VAR II nakrivo

zkušenosti, rady, dotazy.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

VAR II nakrivo

Příspěvekod Mirino » pon črc 30, 2007 14:01

Nazdar lidi. koupil jsem si novy VAR II, nasrouboval jsem ho na bombu a zjistil jsem neprijemnou vec. Ten varic nesedi na bombe rovne, ale nejak nakrivo. Proste kdyz je dotahnuty, tak na jedne strane odstava od bomby asi 2 mm a na druhe je na doraz. Asi je nakrivo vyrezany zavit. Takze povolavam zkusenejsi - Je to na reklamaci? Mohly by s tim byt nejake problemy? Plyn je plyn, ze jo. Ne, pres zavit jsem to nenasadil. Dekuji za rady a postrehy. ahoj
Mirino
nováček
nováček
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte úno 13, 2007 18:20

Příspěvekod Rujir » pon črc 30, 2007 15:03

No ak sedi varic nakrivo, tak bude sediet na krivo aj esus a to uz celkom vadi. Dost, ze clovek aj tak vari na vselijakych krivych plochach, nepotrebuje sa este otravovat aj s krivym varicom. Ak si presvedceny, ze si ho nasroboval spravne a skusil si to na viacerych bombach, tak reklamuj. Nemal by byt problem. :ú
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod berry » pon črc 30, 2007 15:05

nešrouboval jsi náhodou tak usilovně, až jsi strnul závit ty? :(( Pokud ne, tak bych to viděl jako oprávněnou reklamaci, ale záleží na výrobci, zda ti to uzná či nikoliv
berry
nováček
nováček
 
Příspěvky: 157
Registrován: čtv čer 21, 2007 6:12
Bydliště: MB

Příspěvekod lamaTor » pon črc 30, 2007 17:13

Zní to jako reklamační závada. Když už nic, tak se s tím asi nebude nijak zvlášť dobře vařit, takže pokud jsi to nezpůsobil ty, tak reklamovat.
Uživatelský avatar
lamaTor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: sob čer 16, 2007 22:30
Bydliště: Ostrava, Brno

Příspěvekod pripluv » pon črc 30, 2007 17:46

Faktem je, že Var má tělo z hliníku a bomba ne. Strhnout proto závit na Varu není zas tak složitý. Nicméně bych reklamoval a to tak, že hned.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod jedik » pon črc 30, 2007 18:46

Urcite to radsi ani nezkousej, maximalne pust lehce plyn a pomaz to mydlovou vodou, jestli se delaji bubliny, ale tohle neni zadna sranda, urcite reklamovat.
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod brhel » pon črc 30, 2007 20:08

pise 2 mm, to je docela dost. ja myslim, mam taky dycky vara trosinku sejdrem, asi tak pul milimetru. za reklamaci nic nedas...
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod Borek » pon črc 30, 2007 20:16

A to si ako zistil ? Mal si to na nejakej vodorovnej ploche ??? a Rujir,ešus na tom nemôže sedieť nakrivo,lebo varič má len tri nôžky a na tých nič neodstáva-všakhej ??? Ale ak naozaj je plocha nôžok krivá,tak buď ich prihni kombinačkami ,alebo to reklamuj. Firma je naozaj ústretová.
Borek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 264
Registrován: stř kvě 9, 2007 17:04
Bydliště: Skalica

Příspěvekod Rujir » pon črc 30, 2007 21:58

Borek píše:... a Rujir,ešus na tom nemôže sedieť nakrivo,lebo varič má len tri nôžky a na tých nič neodstáva-všakhej ???


Hej? Teda skusam si to predstavit, ale stale neviem, preco by nemohol byt na krivo len preto, lebo ma tri nozky. :shock: Asi si to nakreslim...
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod zbuddy » pon črc 30, 2007 22:00

Rujir píše:
Borek píše:... a Rujir,ešus na tom nemôže sedieť nakrivo,lebo varič má len tri nôžky a na tých nič neodstáva-všakhej ???

Hej? Teda skusam si to predstavit, ale stale neviem, preco by nemohol byt na krivo len preto, lebo ma tri nozky. :shock: Asi si to nakreslim...

Nekresli si nic, co říká Borek je kravina...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Mirino » úte črc 31, 2007 9:10

Takze abych to ukoncil. Normalne jsem to vyreklamoval, dali mi novy kus. Sice divne ksichty, ale co uz, ze jo... Ten puvodni potom normalne dali do vitriny a pravdepodobne to zkusi na nekom jinem. Opravdu na tom nakrivo sedel i esus. Vsem zucastnenym dekuju za rady a vyjadreni. Ahoj
Mirino
nováček
nováček
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte úno 13, 2007 18:20

Příspěvekod jedik » úte črc 31, 2007 10:01

Mirino píše:Ten puvodni potom normalne dali do vitriny a pravdepodobne to zkusi na nekom jinem.

Probuh, kde? :shock:
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Vilík » úte črc 31, 2007 12:24

jedik píše:
Mirino píše:Ten puvodni potom normalne dali do vitriny a pravdepodobne to zkusi na nekom jinem.

Probuh, kde? :shock:


Dej to do Blacklistu...

2 Borek:Pokud je kriva (sikma) plocha nozicek, tak esus, kterej je v podstate rovnej bude nasikmo...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod brhel » stř srp 1, 2007 17:25

Vilík píše:2 Borek:Pokud je kriva (sikma) plocha nozicek, tak esus, kterej je v podstate rovnej bude nasikmo...

Rovnej esus? to taky existuje. Na tabore ve fronte na jidlo se preci mlati lzici do dna esusu a to je pak znacne krive:-)
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod Vilík » čtv srp 2, 2007 9:51

brhel píše:
Vilík píše:2 Borek:Pokud je kriva (sikma) plocha nozicek, tak esus, kterej je v podstate rovnej bude nasikmo...

Rovnej esus? to taky existuje. Na tabore ve fronte na jidlo se preci mlati lzici do dna esusu a to je pak znacne krive:-)


No dobre... Ale dno myho esusu se s trochou dobre vule da povazovat za rovinu... :wink:
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod patentik » čtv srp 2, 2007 10:09

Vilík píše:
brhel píše:
Vilík píše:2 Borek:Pokud je kriva (sikma) plocha nozicek, tak esus, kterej je v podstate rovnej bude nasikmo...

Rovnej esus? to taky existuje. Na tabore ve fronte na jidlo se preci mlati lzici do dna esusu a to je pak znacne krive:-)


No dobre... Ale dno myho esusu se s trochou dobre vule da povazovat za rovinu... :wink:


... pokud jim nezatloukas koliky od stanu ... :wink:
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava


Zpět na Vařiče, zapalovače, nádobí, vaření