Lezecké a kulturní srazíky Praha (14.12. Namesti Miru)

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod -ant- » stř čer 11, 2008 21:06

Tak sraz úspěšně zakončen. Nic zlomeného a snad ani odřeného. Nakonec se dostavili čtyři lezoucí účastníci.
-ant-
Hasty
ij1
později se objevil i Letec

Zalezli si všichni. Já jakožto nejhorší lezec :smt022 bych to rád zopakoval, neboť plotny mi fakt nejdou ](*,).

Stál vám ten prohraný fotbal za to? :twisted:

Tož tak. Jo a kdyby měl někdo chuť příští týden na takový další lezecký srazík, hlaste se :wink:.
Obrázek
Uživatelský avatar
-ant-
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv lis 30, 2006 13:33
Bydliště: Praha.

Příspěvekod mayya » stř čer 11, 2008 21:12

Vzhledem k své situaci nic neslibuju, ale pokud byste něco plánovali, moožná bych se připojila. Tím pádem bych obsadila pozici nejhoršího lezce. :roll: :wink:
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod -ant- » čtv čer 12, 2008 7:56

mayya píše:...Tím pádem bych obsadila pozici nejhoršího lezce. :roll: :wink:


Vzhledem k mým dosavadním výsledkům v tomto údolí si o tom můžeš nechat jenom zdát. :twisted:

Hmm, tím bych se asi neměl chlubit :((
Obrázek
Uživatelský avatar
-ant-
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv lis 30, 2006 13:33
Bydliště: Praha.

Příspěvekod ij1 » čtv čer 12, 2008 10:14

Jak jsem slíbil jsou zde fotečky: http://picasaweb.google.cz/Jinryd/HluboEpskPlotny
Lezení super, úplně něco jinýho než v sobotu u Ústí. Kluci byli jste super :smt023
ij1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 426
Registrován: sob led 19, 2008 19:38
Bydliště: školní léta-pokrušnohoří, středoškolská léta-Šumava,manželská a rodičovská léta-Praha

Příspěvekod fossil » čtv čer 12, 2008 10:43

ij1 píše:Jak jsem slíbil jsou zde fotečky: http://picasaweb.google.cz/Jinryd/HluboEpskPlotny
Lezení super, úplně něco jinýho než v sobotu u Ústí. Kluci byli jste super :smt023


fotky pěkný.. ale proč tady máte v oblibě tolik ten picasaweb? Je to strašně zbržděný... Třeba rajče mi přijde rychlejší...
"Chtěl jsem jen vylézt tak vysoko, abych dohlédl na dno svého já". - Reinhold Messner
Uživatelský avatar
fossil
nováček
nováček
 
Příspěvky: 180
Registrován: úte led 29, 2008 17:43
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod ij1 » čtv čer 12, 2008 10:47

fossil píše:fotky pěkný.. ale proč tady máte v oblibě tolik ten picasaweb? Je to strašně zbržděný... Třeba rajče mi přijde rychlejší...


Myslím že na rajčeti nejde spustit prezentace, která je na picasu suprová. Ale je možné že jsem to na rajčeti přehlíd :roll:
ij1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 426
Registrován: sob led 19, 2008 19:38
Bydliště: školní léta-pokrušnohoří, středoškolská léta-Šumava,manželská a rodičovská léta-Praha

Příspěvekod fossil » čtv čer 12, 2008 10:51

ij1 píše:
Myslím že na rajčeti nejde spustit prezentace, která je na picasu suprová. Ale je možné že jsem to na rajčeti přehlíd :roll:


To nejde určitě.. nebo jsem si toho nevšim, ale jako výhodu to taky nějak nevidim:) Mě prostě štve to pomalý načítaní.. ale každej je zvyklej na něco jinýho a každýmu něco jinýho vyhovuje:)

