Bílé Karpaty, červen 27-29.6.08

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod viňa » pát čer 27, 2008 18:07

poldík píše:A já budu zejtradělat inventůru :roll:


nechtěl bych
michal
Uživatelský avatar
viňa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 898
Registrován: ned říj 28, 2007 20:44
Bydliště: Rudná

Příspěvekod jedik » ned čer 29, 2008 18:48

Ostrava hlasi prijezd :bike:

Blizsi info v prubehu!
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod simp » ned čer 29, 2008 18:58

Brno již také, terkad se dostane semka nejpozději. Asi kolem půl jedenácté. Bližší info též v průběhu, honí se mi příliš mnoho zážitků a vjemů.
:-) S.
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod Blaf » ned čer 29, 2008 19:09

Šenov je doma, umyty a najezeny:) info bude :P :finga:
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod amadeus » ned čer 29, 2008 19:47

Ahoj, ahoj

jiz take prichozen, osprsen, nenajezen, peru...

PS: pln vjemu a zazitku nenachazim slova
Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
amadeus
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1829
Registrován: pon dub 28, 2008 21:58

Příspěvekod papun » ned čer 29, 2008 20:00

Tak jsem teze doma. Probehlo to uspesne a ani sem se na nadrazich neztratil.

Omlouvam se, ze sem se nerozloucil. Bohuzel se v tom prestupovacim fofru nejak zapomnelo.

Kdyby Terka jela se mnou, tak mohla byt uz davno doma. Pac ten muj posledni vlacek jel primo do Olomouce :D

Jinak akce super, vsechno probehlo dle planu. Jenom snidane byly takove vesele :mrgreen:, ale sranda musi byt:)

A takovy balik sena..... NEZATACI !!!

Dekuji Vsem a snad brzy se zase nekde uvidime :wink:

PS: Tesim se na fotky !!!
Uživatelský avatar
papun
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1169
Registrován: sob úno 3, 2007 9:07
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Astrozzy » ned čer 29, 2008 20:15

Hlasim prichod uz cca o 14:00, vykupkany, napapany, ....
Zostup na SK stranu v pohode za 2:20 paradne vyhlady, ale uz potom slusny vypek.
Asi som si natiahol trochu vazivo v kolene kua drat.

Obom sa nam pacilo super banda o rok dame 3. rocnik dufam.

Najlepsia bola hlaska na ten bal sena: "a hele vono to netoci" skoda ze to nema manzilek na kamere.
A ten sobotny nocny vyhlad z Javoriny nieco fantasticke.

foto uz aploudujem ucastnikom poslem link.
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod papun » ned čer 29, 2008 20:35

Astrozzy píše:Hlasim prichod uz cca o 14:00, vykupkany, napapany, ....
Zostup na SK stranu v pohode za 2:20 paradne vyhlady, ale uz potom slusny vypek.
Asi som si natiahol trochu vazivo v kolene kua drat.

Obom sa nam pacilo super banda o rok dame 3. rocnik dufam.

Najlepsia bola hlaska na ten bal sena: "a hele vono to netoci" skoda ze to nema manzilek na kamere.
A ten sobotny nocny vyhlad z Javoriny nieco fantasticke.

foto uz aploudujem ucastnikom poslem link.


A co JUREK v 6 lidech :D ???
Uživatelský avatar
papun
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1169
Registrován: sob úno 3, 2007 9:07
Bydliště: Zlín

Příspěvekod simp » ned čer 29, 2008 21:21

Ahoj

všem děkuji za účast. Byli jste naprosto suproví, vytrvalí na celé trase a moc přátelští.

Ad balík slámy pocítil jsem prvotní dětskou radost ve chvíli kdy zazněla věta "Ono to nezatáčí." Potěšilo mě, že šipka s Lubošem šli pěší s námi, tímto také skládám poděkování Jedikovi za pomoc v Javorníku. I já hlásím nafocený materiál, který bez vyžádání pošlu všem účastníkům na sz. :wink: :)

Co se týče mě, nejvíc jsem si užil slézání z Lopeníku, pití kyselky, a všechny ty bujaré diskuze při jídle. Samozřejmě trek byl sám o sobě suprovej. Pokud budu moct o 3. ročníku jsem tam zase.

