SRAZ - novej termín?

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Co takhle termín 21.-23.10.2005?

Pokud nebudu ležet na ARO, určitě přijedu!
7
70%
Nevím, jestli chci vidět ty vyše x!chty, ještě to promyslím..
1
10%
Kašlu na vás, ožeru se radši sám
2
20%
 
Celkem hlasů : 10

Příspěvekod norman_64 » čtv zář 29, 2005 12:59

Mrkl jsem na seznam uživatelů podle počtu a všiml jsem si NAEho, kterého si pamatuju jak hojně přispíval...ale ted už se skoro 2 měsíce neozval...co s tím chlapíkem vlastně je :(( nevíte někdo???
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod mifr » pát zář 30, 2005 8:17

Asi nekam vycestoval...nejspis do pralesa bez pristupu na net :)
Jo,a jinak ja jedu na 99% take...S Rujirem a moykem autem - doufam :lol:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Lipon » pát zář 30, 2005 9:02

ja sem koukal ze prestal prispivat nedlouho po jiste politicky zabarvene ostre diskusi na nekolik stranek, ktera tu nekde probehla
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod norman_64 » pát zář 30, 2005 9:05

Lipon píše:ja sem koukal ze prestal prispivat nedlouho po jiste politicky zabarvene ostre diskusi na nekolik stranek, ktera tu nekde probehla

Taky jsem si toho všiml....nevím jestli tam k něčemu došlo...nečetl jsem to a a ani to číst nechci ...ale jestli si dobře pamatuji tak měl ještě nějaké problémy s přihlašováním......
Hmmm...je to zvláštní :cry:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod moyko » pát zář 30, 2005 9:32

Tak hlásím, že auto už mám plný. Tzn, že jestli se něco nepose.e, tak z Brna dorazíme ve složení Rujir, Mifr, Norman_64 a Moyko. Po cestě ještě možná přiberu Maykla, když bude hodnej a bude se chtít mačkat vzadu s chlapama namísto Šípa :D
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Lipon » pát zář 30, 2005 10:06

norman_64 píše:
Lipon píše:ja sem koukal ze prestal prispivat nedlouho po jiste politicky zabarvene ostre diskusi na nekolik stranek, ktera tu nekde probehla

Taky jsem si toho všiml....nevím jestli tam k něčemu došlo...nečetl jsem to a a ani to číst nechci ...ale jestli si dobře pamatuji tak měl ještě nějaké problémy s přihlašováním......
Hmmm...je to zvláštní :cry:

no pokud si to pamatuju z letmeho precteni, doslo tam docela k vyhranenemu nazorovemu stretu levicove a pravicove smyslejicich lidicek :((
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod pripluv » pát zář 30, 2005 10:16

Že by politika byla ono příčinou? No tak to je potom hrubý :shock: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Lipon » pát zář 30, 2005 12:06

nevim, treba to je jenom blba souhra nahod a je to uplne jinak a NAE je mimo civilizaci a uziva si to :-)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod norman_64 » pát zář 30, 2005 12:12

Nejlepší bude když mu Vojtos pošle klasickýho maila o srazu... * - jak bude rozesílat "pozvánky" :P
Třeba se ozve... :wink:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod mifr » pát zář 30, 2005 12:22

Lipon píše:
norman_64 píše:
Lipon píše:ja sem koukal ze prestal prispivat nedlouho po jiste politicky zabarvene ostre diskusi na nekolik stranek, ktera tu nekde probehla

Taky jsem si toho všiml....nevím jestli tam k něčemu došlo...nečetl jsem to a a ani to číst nechci ...ale jestli si dobře pamatuji tak měl ještě nějaké problémy s přihlašováním......
Hmmm...je to zvláštní :cry:

no pokud si to pamatuju z letmeho precteni, doslo tam docela k vyhranenemu nazorovemu stretu levicove a pravicove smyslejicich lidicek :((


toho jsem si vubec nevsiml...ve kterem tematu to bylo? :((
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » pát zář 30, 2005 12:46

To už nevím, protože jsem to odmítl číst :evil: !
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Lipon » pát zář 30, 2005 12:54

Přípluv píše:To už nevím, protože jsem to odmítl číst :evil: !

taky už nevim, ale vyhledávačem to najdeš; některý názory mě taky zvedly ze židle, ale snažim se v diskusích politice vyhýbat, to si nechávam k pivu :mrgreen:
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Rujir » pát zář 30, 2005 13:52

