Má cenu upgradovat vařič?

zkušenosti, rady, dotazy.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Má cenu upgradovat vařič?

Příspěvekod sachlj » ned zář 18, 2022 9:08

Zdravím. Jsem tu nový abych se poradil. Mám roky funkční vařič MSR Whisperlite International. Mám k němu doplňky, několik lahví. Zástěny. Prostě vše funguje. Jediné co mi na něm vadí je poměrně nestabilita na nerovném podloží (např v lese) když se na něj postaví větší hrnec. Například když se vaří brambory. Proto se koukám po něčem jiném. Zaujal mě vařič Soto StormBreaker. A teď to šrotování v hlavě. Má cenu to měnit? Nejsem dobrodruh co tráví 350 dní v roce na cestách v divočině. Jezdím na ryby, na více denní výpravy s manželkou mimo civilizaci (jediná civilizace je suchý záchod v lese) takže se musíme spolehnout na to co si dovezeme. A v borovicovém lese startovat MSR Whisperlite je někdy o zdraví. Respektive o les. Hasičák s sebou netaháme. Takže se ptám vás co mi s tímto dokážete poradit. Má cenu koupit Soto a MSR buď uložit do zálohy nebo ho darovat či prodat? Je to Soto fakt tak revoluční a je i generaci vývoje lepší než letitý MSR?
Díky všem za radu
sachlj
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned zář 18, 2022 8:32

Re: Má cenu upgradovat vařič?

Příspěvekod sachlj » ned zář 18, 2022 12:48

Odpovím si sám. Viděl jsem několik videí co tenhle vařič umí a bylo rozhodnuto. Objednal, zaplatil jsem si ho xxxxxxxxxxxx. Jen sehnat víc lahví a nebo aspoň jednu 1,5litrovou.
Naposledy upravil pavproch dne ned zář 18, 2022 12:53, celkově upraveno 1
Důvod: edit by -pp-: esče raz a BANán
sachlj
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned zář 18, 2022 8:32


Zpět na Vařiče, zapalovače, nádobí, vaření

cron