Sea To Summit X-Pot

zkušenosti, rady, dotazy.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod nephirus » stř dub 22, 2015 17:30

Ahoj,
mate nekdo zkusenost se skladacim hrncem Sea To Summit X-Pot? Mam od nich sice skladaci hrnicek, kterej je super, ale tady u toho se trochu bojim, ze se to pri manipulaci bude ruzne kroutit. :(
nephirus
nováček
nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát srp 16, 2013 21:43

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod Hafi » čtv črc 30, 2015 13:38

Tak mi teď přišel, už jen to někde vyzkoušet :-k Jsem si říkal, že bych mohl po letech odložit hliníkový ešus, žádný z nerezů a titanů mě nepřesvědčil, abych to změnil, tohle mi zaujalo. Mám ten 2,8L hrnec, chtěl jsem i konvičku, ale nebyla skladem.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod axi12 » čtv črc 30, 2015 15:34

Zkoušel jsi na tom vařit na vařiči uz?
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod Hafi » čtv črc 30, 2015 15:40

:sorac: :smt024 :smt024 :smt024 až potom :taboracek:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod Hafi » čtv črc 30, 2015 18:37

Tak jsem to jen narychlo vyzkoušel doma na plynovém vařiči v kuchyni.

    objem uváděný 2,8 litru => 2 litry po rysku označující maximum pro použití
    když je to plné, jsou potřeba pro manipulaci obě ruce (ani se studenou vodou to nejde rozumně chytit za okraj a udržet)
    přišlo mi, že se ty 2 litry vody vaří docela dlouho (materiál stěn?, děravé víčko?), ale to je jen pocit musel bych to srovnat s jiným hrncem
    když je to plné vařící vody, tak jsou ouška teplotně na hraně udržitelnosti
    zpevňující kroužek v horním okraji dlouho drží teplo, tedy je nečekaně horký i po chvíli
    dle návodu se to nemá dávat do myčky
    zajímavé by i bylo zjistit, jak rychle to v tom chladne, hádám, že rychleji než v kovovém hrnci
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod nephirus » ned srp 2, 2015 12:49

Diky za postrehy :) Obtizne manipulace jsem se trochu bal. Zatim to vypada, ze nakonec asi fakt pujdu do titanu :-k
nephirus
nováček
nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát srp 16, 2013 21:43

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod Guly » ned pro 27, 2015 15:54

@hafi: ďaľšie praktické skúsenosti a odporúčania, prípadne preklínanie by si nemohol pridať? Tiež zvažujem ten 1,4l alebo MSR Reactor 1,7l. Je to použiteľné ?
Guly
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: ned srp 2, 2015 20:51

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod Hafi » úte úno 16, 2016 18:16

Tak jsem to konečně otestoval v reálných podmínkách, při zimním přechodu v Makedonii.
Mám hrnec X-pot 2,8L a konvičku, která po složení pasuje do složeného hrnce. K tomu jsme sebou měli tohle a víčko od starého hliníkového ešusu. Společně jsme vařili ve třech na benzínovém vařiči.

Postřehy:
+ je to relativně lehké a super skladné. Ešus má vždy úplně dementní tvar, tohle člověk strčí podél zad batohu, nebo na plocho, a nic to nezabere, nejčastěji jsem to dával do kapsy na vodní vak.
+ funkčně nemám co vytknout, nebyl problém ani s benzíňákem, kde je plamen vždy širší než na plynu. Zvláště konvičku jsem asi dal na oheň o chvilku později než bych dal ešus, počkal jsem na uklidnění plamene, ale to byl spíš můj strach. Nemám důvod nevěřit informaci od dovozce, že to se to propálí až po 10 minutách přímého žáru pod letlampou.
+ víčko ešusu se vejde akorát mezi konvičku a hrnec, jde to sice hůř zavřít, ale stále OK a pro mě je pánvička těžko postradatelná.
+ dva x-cupy z té sady nádobí se ještě vejdou do konvičky. Teď jsme měli termosky, ale v létě bych tam asi doplnil, ale i z konvičky lze přímo pít (a aspoň to nemá tak rozpálený stěny jak ešus).
+ talíř se hodil na jídlo, které stačilo zalít vodou, tedy nebyl důvod špinit hrnec (výsledkem byla stále čistá konvička od vody/čaje, špinavý hrnec od slaného jídla, špinavý talíř od sladkého jídla a nemuseli jsme řešit mytí a nebyla to taková prasárna jako jindy běžný čaj v malém ešusu se zbytky ovesné kaše...)
+ zvláště pro víc lidí je velký hrnec super - myslím, že i jídlo pro 4 by se v pohodě dalo uvařit (těstoviny vč dostatku vody, atp.)
+ ani mi nějak neomezovala ta manipulace s hrncem, když byl plný, s jídlem pro tři to šlo furt rozumně chytit za okraj a unést. Konvička díky uším úplně bez problémů.
+ "hubička" konvičky ušetří spoustu vody při přelévání čaje do lahve/termosky (nebo trychtýř v batohu)
+ děravý víčko hrnce na slití vody. Když si vzpomenu kolikrát jsem v minulosti sbíral těstoviny na louce, když mi u toho sjela ruka držící víčko nebo povolilo držátko...