Jsem moc rád, že jsem tam byl s Vámi.

Závěrem snad jen: "Čím víc...."
:bike: :climb: :smt023 :smt006
Naposledy upravil simp dne ned čer 29, 2008 21:38, celkově upraveno 2
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod terkad » ned čer 29, 2008 21:29

Hlásím, že jsem doma, osprchovaná, příjemně utahaná a za chvilku běžím do hajan :wink:
Díky všem za bezva akci a daší ročník na sebe doufám nenechá příliš dlouho čekat (budu bojovat za zimní verzi :ú )
Fotky dodám, ale prosím o trpělivost :oops:

papun píše:A takovy balik sena..... NEZATACI !!!

''Náčelníku, co jsi to dopustil?!?!'' :mrgreen:
Uživatelský avatar
terkad
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4441
Registrován: pát led 18, 2008 19:27
Bydliště: Jankovice (Uherské Hradiště)

Příspěvekod simp » ned čer 29, 2008 21:35

terkad píše:''Náčelníku, co jsi to dopustil?!?!'' :mrgreen:


:oops: :smt035 :-..
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod Blaf » ned čer 29, 2008 21:56

tak uz uvelebene sedim u kompiku, zrovna sem dokoukal trailer na Diablo III a rekl si, ze vam teda taky neco sem pisnu:)

takze paradni akce, pocasi na muj vkus az moc horke (osobne mam radeji pod mrakem a preferuju chlad pred horkem....) ale dokonale to vyvazila a prevazila ta banda lidi co tam byla....

opravdu nechybela sranda, krasny vyhled (krasna obsluha v chatach...OBOU!!!) a pohodvy trek:)

dik moc vsem;)
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod šíp » pon čer 30, 2008 9:16

měla jsem sepsaný krásný report a před odesláním nám vypadly pojistky a bylo to. takže snad večer
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Cvrk » pon čer 30, 2008 14:34

Tak to napiš znovááááá. My chceme detaily! :protest: :protest: :protest: a žádné fotky na SZ - s výběrem hezky do alba! :mentor:
Carpe Diem! Lovte kapry!
Uživatelský avatar
Cvrk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2942
Registrován: ned led 22, 2006 12:56
Bydliště: OV

Příspěvekod šíp » pon čer 30, 2008 18:10

takže zrovna koukám na komprimované videjko z akce. docela se řehtám. kdo chce pošlu mu mailem,je toho asi10 mailů, každý cca 10MB. /podotýkám je to KOMPRIMOVANÁ verze./ kdo bude chtít PLNOU verzi /tzn.cca 20GB tak mu to přepálím na DVD.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Astrozzy » pon čer 30, 2008 19:08

šíp píše:takže zrovna koukám na komprimované videjko z akce. docela se řehtám. kdo chce pošlu mu mailem,je toho asi10 mailů, každý cca 10MB. /podotýkám je to KOMPRIMOVANÁ verze./ kdo bude chtít PLNOU verzi /tzn.cca 20GB tak mu to přepálím na DVD.

20GB na DVD :((
supni to na www.rapidshare.de myslim tu komprimovanu verziu
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod šíp » pon čer 30, 2008 19:11

Astrozzy píše:
šíp píše:takže zrovna koukám na komprimované videjko z akce. docela se řehtám. kdo chce pošlu mu mailem,je toho asi10 mailů, každý cca 10MB. /podotýkám je to KOMPRIMOVANÁ verze./ kdo bude chtít PLNOU verzi /tzn.cca 20GB tak mu to přepálím na DVD.