A co jste lezli za cesty? Měli jste si zkusit tu Železniční, ta je vážně pěkná - až na ten nástup:)
"Chtěl jsem jen vylézt tak vysoko, abych dohlédl na dno svého já". - Reinhold Messner
Uživatelský avatar
fossil
nováček
nováček
 
Příspěvky: 180
Registrován: úte led 29, 2008 17:43
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod ij1 » čtv čer 12, 2008 11:11

fossil píše:A co jste lezli za cesty? Měli jste si zkusit tu Železniční, ta je vážně pěkná - až na ten nástup:)


Skončili jsme na levé plotně, neboť pravá byla obsazená. Hasty a já jsme vytáhli Cestu přes šabaku (5-)kterou jsme si dali ještě všichni s jištěním, a "na rybu" všichni krom Letce Hádavou (6-) a Ant samolezbou Levou nebo Kabriolet (6).
ij1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 426
Registrován: sob led 19, 2008 19:38
Bydliště: školní léta-pokrušnohoří, středoškolská léta-Šumava,manželská a rodičovská léta-Praha

Příspěvekod fossil » čtv čer 12, 2008 11:23

ij1 píše:
fossil píše:A co jste lezli za cesty? Měli jste si zkusit tu Železniční, ta je vážně pěkná - až na ten nástup:)


Skončili jsme na levé plotně, neboť pravá byla obsazená. Hasty a já jsme vytáhli Cestu přes šabaku (5-)kterou jsme si dali ještě všichni s jištěním, a "na rybu" všichni krom Letce Hádavou (6-) a Ant samolezbou Levou nebo Kabriolet (6).


Aha, to je škoda, tak příště..:)

Jinak ty cesty jsou fajn.. Kabriolet jsem teda ještě nelez.. Ještě je fajn Titanka 5+, což je myslim přímá varianta šabaky.. jestli se teda teď nepletu:-)
Tak třeba budu mít na nějakej další sraz taky čas..:)
"Chtěl jsem jen vylézt tak vysoko, abych dohlédl na dno svého já". - Reinhold Messner
Uživatelský avatar
fossil
nováček
nováček
 
Příspěvky: 180
Registrován: úte led 29, 2008 17:43
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod -ant- » čtv čer 12, 2008 18:38

ij1 píše:Skončili jsme na levé plotně, neboť pravá byla obsazená. Hasty a já jsme vytáhli Cestu přes šabaku, kterou jsme si dali ještě všichni s jištěním, a "na rybu" všichni krom Letce Hádavou (6-) a Ant samolezbou Levou nebo Kabriolet (6).


Trochu bych to upřesnil :wink:
Letec dal Hádavou (6-) (vede přes tu plaketu) dokonce 2x ale načisto myslím až na podruhé, už se nepamatuji :)
Cestu přes Šabaku (5-) jsem nelezl (je vpravo při kraji), tu dal Hasty odspodu, když připravoval jištění TR pro Hádavou (6-) a jestli jsi ji lezl ty, to nevím, protože jsem ze začátku operoval samostatně na Kabrioletu (6), a to proto, proč to nepřiznat, protože tam byly ty dvě kočky 8). Kabriolet (6) jsem na čtyři odsednutí vytrápil se samojištěním nahoru. Ještě teď se divím, že nemám modré palce u nohou. Jaj to byla ostuda.
Dál jsem lezl Hádavou (6-) 2x přičemž poprvé jsem z ní 3x nebo 4x vyletěl hned dole (dolů jeřábe), napodruhé už ale padla v kuse i když to chvíli trvalo.
A nakonec jsem vás zdržel, když jsem ještě lezl tu Nechtěnou (6-).

Jestli se nepletu, tak jste ještě s Hastym lezli tu Lucinu (6) ne? Myslím že někde tamodsud jsem zaslech tvá slova o jistém intimním kontaktu s krtkem :wink:

Ještě bych doplnil, co tam máš tu fotku se zamyšleným mnou, u které máš napsáno Ant už vymýšlí co polezeme, tak bych chtěl jen říct, že jsem myslel na něco úplně jiného. Mělo by tam být Ant vymýšlí jak se co nejrychleji dostat dolů, protože ho šíleně tlačí boty :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
-ant-
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv lis 30, 2006 13:33
Bydliště: Praha.