− konvička se zužujícím se hrdlem není ideální na tavení sněhu (a hrnec byl špinavý od jídla). Ale použít to jde, jen to chce házet tam po menších kusech. Nám napadala taková krupice, tak to nebyl problém, ale s tužším sněhem by to bylo více práce než u běžného hrnce.
− stejně tak na nabírání sněhu to nefunguje, když se to pod tlakem složí. Posloužilo zmíněné víčko, posloužila by lopata (ale ta už měla šichtu místo kolíků od stanu).
− ten plast drží pach, i po umytí z toho cítím rybičky, které jsme měli v těstovinách. Snad to časem vyčichne.

Dohromady vč. hrnku, víčka, možná talíře ... to sice asi dá srovnatelnou váhu jako běžný ešus, tedy pro ultralight nadšence to opravdu není, ale komfort je dle mě znatelně na straně STS a pro více než dva lidi to může být i nejlehčí řešení.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod scinkk » úte úno 16, 2016 19:56

Diky, pekne sepsane.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod Guly » čtv úno 18, 2016 20:40

@hafi: vďaka, tak idem do toho.
Guly
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: ned srp 2, 2015 20:51

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod Lenca » pon črc 24, 2017 21:10

Ahojky, hezky sepsaná recenze, na kterou jsem narazila náhodně.
Ale zajímalo by mne, jak jste spokojeni po více jak roce s používáním tohoto nádobí (Hafi + Guly)? Můžete sem přihodit ještě nějaké postřehy? Nebo jste z tohoto nádobí přešli na jiné...
Proč se ptám? Cca 5 let nazpět jsem si koupila někde XBowl a když jsem hledala doma něco místo neskladné misky na žrádlo pro psa (pěšmo víkend se spaním i s čubinou), vynořila se na mne ze dna přepravky outdoorovejch věcí. Jaké bylo moje překvapení v užitečnosti...večer čuba žrádlo (granule a voda) a ráno já ovesná kaše (nejsem žádnej cimprlich a dělba misky s čubinou mi nevadí)...přece jde o skladnost... :lol:
Takže jsem si objednala pár kousků a protože jsem se nemohla rozhodnout jaké a také na vyzkoušení skladby do sebe, tak jsem jich nabrala víc. :? Leží tu přede mnou:
XCup - hrnek malý...ten je fakt malý - 47g - 9,5 x 1,5cm
XMug - hrnek velký...jo to je přesně velikost co používám - tady není co řešit - 69g - 11 x 1,5cm
XBowl - miska malá...to je ta co jsem našla a pro moje porce co jím - akorát (když nebudu jíst z hrnce) - 83g - 15 x 1,5cm
XPot Kettle (konvička) - 200g - 15,5 x 3cm
XPot 1,4l (hrnec malý) - 281g - 19,5 x 3cm
XPot 2,8 (hrnec střední) - 359g - 21,5 x 3,5cm

Řešení skladnosti:

Konvička - do ní se vejdou 2 velké hrnky - 338g - s 1 hrnkem 269g - miska už se dovnitř nevejde - 15,5 x 3cm, miska se může dát dnem vzhůru nad víčko konvice, které tak chrání - konvička + hrnek + miska - 354g - 15,5 x 4cm ... konvička + 2 hrnky + 2 misky nahoru - 507g - 15,5 x 5,5cm ...tato sestava by byla dobrá na instantní jídla, abych si nezasí..la konvičku