20GB na DVD :((
supni to na www.rapidshare.de myslim tu komprimovanu verziu


no, mám to v 9ti mailech, takže to radši přepošlu.
případně už to jede k Papunovi, tak at to šoupne on.
já si jaksi s rapidshare nehraju :mrgreen:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod simp » pon čer 30, 2008 20:28

Ahoj,
po domluvě bude šíp zasílat pouze plnou verzi videí. Zmenšená videa ze srazu jsem umístil na net. Lubošovi se moc povedly, často jsem ani nevěděl, že filmuje. :P

TADY: http://leteckaposta.cz/913123862

Ahoj. I.
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod Astrozzy » pon čer 30, 2008 20:36

simp píše:Ahoj,
po domluvě bude šíp zasílat pouze plnou verzi videí. Zmenšená videa ze srazu jsem umístil na net. Lubošovi se moc povedly, často jsem ani nevěděl, že filmuje. :P

TADY: http://leteckaposta.cz/913123862

Ahoj. I.

super dikes uz sosam
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod šíp » pon čer 30, 2008 20:37

simp píše:Ahoj,
po domluvě bude šíp zasílat pouze plnou verzi videí. Zmenšená videa ze srazu jsem umístil na net. Lubošovi se moc povedly, často jsem ani nevěděl, že filmuje. :P

Ahoj. I.


jj, Luboš je takový nenápadný paparazzi :mrgreen:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod amadeus » pon čer 30, 2008 20:40

Ahoj vsem ucastnikum zajezdu,

chci Vam vsem podekovat, podekovat za super partu, za super zazitky, za vse.

DEKUJI

PS: zalozil jsme vlakno, na zopacku super vikendovek :)
http://www.outdoorforum.cz/viewtopic.php?t=5782
Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
amadeus
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1829
Registrován: pon dub 28, 2008 21:58

Příspěvekod šíp » pon čer 30, 2008 21:34

po delším boji to vypadá že fotky se mi povede hodit na web. uff.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Cvrk » pon čer 30, 2008 22:13

Videa jsou hooodně zajímavá.....ale nejlepší je Simpův projev "Mým národům" a Šípčino "Jestli bude sMích, zopakujem to v zimě" :smt082
A strašně vám závidím, že jste tam byli... to my se hned tak někam nedostanem (ale máme to vyváženo zlatem * )
Carpe Diem! Lovte kapry!
Uživatelský avatar
Cvrk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2942
Registrován: ned led 22, 2006 12:56
Bydliště: OV

Příspěvekod šíp » úte črc 1, 2008 7:11

mě se zase nejvíc líbilo Astrozzyho -nevím zda cituji přesně "A kvůli takové blbosti jsi nás všechny postavila"
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod simp » úte črc 1, 2008 8:16

Nejhezčí je výstup na vrchol Velke Javoriny bez zvuku. Tohle se Lubošovi opravdu povedlo. Taky katolíkův pohyblivý zadek je výbornej.

:mrgreen: :ú
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » úte črc 1, 2008 8:26

Pekne video :)
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » úte črc 1, 2008 8:46

mifr píše:Pekne video :)


a v plné verzi je ten zadeček ještě hezčí. aneb jak řekl Radek "Svého syna bych k tomu faráři neposlal"
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod jedik » úte črc 1, 2008 8:55

Letní sraz Outdoor fóra v Bílých Karpatech, červen léta páně 2008

Očima jedika, cyklisty.