Příspěvekod TomasS » pát čer 13, 2008 11:09

Fotky dobrý.. :)
Omlouvám se, že jsem nepřišel, do Prahy jsem dorazil až po osmé.
Tak snad příště i na lezení.
TomasS
nováček
nováček
 
Příspěvky: 36
Registrován: ned lis 4, 2007 10:29
Bydliště: Praha

Příspěvekod -ant- » pát čer 13, 2008 12:00

TomasS píše:Tak snad příště i na lezení.


-ant- píše:Jo a kdyby měl někdo chuť příští týden na takový další lezecký srazík, hlaste se :wink:.


? :ú
Obrázek
Uživatelský avatar
-ant-
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv lis 30, 2006 13:33
Bydliště: Praha.

Příspěvekod TomasS » pát čer 13, 2008 12:36

-ant- píše:
TomasS píše:Tak snad příště i na lezení.


-ant- píše:Jo a kdyby měl někdo chuť příští týden na takový další lezecký srazík, hlaste se :wink:.


? :ú


Snad si stihnu koupit ty lezky, abych mohl být tím nejhorším lezcem :)
TomasS
nováček
nováček
 
Příspěvky: 36
Registrován: ned lis 4, 2007 10:29
Bydliště: Praha

Příspěvekod -ant- » pát čer 13, 2008 18:48

TomasS píše:Snad si stihnu koupit ty lezky, abych mohl být tím nejhorším lezcem :)


[-( :twisted:
Obrázek
Uživatelský avatar
-ant-
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv lis 30, 2006 13:33
Bydliště: Praha.

Příspěvekod mayya » pon čer 16, 2008 20:00

Tak uz to někdo ne tenhle týden nějak plánuje? Od půlky týdne se má lepšit počasí. Já bych možná mohla čtvrtek nebo pátek.
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Letec » pon čer 16, 2008 20:04

mayya píše:Tak uz to někdo ne tenhle týden nějak plánuje? Od půlky týdne se má lepšit počasí. Já bych možná mohla čtvrtek nebo pátek.

Hm, pátek večer by byl fajn.
Letec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 260
Registrován: sob dub 15, 2006 12:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod -ant- » pon čer 16, 2008 23:58

mayya píše:Od půlky týdne se má lepšit počasí. Já bych možná mohla čtvrtek nebo pátek.


Nezapomeň že je třetí čtvrtek v měsíci :wink:

Trochu hodně subjektivní pohled na lezecký srazík OF.
Obrázek
Uživatelský avatar
-ant-
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv lis 30, 2006 13:33
Bydliště: Praha.

Příspěvekod teoretic » úte čer 17, 2008 6:50

konečně trochu volna a klidu v UL, takže bych rád dneska nebo zítra nebo pozítří vyrazil na skalky - Tašov, Mlynářův kámen - nepřidá se někdo středně zdatný, na úrovni UIAA 5-7, vždy možno po 16 h?

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod -ant- » úte čer 17, 2008 8:03

mayya píše:Tak uz to někdo ne tenhle týden nějak plánuje?


No když počasí vydrží, tak bych se na plotny zašel podívat zase ve středu. Ale kdyby se někdo chtěl přidat a mohl až ve čtvrtek, tak klidně ve čtvrtek. :wink:

V pátek už se ale budu nalézat někde na cestě na Moravu. Když někoho seženu na sobotu, tak zalezu na Kozlovi a když ne, tak jen výlet. 8)
Obrázek
Uživatelský avatar
-ant-
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv lis 30, 2006 13:33
Bydliště: Praha.

