OUTDOOR JÍDLO...

zkušenosti, rady, dotazy.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod tuso » pon dub 9, 2007 11:52

Jídlo na horách nemá chutnat. Má být lehké, levné a má tě udržet při životě.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Ticho » pon dub 9, 2007 15:55

poiko píše:co třeba Dobrý hostinec od Vitany, nebo kdo to vyrábí? já to měl dva týdny den co den za sebou na jednom zájezdu a už se mi z toho dělá špatně. ale první den, dva mi to chutnalo

Jo, dobry hostinec je celkom fajn, pokial to nemas moc casto - ja som to zvykol jedavat na intraku kedysi, az mi z toho bolo zle, ale teraz to bravam obcas na tury.
The more you depend on forces outside yourself, the more you are dominated by them.
Uživatelský avatar
Ticho
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř pro 8, 2004 11:49
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Lenka » pon dub 9, 2007 20:04

Ticho píše:
poiko píše:co třeba Dobrý hostinec od Vitany, nebo kdo to vyrábí? já to měl dva týdny den co den za sebou na jednom zájezdu a už se mi z toho dělá špatně. ale první den, dva mi to chutnalo

Jo, dobry hostinec je celkom fajn, pokial to nemas moc casto - ja som to zvykol jedavat na intraku kedysi, az mi z toho bolo zle, ale teraz to bravam obcas na tury.

Dobrý hostinec (vyrábí tuším Maggi) - Kuře na paprice je jedno z mých oblíbených jídel (tzn. tahám to sebou snad všude...). Jím to dobrovolně i doma (no, možná to bude tím, že je to jedna z mála věcí, který umím uvařit - následuje kafe, instantní polívky, pizza v mikrovlnce... :oops: )
Jinak k snídani Emco kaše, přes den čokoláda...
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ticho » pon dub 9, 2007 20:18

Lenka píše:Dobrý hostinec (vyrábí tuším Maggi) - Kuře na paprice je jedno z mých oblíbených jídel (tzn. tahám to sebou snad všude...). Jím to dobrovolně i doma

No, nechcel som to pisat, ale obcas si to davam na veceru aj ja, presne kvoli tomu ze varit neviem a ani sa mi nechce to ucit - striedam kure na paprice, gulas a zverinu. Zverinu bohuzial v poslednej dobe nemozem zohnat. :)
The more you depend on forces outside yourself, the more you are dominated by them.
Uživatelský avatar
Ticho
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř pro 8, 2004 11:49
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod brhel » pon dub 9, 2007 22:27

teda, teda. já třeba vařit umím. jen výsledek někdy neodpovídá tomu, co bylo v plánu :-)
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod Hafi » pon dub 9, 2007 22:47

brhel píše:teda, teda. já třeba vařit umím. jen výsledek někdy neodpovídá tomu, co bylo v plánu :-)

tak to delej jak ja-nikdy nezverejnuj svoje plany...a pak tvrd ze presne TOTO jsi chtel
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod pripluv » úte dub 10, 2007 5:22

tuso píše:Jídlo na horách nemá chutnat. Má být lehké, levné a má tě udržet při životě.

Což brkaše za osm rublů splňuje spolehlivě :mrgreen: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod zbuddy » úte dub 10, 2007 6:59

tuso píše:Jídlo na horách nemá chutnat. Má být lehké, levné a má tě udržet při životě.

A produkovat dostatek bioplynu do stanu :mrgreen:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Labash » úte dub 10, 2007 7:03

Ticho píše:
Lenka píše:Dobrý hostinec (vyrábí tuším Maggi) - Kuře na paprice je jedno z mých oblíbených jídel (tzn. tahám to sebou snad všude...). Jím to dobrovolně i doma

No, nechcel som to pisat, ale obcas si to davam na veceru aj ja, presne kvoli tomu ze varit neviem a ani sa mi nechce to ucit - striedam kure na paprice, gulas a zverinu.


ja jsem na tom teda uplne stejne (jak s tim varenim tak i s tim pojidanim dobrych hostincu ) :mrgreen:
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Vilík » úte dub 10, 2007 16:30

No jeden z lidi, se kteryma obcas nekam jedu je silenec a je schopnej vytahnout kdekoliv zavareny maso a takovy silenosti... S nim se clovek vzdycky vyborne naji... A kdyz nejedu s nim, tak Dobry hostinec a nebo nudlovy polivky to jisti. Nekdy usmazim lancmit k chlebu a nebo neco zajimavyho, ale to malokdy... Ale doma si vyvarim. :mrgreen: Teda vetsinou improvizuju a kdyz mam rozpalenej olej, tak na to hazu to, co najdu v lednicce... Dulezite je nemit cil, jak to ma vypadat, ale vedet, ze dobry veci dohromady chutnaji dobre...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hafi » úte dub 10, 2007 16:48

Vilík píše:ale vedet, ze dobry veci dohromady chutnaji dobre...

pejsek a kočička píše: :protest: :protest: :protest:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: OUTDOOR JÍDLO...

Příspěvekod krysarr » sob pro 10, 2016 19:50

Třeba se to ještě někomu, kdo se sem dogooglí bude hodit... pár let po horách vyústilo v tenhle kuchařský článek :)

http://zahorami.cz/2016/09/jidlo-na-tre ... ou-krosny/
"Dobrodružství je jen průser, který jste přežili..."

Tipy a inspirace pro dobrodruhy a cestovatele
krysarr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát pro 27, 2013 19:45

Předchozí

Zpět na Vařiče, zapalovače, nádobí, vaření