Malý hrnec - do něj se vejde konvička - 483g + 1 hrnek - 548g ... se 2 hrnky - 619g - 19,5 x 4cm - hrnec zavřít jde i když je tam malá škvíra - miska se již nevejde ...
Malý hrnec + 1 miska + 1 hrnek - 436g nebo 2 misky + 1 hrnek - 519g nebo 2 misky + 2 hrnky - 586g - 19,5 x 4cm - opět malá škvíra při zavření ...tato sestava by stačila i pro dva pokud moc nevyvařují a nejsou žrouti (polívka ze sáčku, br. kaše, těstoviny a i osmahnout by se něco dalo)

Střední hrnec - (malý hrnec se do něj nevejde) - vejde se - hrnec + konvička - 560g ... hrnec + konvička + 1 hrnek - 628g ... hrnec + konvička + 2 hrnky - 697g ... hrnec + konvička + 1 hrnek + 1 miska 707g ... hrnec + konvička + 2 hrnky + 1 miska - 777g - 21,5 x 5cm - s miskou je při zavření větší škvíra, ale dá se zavřít aniž bych se bála, že víčko praskne
Střední hrnec + 1 miska - 444g ... hrnec + 1 miska + 1 hrnek - 512g ... hrnec + 1 miska + 2 hrnky - 580g ... hrnec + 2 misky + 2 hrnky - 667g - 21,5 x 3,5cm - víčko sedí tak jak má ... k tomuto střednímu hrnci se dá koupit i pánvička, kdy se vkládá hrnec (se zvolenou sestavou) dovnitř pánvičky (a protože pánvičku nemám netuším váhu ani rozměry sestavy) ... váha výrobků je o něco vyšší než udává výrobce a rozměry se u jak kdy liší … v tomto větším hrnci se již dá vyvařovat i pro 3-4 jak píše Hafi ... tohle moje vážení a měření snad bude někomu k užitku, kdo by o těchto výrobcích také uvažoval :wink:

Teď k tomu hlavnímu, jakou zvolím sestavu je samozřejmě na mě (to tu neřeším) teda doma jo a jde mi z toho hlava kolem :-k
Od vás Hafi + Guly bych se ráda dozvěděla, jak jste spokojeni, nebo ne s používáním konvičky a hrnců (misku a hrnek neřeším). Změnily se výrazně vlastnosti i vzhled materiálů, šel odstranit ten pach po rybičkách, jak hodně se připaluje jídlo? Já vařím na plynu a uvažuji i o lihu. Někde jsem viděla na youtube, že jim popraskala poklička (nevysypala se), ale je na ní popraskaný pavouk. Líbí se mi hlavně skladnost, použití u mne pro 1-2 osoby, na kolo i pěšky (tam se mi už váha moc nezamlouvá). Nepřešli jste po skoro 1 a půl roce k jinému nádobí (Guly řešil i titanový hrnec), tam vyhrává váha a použití i na oheň, ale zase prohrává skladnost. Tak jestli někdo může napsat jak je to i po delším používání a je-li spokojen/nespokojen, budu moc ráda. Lenča
Lenca
nováček
nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv led 26, 2012 21:42

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod Hafi » pon črc 24, 2017 21:35

pach relativně rychle zmizel a už nemám pocit, že by se to dělo. Kdybych si to tu nepřečetl, tak odpřísáhnu, že se to nikdy nedělo :((

Víčka jsou asi opravdu z nějakého nevhodného plastu a praskaj v místě kde tam je vložený ten silikonový úchyt. Nejspíš rozdílná roztažnost při zahřívání. Zatím ne pavouk, ale podélné praskliny u toho úchytu. Bez vlivu na funkci, otázka je, jak dlouho to takto vydrží (ale už to docela dlouho drží stav a nezhoršuje se).
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod vonkreuz » pon črc 24, 2017 22:20

Pach mizí dost rychle. Večer jsem na misku dával slaninu nebo cokoliv jiného, ráno ovesnou kaši a bez pachových problémů. Mluvím o x-bowl a x-mug.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod Lenca » úte črc 25, 2017 22:32