No ak by to niekoho zaujimalo, tak myslim, ze to bolo vo vlakne Rady a zkusenosti (alebo tak nejak). Ja som tu debatu sice cital celu, lebo sa ma az tak netykala, ale pevne verim (dufam), ze kvoli takej blbosti sa NAE na nas nevykaslal... :((
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pripluv » pát zář 30, 2005 13:55

Jasně, sou to šecko jenom spekulace * .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod moyko » pát zář 30, 2005 15:55

Kdybyste tady přestali probírat kraviny a radši se konečně vyjádřili, kdo jede, ať víme, na koho se můžeme těšit :wink: Brněnská frakce už je kompletní (skoro, teda aspoň ta část, co nacpu do auta :D ), tak co zbytek republiky??
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod maykl » pát zář 30, 2005 16:10

teda jak sem to pochopil:
no jelikoz me budes nabirat po ceste a budes se tedy mackat vzadu s chlapama, toz ja se vlastne mackat vpredu nebudu *
tudiz jedine zastoupeni prdelakovy lhoty strednich cech jede taky :rock: :partyman:
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod moyko » pát zář 30, 2005 16:34

maykl píše:teda jak sem to pochopil:
no jelikoz me budes nabirat po ceste a budes se tedy mackat vzadu s chlapama, toz ja se vlastne mackat vpredu nebudu *
tudiz jedine zastoupeni prdelakovy lhoty strednich cech jede taky :rock: :partyman:


Nepolemizuj tady nad kravinama, nebo pojedeš do .... a ne do Sedmihorek :mrgreen: :D :lol: :P :ú
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » ned říj 2, 2005 19:34

moyko píše:
maykl píše:teda jak sem to pochopil:
no jelikoz me budes nabirat po ceste a budes se tedy mackat vzadu s chlapama, toz ja se vlastne mackat vpredu nebudu *
tudiz jedine zastoupeni prdelakovy lhoty strednich cech jede taky :rock: :partyman:


Nepolemizuj tady nad kravinama, nebo pojedeš do .... a ne do Sedmihorek :mrgreen: :D :lol: :P :ú


jsem totálně zavalena prací, nestíhám, takže ani nemám čas příspívat sem do fóra. Takže si srazík moc užijte, jistím vás ze zálohy, kdo bude potřebovat ošetřit, tak se stavte na pohotovosti. :partyman:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Reinhard von Norden

Příspěvekod Reinhard » pon říj 3, 2005 6:23

Zdravím všechny outdoor zoufalce. Jsem po delší době zase tady. Dlouho jsem se nemohl ozvat, neb jsem se stěhoval do Ústí nad Labem (na endlich!) a navíc nám doma komplet shořel počítač, takže jsem se ani doma v ČB nedostal na net. Teprve teď jsem se v práci dostal na síť...

Na plánovaný sraz se bohužel nedostanu z důvodu nového přírůstku do rodiny - mám už měsíc štěně německého ovčáka a protože bydlím sám, -tak ho nemůžu nechat doma samotného déle než 7-8 hodin. Na větší outdoorovou akci na podzim či v zimě je zatím moc malej a málo odolnej, ale na jaře a v létě už to bude k tomu, taky už bude starší.

Takže vám všem přeju pěkný sraz a lituju, že ses teď s tím mým batoletem nemůžu pořádně nikam vypravit. Ale časem mi to pes bohatě vynahradí... jen... ty klíšťata se v černé srsti hledají obzvláště špatně :roll: :evil: :evil: :((

High North!!!

Ps.: Ústečáci, ozvěte se soukromou zprávou, pokud tu takoví jste. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Re: Reinhard von Norden

Příspěvekod maykl » pon říj 3, 2005 9:44

Reinhard píše:... jen... ty klíšťata se v černé srsti hledají obzvláště špatně :roll: :evil: :evil: :((


doporucuji obojek killtex. stoji cca 400Kc, ale vydrzi pul roku proti blecham i klistatum.
jedinej zarucenej prostredek. koupis v kazde lekarne ci u veterinare.
at roste :wink:
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Re: Reinhard von Norden

Příspěvekod Reinhard » úte říj 4, 2005 9:19

maykl píše:
Reinhard píše:... jen... ty klíšťata se v černé srsti hledají obzvláště špatně :roll: :evil: :evil: :((


doporucuji obojek killtex. stoji cca 400Kc, ale vydrzi pul roku proti blecham i klistatum.
jedinej zarucenej prostredek. koupis v kazde lekarne ci u veterinare.
at roste :wink:


Fakt je to jedinej zarucenej prostredek?? Znamej na tyhle obojky zase nadaval a maze do srsti mezi lopatkama svyho psa nejakej protiklistovej sajrajt, a ten prej zabira, jeho pes mel za celejch 7 mesicu jen jedno kliste a to chodi skoro kazdej den do lesa a do luk, ktery jsou zrovna klistaty dost zamoreny... :((
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod moyko » úte říj 4, 2005 9:54

Funguje i to mazání, taky jsem to té své flekaté potvoře před prázdninama namazal a klíště snad neměla ani jedno. A to byla celý prázdniny na chatě v listnantým lese..

