Multipalivový vařič - na co všechno "jel"?

zkušenosti, rady, dotazy.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Multipalivový vařič - na co všechno "jel"?

Příspěvekod sachlj » stř zář 21, 2022 17:08

Tato otázka je primárně pro všechny majitele multipalivových vařičů s výměnou zkušeností a pro ty co o nějaké takovém uvažují zda to má cenu. Já sám mám MSR Whisperlite International který jsem zakoupil pře hromadou let od někoho kdo s ním sjezdil kde co. Počítám, že na "druhé straně" světa používal co tam teklo. Mě dnes snad dodají Soto StormBreaker Combo protože tam nemusím nic měnit, štelovat a funguje to. Zatím jsem v česku na rybách spaloval jednak technický benzín a pak BA85.
Na to se ale neptám. Zajímá mě jaký vařič máš, a co jsi spaloval někdo ke benzinka nebyla. Letecký benzín, čučo, somohonku, palivo pro rakety, frnžalicu. Co všechno tekutého se dá v těchto vařičích spalovat aniž bych měl strach škrknout abych nevyletěl do vzduchu? Nebo všude ve světě máte dostatek benzínu?
sachlj
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned zář 18, 2022 8:32

Re: Multipalivový vařič - na co všechno "jel"?

Příspěvekod sachlj » čtv zář 22, 2022 10:13

Trochu vám napovím. Tenhle borec zkouší co všechno jeho multipalivové vařice spálí. A je toho dost. Ono se to tady jednou pokazí, určitě. jen jsme se ještě nedohodli kdy. A bude to tady vypadat jako v Luhansku, na Dombasu. Pak bude dobré vědět co vařič všechno spálí..
sachlj
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned zář 18, 2022 8:32


Zpět na Vařiče, zapalovače, nádobí, vaření