Tak to jsem ráda s tím pachem, já ještě po 14 dnech z tý misky cítím tu ovesnou kaši. Uvidíme až do ní dám teda další jídlo. Snad to bude s tím hrncem taky tak, měla jsem obavu, že když se to v hrnci déle vaří, tak to bude víc cítit.
Ještě mne tak napadá, použil jste někdo ten hrnec jako pánvičku, myslím opravdu s olejem a smažit na ní? Jestli ten olej, jak prská na stěny, hrnec nepoškodí?
To víčko snad bude držet, uvidím, v nejhorším reklamace. Jo ještě čím to mejete, stačí jenom teplá voda? Jar a takový blbosti sebou tahat nehodlám. :)
Lenca
nováček
nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv led 26, 2012 21:42

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod PaKo » stř črc 26, 2017 5:13

Já mám verzi s konvničkou + 2 hrnky a na smažení mám radši ještě UL pánvičku na to určenou. Cokoliv "tuhého" na vaření, případně na smažení v konvičce se mi připaluje, takže tam vařím jen vodu, polévky atp. Pokud má hrnec materiál ze stejného dna, tak to asi nebude úplně dobré.

Jinak pokud se chcete podívat co materiál vydrží, mrkněte na tyto stránky, kde autor článku používá tento vercajk nad dřívkáčem, kdy mu konvička ohořela a stále drží ;) Takže bych nějaké prskání vůbec neřešil...
PaKo
 

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod Lenca » stř črc 26, 2017 23:13

Super článek, o dřívkáči jsem uvažovala (teda jako zkusit to nádobí na něm), ale bez toho článku bych to dala asi jen na minimální oheň. Co se týče toho smažení, tak to mě moc nepotěšilo, ale v koutku duše jsem to asi tušila a proto nadhodila tu otázku :((
Zítra balím a tak uvidím s čím pojedu...hlavně...že už vypadnu někam ven...a už teď svítím jak *
Díky všem za rady =D>
Lenca
nováček
nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv led 26, 2012 21:42

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod Hafi » čtv črc 27, 2017 7:24

je tam dobré info o těch víčkách, že to pravděpodobně byla nějaká vadná série.

jinak odolnost ohni mne až tak nepřekvapila: jak jsem psal výše český dovozce hned, když to dostal, to zkusil propálit letlampou (tj. do jednoho bodu cílená vysoká teplota) a až po 10 minutách to začlo s materiálem něco dělat.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod Lenca » čtv črc 27, 2017 21:23

No tak doufám, že zrovna já nemám tu blbou sérii :( . Když ta konvička dorazila, zrovna moc nezářila novotou jako třeba ty hrnce a misky. Ne že by byla použitá, ale chudinka malá , je taková celá uondaná, jak byla pravděpodobně někde dlouho zapomenutá ve skladu :) . No uvidíme, když tak reklamace víčka.
Dřívkáč jsem zmákla z plechovky od broskví a i tah už je vyzkoušen, Ale zase mám brouka v hlavě, líbil se mi z toho článku ten Titanový skládací, ale ta cena :( ta teda sympatická moc není. No až přijedu, prošmejdím internet jestli by se nenašlo něco podobného se sympatickou cenou (i když v tý váze toho Ti dřívkáče asi ne).
Ale jinak díky za rady Lenča
Lenca
nováček
nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv led 26, 2012 21:42

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod PaKo » pát črc 28, 2017 5:24

Tady dělá týpek skládací dřívkáče - https://www.facebook.com/groups/1543744508974121/

Obrázek

Osobně vyzkoušen malý a střední - malý nebrat, to je jen hračka, co ti nic neohřeje, střední už má dostatečný tah, ale zase na nádobí od StS je moc velký a tam by to už bylo nonstop v plamenech nebezpečně. Hmotnost středního je 300g - když vezmeš kartuši s 240g plynem (celkem má cca 330g jestli se nepletu) a nějaký lehký vařič 70g, tak si myslím, že ta úspora 100g nestojí za to, aby si člověk nechal ohořet takovým způsobem nádobí. Já to teda s novou konvičkou zkusil a po výletu si rval vlasy a hodinu ji drhnul od černoty, spáleniny a smradu a od té doby jedu na plynu :)

Ale proti gustu... já si radši "naložím" těch 100g navíc ;)
PaKo
 

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod Lenca » stř srp 2, 2017 23:01