Pátek

Po trase Pitín - Hradisko - Ochoz jsem se dostal do úžasné obce Žítková (bohatá lidová architektura) a ochutnal první (úchvatné!) bělokarpatské výhledy. Po kochacím sjezdu do Starého Hrozenkova jsem u autobusové zastávky potkal na autobus číhajícího Astrozzyho s Kačkou a vyjel směr Vyškovec. Koukl jsem se do mapy a viděl u stoupání z Vyškovce na Valmont dva vykřičníčky, tedy prudký úsek. Pchá, řekl jsem si, já vám ukážu, jak šlapeme do kopce u nás v Ostravě. Po asi 150m sesednuvší z kola, o litr potu lehčí a s plícemi na 50m za mnou jsem už zvysoka .... na nějakou bohatou lidovou architekturu a doufal, že dnešek snad aspoň přežiju. Přežil. Na chatě Valmont jsem se potkal s Šipkou a Lubošem (ještě jednou díky za chalvu) a zanedlouho dorazili i Astrozzy s Kačkou . Dostavila se také družná nálada, fotily se oblaka a začaly se probírat nejnovější OF drby :mrgreen: Skupina D pod vedením simpa dorazila v abecedním pořadí ve složení amadeus, Blaf, Monika (pooky), Ondra (papun), Radek, Simona a Terka. Náčelníkem výpravy byl zvolen zprvu protestující nicméně nakonec tlaku davu podlehnuvší simp. Někdo by takovou funkci mohl ošklivě nazvat "holka pro všechno", ale my tedy rozhodně ne. Spaní jsme si domluvili na hřišťátku patřícímu k chatě a už při stavění stanů se dostavily neklamné známky toho, že ten Moničin Rajec nebyl zas tak moc Rajec. Heroický výkon podal především Astrozzy, jemuž mu podařilo postavit Jurkův Vandr 2 do výše 1.60m! V pěti lidech se však vzápětí hravě podařilo dát stanu správný tvar a rozveselit tak zkroušeného Astrozzyho.

Sobota

Po párkových peripetiích u snídaně se vyrazilo. Zdolání Mikulčina vrchu bylo hračkou a právě tam se nám otevřela pravá krása Bílých Karpat. Louky plné kvítí a kraviček, polní i lesní stezičky jako z pohádky, nekonečné výhledy, kochačův ráj, áách! Mnohým z nás se cestou stále honila hlavou simpova filozofická úvaha "Čím míň sýra, tím víc sýra (ementál)" a tak cesta na Velký Lopeník utekla cobydup. Na samotném vrcholu Lopeníku se nachází rozhledna co by znak česko-slovenského přátelství. Nás však čekalo jiné překvapení. Nepěkné překvapení v podobě jisté hulákající církevní sešlosti podporované dědulou hrajícím na klávesy, místní dechovou kutálkou, párky, pivem a v bocích se nebezpečně pohupujícími ministranty. Proto jsme zvolili rychlou obhlídku těch našich domovin z vrcholu rozhledny (opravdu parádní rozhled) a jali jsme se sestupovat. Já tedy dolů jel a musím říct, že to byl jeden z nejlepších sjezdů, které jsem kdy absolvoval, až jsem při něm sjel špalky brzd.

Po sestupu do vesničky Staré Díly byl před námi nízký hřebínek jehož překročení bylo nutnou podmínkou k cestě směr Velké Javořina. (Nyní už zprostředkovaně) Po výstupu na nejvyšší bod hřebínku Novou horu si pěší všimli, že se na zelených svazích vyhřívají válce se senem. I začali se mudrci moudře přemoudře dohadovat, zdali takový válec sena, od pohledu konusovitého tvaru, při šťouchnutí směrem dolů zahne či ne. Po shodě, že jasně zahne, postrčili mudrci válec, který však proti všem přepokladům nezahnul, čímž patrně mírně utrpěla entropie vesmíru, nicméně nebylo času nazbyt a vyrazilo se dolů do vesničky Strání. Jíst.

