Lihgt my fire - pribor pro deti

zkušenosti, rady, dotazy.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Lihgt my fire - pribor pro deti

Příspěvekod Wiking » pát črc 28, 2017 7:17

Musim se s vami podelit s tim co se mi stalo:

Sve 6ti lete dceri jsem koupil do lesa pekny ruzovy :mrgreen: pribor (1ks) lzicko-vidlicka od firma Light my fire za asi 60kc. Meli to v Brne v Hudy Sportu na Masarycce.
Na obalu bylo napsano Made in Sveden. To me potesilo ze to neni zadny jedovaty cinsky sunt.

Pri prvnim jezeni / pouziti se to decku prelomilo na 2 pulky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K tomu jen dodam ze moje 6tileta dcera neni zadne hovado a hracky atd. opravdu nenici

Je tohle vubec mozne? Takova mizerna kvalita?

Foto produktu zde:
Obrázek
Uživatelský avatar
Wiking
účastník
účastník
 
Příspěvky: 277
Registrován: sob pro 8, 2012 6:32
Bydliště: Dresden, obcas Brno.

Re: Lihgt my fire - pribor pro deti

Příspěvekod Kubba » pát črc 28, 2017 8:43

Chyba kusu to nebyla, nic to nevydrží - já zlomil už dvě, tu malou dětskou při pojídání jogurtu a tu velkou dospělou, když jsem chytil batoh za kapsu... také jsem čekal vyšší houževnatost, ale ten plast je dost křehký a ohýbání (ani mírné) mu nedělá dobře...

(prostě i švédští soudruzi mohou udělat chybu)
Kubba
nováček
nováček
 
Příspěvky: 25
Registrován: pát čer 23, 2017 13:09

Re: Lihgt my fire - pribor pro deti

Příspěvekod Wiking » pát črc 28, 2017 9:07

:smt023 :smt023
To je svata pravda.. vse co jsi napsal!!
100% souhlasim!!!
Uživatelský avatar
Wiking
účastník
účastník
 
Příspěvky: 277
Registrován: sob pro 8, 2012 6:32
Bydliště: Dresden, obcas Brno.

Re: Lihgt my fire - pribor pro deti

Příspěvekod GreyMouse » pát črc 28, 2017 11:18

Máme doma pár let 4 kusy a zlomeninu zatím žádný z nich neutrpěl. Ohýbat jsem je nezkoušela, ale jinak se jim při transportu žádné zvláštní ochrany nedostává, po jídle putují zpátky do kapsy batohu nebo cyklobrašny. (Asi bysme si na příští dovolenou měli přibalit rezervní, protože předpokládám, že poté, co jsem tohle napsala si spork někdo zlomí hned první den :| )
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09


Re: Lihgt my fire - pribor pro deti

Příspěvekod GreyMouse » pát črc 28, 2017 11:48

Houby titanovou verzi, vezmu si dřevěnou vařečkolžíci a za ušetřený peníze si koupím něco na sebe :-D (A navíc je lehčí než titanový spork, má 16 g :-))

ryze+mlete_maso+zelenina.jpg
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Lihgt my fire - pribor pro deti

Příspěvekod vonkreuz » pát črc 28, 2017 13:42

Životnost sporku od LMF mám cca 2 roky. Zrychlená degradace je u těch, kterými přímo vařím a míchám vařené jídlo. Tipuji, že plast se vyhřeje a ztrati svoji pružnost.
Kolega se sníženou imunitou nevěří kvalitě umytí příborů v restauracích, kam chodí na obědy. Proto LMF používá pravidelně každý pracovní den a lžíce mu vydrží cca 1 rok.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...


Zpět na Vařiče, zapalovače, nádobí, vaření

cron