Tak jsem se vrátila, počasí se vydařilo a miska + hrnek se osvědčili. Konvička + malý hrnec nepoužity. Celou dobu jsem si vystačila s 0,5 litru hrnečkem s pokličkou od vietnamců za 29,- (který jsem brala kvůli dřívkáči) + vařič + 110g malá kartuše (celé se to vešlo do toho hrnku + závětří + zapalovač). Fakt je, že v těch vedrech jsem na teplý neměla moc chuť. Hrnec jsem chtěla na smaženici z hub (ty se fakt nekonaly) a konvičku na zalití kávy + jedné čínské polívky byla škoda vytáhnout, když se voda na to vešla do toho 0,5 hrnku.. No mám ještě 2 dny na rozmyšlenou jestli to nepůjde z domu.
To lepivé z dřívkáče jsem doma též drhla a tímto ho zavrhuji. Našla jsem řešení v redukci na podlouhlé kartuše a utvrzení se, že je pro mne plyn nejideálnější. Díky tady všem za rady a snad třeba někomu pomůže to, jak jsem předtím sepsala skladnost a opravdovou váhu StS :wink:
Lenca
nováček
nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv led 26, 2012 21:42

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod ripper6 » úte črc 10, 2018 20:19

Hafi píše:je tam dobré info o těch víčkách, že to pravděpodobně byla nějaká vadná série.

jinak odolnost ohni mne až tak nepřekvapila: jak jsem psal výše český dovozce hned, když to dostal, to zkusil propálit letlampou (tj. do jednoho bodu cílená vysoká teplota) a až po 10 minutách to začlo s materiálem něco dělat.

Ahoj, ty mas prosimte tu konvicku, mohl bys zde upresnit zda ji mohu pouzit na lihac?
tedy presne tohle
https://outdoorove-varice.heureka.cz/ya ... -tuhy-lih/
rozdelam
dam tam tabletu lihovou nebo dve, zapalim.
Potom v konvici chci uvarit vodu a do ni dat ovesnou kasi. Nasledne to snist. Mno a u konce me chybi, jak se pripadne takova konvicka vyplachne? Jde to potom lehce z toho? :)
Dalsi nadobi nechci moc resit, nevarim, spis malo takze by me stacila kralovsky ta konvicka, ktera se me libi nejvic.

Jeste me ted napadlo, zda se nadobka treba nepripaluje a nebo zda to ma lepsi nez bezny esus? :)
Voda nebude problem, ale kdyby tam nekdo nacpal treba testoviny z pystliku typu dobry hostinec od Maggi, kde potom je husta spis omacka a ta se musi michat :)

pozn. mam ty veci prave do prirucaku do letadla
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod Hafi » úte črc 10, 2018 21:30

Je to konvička, z té se jí už z principu blbě. Nechceš radši ten malý dvoulitrový ešus? Má i větší plochu dna, tedy asi lepší na ten lihový vařič. Ale jinak myslím, že i ta konvička by na liháči měla být OK. Připalování není problém.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod ripper6 » stř črc 11, 2018 8:01

Dekuji za odpoved. Esus je velikej kram, navic ja potrebuju pokud mozno spis uzsi nadobku na to moje trochu jidlo typu ala zalejvam kasi s 270ml vody a to staci :) Proto dle otvoru i ta konvicka me bude stacit. Pokud ne tak mam porad na vyber ten hrnicek cca 415ml co delaji a je skladaci, dokonce s vickem.
https://www.hanibal.cz/sea-to-summit-hr ... um-id20594
snad se bude pripadne do konvicky vejit, to musim pak nekde zkusit abych mel dalsi volbu.
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod booze » pon lis 11, 2019 22:33

Nevlastni nekdo Sea to Summit Delta-Bowl?
Zajimaji me vnejsi rozmery. To ucho bych urezal.
Dale... :wink: z ruznych zdroju jsem nacetl objem 750-800ml. Kolik tedy se do ni vejde?

Pripadne odkaz na nejake podobne misky z nylonu s vnejsim prumerem 170 mm.
Dekuji
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod booze » úte lis 12, 2019 20:54

Nikdo nic?
Co si clovek nekoupi sam, to si nezmeri. :D
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Sea To Summit X-Pot

Příspěvekod booze » pát lis 15, 2019 21:38

Sea to Summit Delta-Bowl
Vyska 50 mm
Prumer 160 mm
Objem 800 ml
Vaha 80 g
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56


Zpět na Vařiče, zapalovače, nádobí, vaření

cron