Jo a psal jsem si s NAEm, mám vás všechny pozdravovat, je na Slovensku a hledá si tam práci, takže se na net skoro nedostane. Mooožná se ukáže i na srazu, i když tomu prý zatím moc nevěří. Úplně to ještě ale neodepsal..
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod norman_64 » úte říj 4, 2005 10:55

moyko píše:Jo a psal jsem si s NAEm, mám vás všechny pozdravovat, je na Slovensku a hledá si tam práci, takže se na net skoro nedostane. Mooožná se ukáže i na srazu, i když tomu prý zatím moc nevěří. Úplně to ještě ale neodepsal..

To je super :finga: ...už jsem si říkal co s ním je ...jestli nás nezavrhnul,...
Díky za info *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod teoretic » stř říj 5, 2005 9:03

mifr píše:
Lipon píše:
norman_64 píše:
Lipon píše:ja sem koukal ze prestal prispivat nedlouho po jiste politicky zabarvene ostre diskusi na nekolik stranek, ktera tu nekde probehla

Taky jsem si toho všiml....nevím jestli tam k něčemu došlo...nečetl jsem to a a ani to číst nechci ...ale jestli si dobře pamatuji tak měl ještě nějaké problémy s přihlašováním......
Hmmm...je to zvláštní :cry:

no pokud si to pamatuju z letmeho precteni, doslo tam docela k vyhranenemu nazorovemu stretu levicove a pravicove smyslejicich lidicek :((


toho jsem si vubec nevsiml...ve kterem tematu to bylo? :((


@mifr: mrkni sem - toje vlakno "nechcete se pridat" a na strane 2 to zaclo, ze NAE psal neco na uplne jinyho martina...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod mifr » stř říj 5, 2005 10:11

jojo, od te doby uz jsem to cetl...jen mi neni jasne,ze NAE je najednou naen... :(( kde se stala chyba? ze by NAE byl apoliticky a naen politicky angazovany clovicek :roll:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » stř říj 5, 2005 10:25

mifr píše:jojo, od te doby uz jsem to cetl...jen mi neni jasne,ze NAE je najednou naen... :(( kde se stala chyba? ze by NAE byl apoliticky a naen politicky angazovany clovicek :roll:


docela to tak vyzniva, ale fakt bych to nechal bejt, teda aspon na tomhle portalu - politiku bych nechal kdyztak max. na sraz do hospody:)


@all: jinak otazecka, jede na ten sraz vubec nejaky nezny pohlavi? Jde mi o to, ze pokud mi to teda vyjde, tak ze bych kdyztak rekl i pritelkyni, ale pokud by tam mela bejt sama zenska, tak se ji tezko bude chtit....

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod moyko » stř říj 5, 2005 12:07

teoretic píše:
@all: jinak otazecka, jede na ten sraz vubec nejaky nezny pohlavi? Jde mi o to, ze pokud mi to teda vyjde, tak ze bych kdyztak rekl i pritelkyni, ale pokud by tam mela bejt sama zenska, tak se ji tezko bude chtit....

t.


No zatím to vypadá na čistě pánskou jízdu :(( . Což ale na druhou stranu někdy nemusí bejt od věci. Člověk si aspoň před ženskejma netrhne ostudu, kdyby se choval nějak nepatřičně :mrgreen:
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod maykl » stř říj 5, 2005 13:53

Ha a vite co jsem zjistil, ze ten vikend po je volny i patek, coz by na sraz nebylo vubec od veci. :((
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod moyko » stř říj 5, 2005 14:17

Hele, nevymejšlej a buď rád, že jsme se konečně domluvili :((
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod norman_64 » stř říj 5, 2005 14:19

maykl píše:Ha a vite co jsem zjistil, ze ten vikend po je volny i patek, coz by na sraz nebylo vubec od veci. :((

Nech toho :twisted: ...Jak říká Moyko": budme radi že jsme se domluvili!!!
8)
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

PředchozíDalší

Zpět na Srazy outdoorfora

cron