https://trangia.se/en/shop/trangia-triangle/ tak je zpet k dostani .. normalne k dostani nebyl dokonce nekolik poslednich let a tohle co maj zase k dispozici bude pryc podle me driv nez za mesic .. takze pokud je nekdo fanda do trangie (a nebo jen sbira tenhle typ veci), tak bych nevahal ani minutu a varic bych obednal .. ja si ho koupil .. takze uz budu mit trangia triangle druhej :D (mam tu starsi verzi a idealne bych i jeste starsi nekde z ebaye)

nejsem teda spekulant, ale dokonce si i myslim, ze nakoupit to ve vice kusech jako investici je supr napad ...
ntz
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Předchozí

Zpět na Vařiče, zapalovače, nádobí, vaření