Co se dělo cestou ze Strání na Holubyho chatu na Velké Javořině nevím, já si užíval krásnou okružní jízdu kolem Javořiny a přijel tak z druhé strany. Když jsme se u chaty všichni šťastně sešli, vrhnul se na nás ten nejúžasnější pes na světě jménem Floyd (9ti měsíční "štěně" irského vlkodava), jež patří panu chatařovi a kterého jsme si hned všichni zamilovali. Možná kromě Astrozzyho s Kačkou, kterým uloupil pet lahev a odmítal ji vrátit. Nebylo nám však dopřáno odpočinku, šipka ucítila příležitost davu a rozhodla se provést živý průzkum v důležité otázce "Spona bederáku pod, nad nebo na pupku?". Výsledky však ukázaly kvalitní a rovnoměrné statistické rozložení a jednoznačného vítěze tak nebylo možno určit. Drobným půtkám ohledně pojmů bedra a boky a mírně vzrůstající nervozitě mezi týmy "pod" a "na" učinilo konec až přesunutí se do prostor chaty a zasloužený odpočinek. Náčelník simp měl řeč, shrnul celý skoro již uplynulý víkend a dal si pivo. Po najedení se jsme se odebrali kousek nad chatu, kde nám pan chatař dovolil přespat. Konečně přišel také čas na kofilu (díky Terko) a zaučovali se nováčci. Některým však kofila vyloženě nechutnala, zvláštní lidé. Zatímco se někteří už uložili ke spánku, zbylí z nás se šli ohřát k ohni o něco výše stanujícího človíčka. Když už definitivně padla tma, vzal nás náš nový slovenský přítel pod vysílač, kde se otevřel neopakovatelný výhled na noční Slovensko i Česko. Miliony drobných světlušek posetá krajina vzala mnohým řeč. Viděli jsme dokonce až do Bratislavy, Brno jsme však nenašli. Bylo opravdu to nezapomenutelné a já usínal s tím krásným obrazem před zavřenýma očima.

Kolo trasa - Valmont - Mikulčin vrch - Lopenické sedlo - vesnička Lopeník (okraj NS Lopeník) - Grúň - Malý Lopeník - Velký Lopeník - (dokonalý) sjezd po zelené dolů do Starých Dílů - Nová Hora - Květná - U Šajby - po 5051 na křižovatku s červenou a 5052 - po 5052 - až na Velkou Javořinu - Holubyho chata
Pěšo trasa - Valmont - Mikulčin vrch - Lopenické sedlo - Malý Lopeník - Velký Lopeník - po zelené dolů do Starých Dílů - Nová Hora - Květná - U Šajby - po zelené až na Holubyho chatu


Neděle

Co víc potřebuje člověk ke štěstí, než když může spát na čerstvém vzduchu a vstanout do sluncem zalitého rána obklopen horami? Snad jen přátelské oblíznutí do rozespalé tváře od Floyda. Když jsme vstali, sbalili se a uklidili naše nocležiště, šli jsme se nasnídat. Všichni jsme se těšili na včera objednané chleby ve vajíčku, z nich se však vyklubaly spíše "chlebíčky" ve vajíčku, no ale to nás už rozházet nemohlo. U snídaně jsme se rozloučili s Astrozzym a Kačkou a vyrazili jsme k vysílači, jakožto nejvyššímu bodu naší cesty, kde jsem samozřejmě udělali skupinové foto a zapsali se do vrcholové návštěvní knížky. Plni dojmů a zážitků jsem tak sešli (já sjel) až do vesničky Javorník, kde se naše cesty definitivně rozdělily a my s Blafem nasedli na vlak domů. Dokonalý víkend.

Kolo trasa - Holubyho chata - Dibrovov pomník - Šibenický vrch - Kubíkův vrch - Krůžok (nádherná hřebenovka po modré lesem) - Kamenné vrata - po žluté dolů a po chvíli doprava na cyklostezku kolem Narského kopce - Liščí bouda - Javorník (vlak)
Pěšo trasa - Holubyho chata - Dibrovov pomník - Šibenický vrch - Kubíkův vrch - Liščí bouda - Javorník (vlak)


Astrozzyho fota
Naposledy upravil jedik dne úte črc 1, 2008 17:47, celkově upraveno 3
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod šíp » úte črc 1, 2008 9:20

Jedíku, super report. Podobn jsem měla i já když mi včera klikl PC a bylo.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod simp » úte črc 1, 2008 10:11

@ jedik: Hezký report, díky!
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Srazy outdoorfora