Příspěvekod -ant- » úte čer 17, 2008 9:30

Tak když bude pěkně, půjdu lézt ve středu, neboť ve čtvrtek bude srazík hospodský. :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
-ant-
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv lis 30, 2006 13:33
Bydliště: Praha.

Příspěvekod mayya » úte čer 17, 2008 10:05

Ve čtvrtek má být nejlepší počasí, od pátku zas přeháňky a bouřky. Takže bych ten čtvrtek radši lezla než schůzovala v hospě..... :roll:
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Dena » úte čer 17, 2008 10:15

@-ant-
Článeček je to pěkný, výstižný :) . Nic si z toho nedělej, mně také ty zdi nikdy nešly :oops: . Já radši pořádná úchopítka, aby se pak dala dát pověšovátka .. :wink: (nejsem však autorem těchto výrazů :wink: )
Tak zase nic, nesrazím se s vámi, páč povalím ku PZE až v PÁ odpo .. :cry:
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod mayya » úte čer 17, 2008 19:23

mayya píše:Ve čtvrtek má být nejlepší počasí, od pátku zas přeháňky a bouřky. Takže bych ten čtvrtek radši lezla než schůzovala v hospě.....

-ant- píše:Tady píšou středa a čtvrtek, počasí na stejno, akorát ve čtvrtek bude víc foukat. Tak já razím ve středu, abych mohl ve čtvrtek odpočívat.


Nj, já ve středu bohužel jít lézt nemůžu. :roll: Proto jsem porovnávala počasí čtvrtek-pátek a přišlo mi škoda ten čtvrtek nevyužít akčněji. Tak nic, to se nedá nic dělat..... :(
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod ZbynekN » úte čer 17, 2008 19:29

Dena píše:Tak zase nic, nesrazím se s vámi, páč povalím ku PZE až v PÁ odpo .. :cry:

Tak co mini sraz v pátek, nemusí být nutně lezecí. Jen aby se chudák Dena netáhla do Prahy zbytečně * :mrgreen:
ZbynekN
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5175
Registrován: ned kvě 6, 2007 10:12
Bydliště: Vrbice

Příspěvekod Dena » úte čer 17, 2008 19:31

Díky za návrh, zkusím to tedy ještě přehodnotit a vsomrovat se tam někam už na ČT :wink: .
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod mayya » úte čer 17, 2008 19:32

Pokud by náhodou předpověď nevyšla a bylo hezky, neměl by někdo v pátek zájem jet za teoreticem lézt do Ústí?
Naposledy upravil mayya dne úte čer 17, 2008 19:51, celkově upraveno 2
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod -ant- » stř čer 18, 2008 9:26

Má být oblačno, ale bez deště. Jdete dnes někdo polézt? Já jo. :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
-ant-
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv lis 30, 2006 13:33
Bydliště: Praha.

Příspěvekod teoretic » stř čer 18, 2008 9:30

já za ústeckou sekci - byl jsem včera, když vyjde počasí a spolulezec, tak snad zase dneska nebo zítra - přidejte se ;)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Dena » stř čer 18, 2008 16:43

@-ant-
@teoretic
a spol.
Budu se od zítřka, ale i v PÁ 20. vyskytovat v PZE nebo poblíž, takže se nabízím na ten pátek odpo, max. do 20.h jako jistič a spolulezec někde tam v okolí (papundekl v létě nebrat :wink: ). Obtížnost poladíme. Radši se protáhnu, než se jen profrcnout 100věžatou. Dík za případné info (max. do zítřka 9.h), ať s sebou kdyžtak ten matroš netáhnu zbytečně :) .
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod -ant- » stř čer 18, 2008 19:20

Tak vas zdravim z HPloten :) Lezcu je tu rozume, ale za OF jen ja :) Pekne.
Obrázek
Uživatelský avatar
-ant-
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv lis 30, 2006 13:33
Bydliště: Praha.

PředchozíDalší

Zpět na Srazy outdoorfora